Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

jak posiadam dobre informatyczne umiejętności to postaram się to skonwerterować i wrzucić na filefronta w mniej ważącej paczce, bo zanim to 30-stką ściągniecie to się ściemni

 

zrobiłem z tego jpgi i zmniejszyłem rozmiar - spakowane ma 58,7 MB - wrzucam na FileFronta jak będzie gotowe to dam znać.

Odnośnik do komentarza
jak posiadam dobre informatyczne umiejętności to postaram się to skonwerterować i wrzucić na filefronta w mniej ważącej paczce, bo zanim to 30-stką ściągniecie to się ściemni

Do tego nie trzeba żadnych informatycznych umiejętności :P starczy Irfan :D

 

A Smęciu ma od zawsze swój świat i nie pomyślał o innych :>

 

Wujek, łap na PW hardy :D

Odnośnik do komentarza
Icon, ale specjalnie trudne nie bylo zeby samemu wpasc na to jak sciagnac te bardziej pikantne zdjecia z serwera :P :P

Ostatnia paczka już też schodzi. Powinna być koło 20:00 w całości. Na razie niczego nie ruszaj :>

 

Trza by jakoś opisać wrażenia po zjeździe a ciągle nie mam kiedy :/

 

Żaden zjazd jak tegoroczny nie jebnął mi w tak piorunująco szybkim tempie.

Odnośnik do komentarza
Wujek, łap na PW hardy :D

hmm jakos dziwne mi sie wydaje jaranie z fotek rzygów czy totalnych nokałtow :/ conajmniej polowa z nas zaliczyla jakies wygiecie i sie poskladala w pewnym momencie, ale zeby latac z aparatem po domkach i robic fotki KO i rzygow, bleeee :doh!:

Odnośnik do komentarza

Widzę, że jeżeli chodzi o hard, to kkamillo jest prawie monopolistą :D Tylko troszkę mu zdjęć zajęli mareqs z defikiem :)

 

Brakuje mi jeszcze jednego zbioru od Icona (mam normal i hard, a podobno są trzy), Smętka no i ADR-a. Jak ma ktoś linki to bardzo proszę.

 

Posiadam fotki:

- Normal i hard Icona,

- Fata,

- Vamiego,

- kkamillo

 

Jak ktoś jeszcze ich nie ma, to można pisać do mnie.

 

Wujek, łap na PW hardy :D

hmm jakos dziwne mi sie wydaje jaranie z fotek rzygów czy totalnych nokałtow :/ conajmniej polowa z nas zaliczyla jakies wygiecie i sie poskladala w pewnym momencie, ale zeby latac z aparatem po domkach i robic fotki KO i rzygow, bleeee :doh!:

Ale zdecydowana większość zaliczała tylko lekkie wygięcie. Maksymalnego zgona tylko wybrani :)

Odnośnik do komentarza
Wujek, łap na PW hardy :D

hmm jakos dziwne mi sie wydaje jaranie z fotek rzygów czy totalnych nokałtow :/ conajmniej polowa z nas zaliczyla jakies wygiecie i sie poskladala w pewnym momencie, ale zeby latac z aparatem po domkach i robic fotki KO i rzygow, bleeee :doh!:

Krótko i na temat - jak się już nie masz czego do mnie przyczepić i Ci się nudzi to czep się sznury na szubienicy, wyjdzie to z pożytkiem dla nas obydwu.

 

 

Jest już ostatnia paczka. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...