Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ale czemu któryś z nich nie mógłby siedzieć na ławce? Sezon jest długi (szczególnie z LM) i każdy by się wystarczająco nagrał. Poza tym rywalizacja w zespole jest potrzebna.

 

Bo zapewne Wisły nie stać na gwiazdorskie kontrakty dla dwóch zawodników, z których grać będzie tylko jeden.

 

Wydaje mi się że stać, tylko zarząd chce awansować do LM jak najmniejszym nakładem finansowym :> Niestety niektórzy dalej nie rozumieją, że trzeba zainwestować aby zarobić.

Odnośnik do komentarza

Jednak Krzynówek jest lepszym piłkarzem niż Kosowski, więc jeżeli Wisłę stać na jednego wysoko opłacanego piłkarza to dla mnie oczywiste, że powinnien być to Krzynówek a nie Kosowski. Klub też ma ograniczony budżet, więc nie można od razu mówić, że najmniejszym kosztem chcą awansować. Lepiej żeby realnie rozkładali fundusz niż się zastawili a i tak z ML wyszły by nici. A na ligę aż tak silna drużyna jest nie potrzebna po takich kosztach.

Odnośnik do komentarza
Jednak Krzynówek jest lepszym piłkarzem niż Kosowski, więc jeżeli Wisłę stać na jednego wysoko opłacanego piłkarza to dla mnie oczywiste, że powinnien być to Krzynówek a nie Kosowski.

Róznica wielka nie jest między nimi, za to za Krzynówka trzeba sporo, jak na polskie realia piłkarskie, zapłacić, a Kosowskiemu trzeba "tylko" dać dość wysoką pensję, ale i tak niższą, niż by chciał Krzyniu.

Odnośnik do komentarza
Dwóch serbskich piłkarzy może trafić do Wisły Kraków, lidera Orange Ekstraklasy - informuje "Przegląd Sportowy".

Jednym jest bramkarz Djordje Pantelic, grający ostatnio w 2. Bundeslidze w klubie TuS Koblenz, a drugi to ofensywny pomocnik Marko Ljubinkovic.

 

Ten ostatni, liczący 27 lat, jest pierwszoplanowym zawodnikiem rumuńskiego klubu FC Vaslui. Jesienią strzelił aż 12 bramek. Jest wyceniany na 2 miliony euro, a w kolejce po niego oprócz Wisły ustawiły się: Rapid Bukareszt, CSKA Moskwa, Rennes i Lens.

 

Ciekaw jestem tego drugiego Serba, nienajgorsze kluby się nim interesują :-k Ale skąd Wisła znajdzie 2 mln? :-k

Odnośnik do komentarza
Dwóch serbskich piłkarzy może trafić do Wisły Kraków, lidera Orange Ekstraklasy - informuje "Przegląd Sportowy".

Jednym jest bramkarz Djordje Pantelic, grający ostatnio w 2. Bundeslidze w klubie TuS Koblenz, a drugi to ofensywny pomocnik Marko Ljubinkovic.

 

Ten ostatni, liczący 27 lat, jest pierwszoplanowym zawodnikiem rumuńskiego klubu FC Vaslui. Jesienią strzelił aż 12 bramek. Jest wyceniany na 2 miliony euro, a w kolejce po niego oprócz Wisły ustawiły się: Rapid Bukareszt, CSKA Moskwa, Rennes i Lens.

 

Ciekaw jestem tego drugiego Serba, nienajgorsze kluby się nim interesują :-k Ale skąd Wisła znajdzie 2 mln? :-k

 

 

Wisłę ponoć stać na dwa wysokie transfery, myślę że może chodzić o Krzynówka i Ljubinkovicia, przeciez Wisła nie szastala pieniedzmi po transferach Zurawskiego, Szymkowiaka, Frankowskiego i Błaszczykowskiego. Na tych zawodnikach zarobili przecież prawie osiem milionów euro :>

Odnośnik do komentarza
Dwóch serbskich piłkarzy może trafić do Wisły Kraków, lidera Orange Ekstraklasy - informuje "Przegląd Sportowy".

Jednym jest bramkarz Djordje Pantelic, grający ostatnio w 2. Bundeslidze w klubie TuS Koblenz, a drugi to ofensywny pomocnik Marko Ljubinkovic.

 

Ten ostatni, liczący 27 lat, jest pierwszoplanowym zawodnikiem rumuńskiego klubu FC Vaslui. Jesienią strzelił aż 12 bramek. Jest wyceniany na 2 miliony euro, a w kolejce po niego oprócz Wisły ustawiły się: Rapid Bukareszt, CSKA Moskwa, Rennes i Lens.

