Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

dobra ziomble, wrzucilem pare fotek, ktore robilem - wiecej nie mam, bo zabawialem gosci przy stoliku ;P

 

Fotki na PW :)

z calym szacunkiem, ale kilka z tych zdjec mogles usunac ;) watpie by osoby na nich "zyczyly" sobie by ich skladak byl dostepny na ogole ;)

Odnośnik do komentarza
z calym szacunkiem, ale kilka z tych zdjec mogles usunac ;) watpie by osoby na nich "zyczyly" sobie by ich skladak byl dostepny na ogole ;)

 

Podejrzewam że akurat te osoby nie miały by nic przeciwko gdyby widziały to osoby ze zjazdu a nie osoby z zew. którego mogą sobie pomyśleć troszke za dużo (patrząc co potrafili sobie wyobrazić gdy nas nie było [a podobno było ładnie na dworze można było spędzić troszke czasu na łonie natury]) .

Odnośnik do komentarza

Też tak można :]

 

Sorry, że jako pierwsze poszły foty z wczoraj ale na mocniejsze wrażenia musicie trochę poczekać :keke:

 

Podzieliłem to na 3 paczki. Pierwsza normalna, która już jest w sieci, druga nocna z picardami i dościami ;) a także trzecia, którą nazwałem hardcore :> trzecia jest najmniejsza i pójdzie na końcu ale jest najbardziej apetyczna...

Odnośnik do komentarza
Nadal się cieszę że zdążyłem zsynchronizować rotfla z aparatem Icona i nie zdarzył mnie ująć :D

bo mnie tam nie bylo ;(

Dementuję.

Moja reakcja była szybka, aparat się włączył ale nie zdążyłem zrobić odpowiedniego ujęcia bo od rotflującego Brudasa oddzielały mnie dwa stoliki, ogór i Wujek :P a że Wujek jest jaki jest to zasłaniał sobą Brudnego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...