Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Dementuję.

Moja reakcja była szybka, aparat się włączył ale nie zdążyłem zrobić odpowiedniego ujęcia bo od rotflującego Brudasa oddzielały mnie dwa stoliki, ogór i Wujek :P a że Wujek jest jaki jest to zasłaniał sobą Brudnego ;)

 

Same bufory cię otaczały :P

Odnośnik do komentarza

A kto jest wlascicielem zdjecia, na ktorym razem bodajze z michem i kims jeszcze walczymy w pozycji lekko wygietej nad pierwiastkiem z 4.

 

Ja wlasnie wgralem zdjecia na kompa. Najlepsze jest sesja moich brudnych nog, ktora mi Qcz nad ranem robil :keke: Zaraz gdzies to wszystko powrzucam. Ktos juz wrzucil fotki do sieci. Moglbym na PW o linki prosic?

 

@ ogoor: mam Twoja ladowarke chyba. Szary Samsung.

Odnośnik do komentarza
A kto jest wlascicielem zdjecia, na ktorym razem bodajze z michem i kims jeszcze walczymy w pozycji lekko wygietej nad pierwiastkiem z 4.

Z pierwiastkiem walczył Dapsz, zaraz po tym jak chciał wyzwać na pojedynek Barmana a potem mnie :D

Chyba, że mówisz o sobocie, kiedy się z nami 3 razy pożegnałeś, millo źle wyszedł z progu a my z Fymem, Brudim, Paróvą i Feno wypiliśmy symboliczne pół litra. Takich informacji nie mogę zdementować ;)

Odnośnik do komentarza
Z pierwiastkiem walczył Dapsz, zaraz po tym jak chciał wyzwać na pojedynek Barmana a potem mnie :D

Chyba, że mówisz o sobocie, kiedy się z nami 3 razy pożegnałeś, millo źle wyszedł z progu a my z Fymem, Brudim, Paróvą i Feno wypiliśmy symboliczne pół litra. Takich informacji nie mogę zdementować ;)

 

Ja pamietam, ze spalem jeszcze z 2 osobami przy stoliku i ktos wtedy walnal fotke ;) Ale moge zle pamietac, pewne biale plamy pozostaly :P . Telefon i portfel sie znalazly bardzo szybko :D Dzieki Brudi za ofiarna pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...