Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

A mi się ten transfer nie podoba.

 

Przyjdzie, pogra pięć miesięcy, wróci do Holandii, może gdzie indziej (gdzie taka gwiazda będzie się marnować w tak słabej lidze - trzeba się szanować przecież :>). Odbuduje się, a co Wisła z tego będzie miała?

Odnośnik do komentarza

IMO Bednarz szuka poklasku u kibicow szukajac pilkarzy z nazwiskami. Ja osobiscie czuje ze Wisla go nie kupi definitywnie i nic poza paroma bramkami w ciagu tych 5 miesiecy mie nie bedzie. Nie wiem ale jakso tego nie widze. Ciekawe co bedzie z Lobodzinskim :> Jesli by go sprowadzili to moglby byc nastepca Kosy w pierwszej jedenstce. Dziwie sie tylko ze Iwanskiego w pakiecie nie kupuja :/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki macie problem w tym, że w Krakowie będzie grał przez pół roku jeden z lepszych polskich zawodników - okey, pół roku nas nie ratuje, ale skoro się na to decydujemy i zarząd to 'klepnął' to znaczy, że jest szansa, żeby Matusiak został u nas dłużej i wolę mieć dobrego napastnika i szansę na zatrzymanie go na dłużej, niż mieć Małeckiego na rezerwie i zero perspektyw na lato. Jak się uda go zatrzymać - mamy ogranego w taktyce napastnika na LM; jak się nie uda to jesteśmy tak samo w dupie jak bylibyśmy bez niego. Finansowo jesteśmy na to gotowi, więc to nie jest problem.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jaki macie problem w tym, że w Krakowie będzie grał przez pół roku jeden z lepszych polskich zawodników - okey, pół roku nas nie ratuje, ale skoro się na to decydujemy i zarząd to 'klepnął' to znaczy, że jest szansa, żeby Matusiak został u nas dłużej i wolę mieć dobrego napastnika i szansę na zatrzymanie go na dłużej, niż mieć Małeckiego na rezerwie i zero perspektyw na lato. Jak się uda go zatrzymać - mamy ogranego w taktyce napastnika na LM; jak się nie uda to jesteśmy tak samo w dupie jak bylibyśmy bez niego. Finansowo jesteśmy na to gotowi, więc to nie jest problem.

Toż mówię, że jeśli Radomatu zostanie też walczyć z nami o LM to nie mam nic przeciw. Ale ściąganie go na 5 miesięcy, w sytuacji, gdy i tak mamy wystarczająco mocny skład, żeby Legia się do nas nie zbliżyła ani o jeden punkt, jest bez sensu. Choćby dlatego, że blokuje miejsce wspomnianemu przez Ciebie Małeckiemu, albo wracającemu po kontuzji Niedzielanowi.

 

Chociaż z drugiej strony wróble ćwierkają, że przyjście Matusiaka może nam znacząco pomóc w ściągnięciu Garguły. Tylko gdzie go tu wcisnąć :)

Odnośnik do komentarza

Fakt, Cantoro i Sobol są w środku pola w tym sezonie genialni, szczególnie zadziwia mnie dyspozycja Argentyńczyka, którego, myślałem, ostatecznie zniechęcił do gry w Wiśle i ciężkiej pracy Petrescu. Ale nie zapominajmy, że samymi skrzydłami i dwom środkowymi defensywnymi, było nie było, pomocnikami, do LM nie awansujemy. Tyle że Garguła jakoś nie może powrócić do formy sprzed kontuzji, ale myślę, że to tylko kwestia czasu, nim znowu zacznie w każdym meczu błyszczeć.

Odnośnik do komentarza
Matusiaka ;) Taka ksywke ma ;)

 

A co do przejscia Garguly to wydaje mi sie ze wiecej w tym jest spekulacji prasowej niz faktow :|

Matusiak wyskoczył jak królik z kapelusza, a wiele wskazuje na to, że będzie u nas grał, więc nie skreślajmy nazwiska Garguły.

Na razie wszystko jest możliwe, Wisła wyraźnie dostała zastrzyk gotówki i czeka nas ciekawy luty.

Ciekaw jestem jeszcze, co będzie z Matusiakiem i Łobodzińskim, bo na razie to wciąż nic pewnego, wszystko się może jeszcze zdarzyć. Za dwie godziny będzie konferencja i dowiemy się, co i jak z transferami w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

 

A już myślałem, że to jakiś pewniak, a to na razie ploty. :]

 

IMO Sobola stać na znalezienie klubu w lepszej lidze

 

IMHO Sobol chce w niedługim czasie zakończyć karierę i chce jeszcze zarobić trochę kasy. Coraz bardziej jestem przekonany, że dla Sobola to ostatni sezon w Wiśle. Myślę, że jakby dostał ofertę z Kataru to by skorzystał. Dwa sezony kopania dla zabawy i ze 2mln€ na konto by wpłynęło.

 

Na stronie Wisły jest potwierdzenie wypożyczenia Matusiaka.

Odnośnik do komentarza
IMHO Sobol chce w niedługim czasie zakończyć karierę i chce jeszcze zarobić trochę kasy. Coraz bardziej jestem przekonany, że dla Sobola to ostatni sezon w Wiśle. Myślę, że jakby dostał ofertę z Kataru to by skorzystał. Dwa sezony kopania dla zabawy i ze 2mln€ na konto by wpłynęło.

 

Skoro tak to Katar byłby dla niego znacznie lepszym wyjściem niż Turcja.

 

Wczoraj niemal wszystkie tureckie media poinformowały bądź o transferze, bądź o uzgodnieniu warunków transferu Radosława Sobolewskiego, pomocnika Wisły Kraków, do tureckiego Trabzonsporu, byłego klubu Mirosława Szymkowiaka.

 

Wiadomość, jako oficjalną, podaje serwis transfermarketweb.com, dodając, że "Sobol" był też na liście życzeń Bayeru Leverkusen.

 

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA nie wystosowało żadnego oświadczenia w tej sprawie.

 

 

Hmm, a co z tą plotką, że do Wisły przechodzi Łobodziński? Na razie - poza stwierdzeniem komentatora w wczorajszym meczu - nie ma żadnych informacji :-k

Odnośnik do komentarza
Wczoraj tureckie media, a za nimi większość europejskich serwisów internetowych poinformowały, że pomocnik Wisły Kraków Radosław Sobolewski został zawodnikiem Trabzonsporu. W czwartek okazało się jednak, że popularny "Sobol" cały czas przebywa na zgrupowaniu krakowskiego zespołu, a "Biała Gwiazda" ani myśli o jego sprzedaży. Farsa tureckich dziennikarzy przerosła zatem połowę Europy.

 

O zainteresowaniu Radosławem Sobolewskim ze strony Trabzonsporu informowaliśmy już w środę. Turcy już od kilku tygodni nękali byłego reprezentanta kraju coraz to nowymi propozycjami transferu, ale on sam cały czas pozostawał nieugięty i o możliwości przeprowadzki nad Bosfor w ogóle nie wspominał.

 

"Sobol" wczoraj wystąpił jeszcze w spotkaniu sparingowym w ramach mini turnieju "Playas de Huelva" przeciwko FK Chimki i nic nie wskazywało na to, że może to być jeden z jego ostatnich meczów w barwach krakowskiego zespołu. Późnym wieczorem tureckie media, wraz z oficjalną stroną Trabzonsporu i innymi europejskimi serwisami sportowymi poinformowały, że doświadczony pomocnik doszedł już do porozumienia z klubem z Trabzonu i przez najbliższe półtora roku będzie reprezentował jego barwy. Doniesienia o odejściu Sobolewskiego uwiarygodniły jeszcze negocjacje szefów krakowskiego zespołu z Łukaszem Gargułą, który wiosną może pojawić się na Reymonta.

 

Dzisiaj okazało się jednak, że informacje Turków okazały się kompletną farsą. Sobolewski, przebywający z Wisłą na zgrupowaniu w Hiszpanii, nie kontaktował się w ogóle z przedstawicielami Trabzonsporu, a włodarze "Białej Gwiazdy" nie zgodzili się na żaden transfer i zerwali prowadzone wcześniej negocjacje.

 

Turcy w swoich rewelacjach przeskoczyli samych siebie. Jeszcze tylko brakowało, by powtórzyli swój występek sprzed kilku lat i jak to miało miejsce w przypadku Macieja Stolarczyka, wpisali wirtualnego przecież Sobolewskiego do protokołu meczowego. Wszystkich kibiców Wisły możemy zatem uspokoić i przeprosić za zamieszanie.

I byłoby na tyle :>

Odnośnik do komentarza
Wojciech Łobodziński podpisał w piątek pięcioletni kontrakt z Wisłą - potwierdził klub na oficjalnej stronie. Pomocnik reprezentacji Polski przechodzi do "Białej Gwiazdy" z Zagłębia Lubin.

 

Łobodziński rano pomyślnie przeszedł testy medyczne. Wkrótce zostanie zaprezentowany podczas konferencji prasowej, a następnie poleci do Hiszpanii, gdzie dołączy do przebywającego na zgrupowaniu zespołu.

 

Wisła za reprezentacyjnego pomocnika musiała wyłożyć około 400 tysięcy euro. Taką kwotę odstępnego miał bowiem zapisaną piłkarz w swoim kontrakcie z "Białą Gwiazdą".

 

Łobodziński jest trzecim piłkarzem, który wzmocnił Wisłę podczas okienka transferowego. Wcześniej do drużyny dołączyli Junior Diaz oraz Radosław Matusiak. Przedstawiciele naszego klubu cały czas czynią starania o sprowadzenie pomocnika GKS Bełchatów, Łukasza Garguły.

 

No i jest pieknie, kolejny w kolejce jest Garguła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...