 

Ciekaw jestem tego drugiego Serba, nienajgorsze kluby się nim interesują :-k Ale skąd Wisła znajdzie 2 mln? :-k

 

 

Wisłę ponoć stać na dwa wysokie transfery, myślę że może chodzić o Krzynówka i Ljubinkovicia, przeciez Wisła nie szastala pieniedzmi po transferach Zurawskiego, Szymkowiaka, Frankowskiego i Błaszczykowskiego. Na tych zawodnikach zarobili przecież prawie osiem milionów euro :>

 

 

Problem w tym ze Wisła caly czas ma dlug wobec Cupiala i mysle cze czesc tych pieniedzy napewno poszla na splate tego dlugu

Odnośnik do komentarza
Dwóch serbskich piłkarzy może trafić do Wisły Kraków, lidera Orange Ekstraklasy - informuje "Przegląd Sportowy".

Jednym jest bramkarz Djordje Pantelic, grający ostatnio w 2. Bundeslidze w klubie TuS Koblenz, a drugi to ofensywny pomocnik Marko Ljubinkovic.

 

Ten ostatni, liczący 27 lat, jest pierwszoplanowym zawodnikiem rumuńskiego klubu FC Vaslui. Jesienią strzelił aż 12 bramek. Jest wyceniany na 2 miliony euro, a w kolejce po niego oprócz Wisły ustawiły się: Rapid Bukareszt, CSKA Moskwa, Rennes i Lens.

 

Ciekaw jestem tego drugiego Serba, nienajgorsze kluby się nim interesują :-k Ale skąd Wisła znajdzie 2 mln? :-k

 

 

Wisłę ponoć stać na dwa wysokie transfery, myślę że może chodzić o Krzynówka i Ljubinkovicia, przeciez Wisła nie szastala pieniedzmi po transferach Zurawskiego, Szymkowiaka, Frankowskiego i Błaszczykowskiego. Na tych zawodnikach zarobili przecież prawie osiem milionów euro :>

 

 

Problem w tym ze Wisła caly czas ma dlug wobec Cupiala i mysle cze czesc tych pieniedzy napewno poszla na splate tego dlugu

 

Co Ty nie powiesz. Boguś może sobie żonglować pieniedzmi Wisły jak chce, a skoro Jacuś mówi, że Wisłę stać to znaczy, że dostał informacje z góry, że Boguś ma zamiar dać sobie jeszcze jedną szanse. Jako nie poprawy optymista w to wierzę :)

Odnośnik do komentarza
Kamil Kosowski nie zagra w Wiśle!

 

Teraz ani nigdy później! Jak się dowiedział Futbol.pl klub nie jest zainteresowany podpisaniem nowego kontraktu z zawodnikiem. Negocjacje na temat przedłużenia umowy z pomocnikiem trwały od dłuższego czasu, ale obie strony od początku były dalekie od kompromisu. Kosowski wrócił do Krakowa po występach w lidze włoskiej i w angielskim Southampton FC. Jeszcze niedawno deklarował chęć pozostania przy Reymonta.

 

- Klub nie będzie już składał Kamilowi żadnej oferty - zakomunikował dyrektor sportowy Wisły, Jacek Bednarz, dodając, że w piątek dojdzie do jeszcze jednej rozmowy z zawodnikiem. - Po spotkaniu z piłkarzem być może będzie coś do ogłoszenia. Póki co nie ma o czym mówić. Kamil jest naszym zawodnikiem do końca czerwca.

 

- Chyba nikt nie ma do mnie o to zastrzeżeń. Jestem zawiedziony, że nie możemy dojść do porozumienia - mówił jeszcze niedawno Kosowski, podkreślając, że pozostanie w Krakowie jest dla nie priorytetem. Wisła nie chciała jednak przystać na warunki, jakich żądał pomocnik reprezentacji Polski.

 

Napięcie między klubem a piłkarzem wzrastało z dnia na dzień. Już przed paroma dniami było wiadomo, że ta historia może się skończyć tylko wielkim powrotem albo... równie spektakularnym rozstaniem. Ostatecznie szala przechyliła się na stronę tego drugiego rozwiązania.

 

No to miejsce dla Krzynówka jest.

Odnośnik do komentarza

Nie byłem zwolennikiem Bednarza na stanowisku dyrektora sportowego i dalej nie jestem do niego przekonany. Co więcej, gość zaczyna mnie wkur...ć. Wisła chce widać 1M€ na Krzynówka, drugi na napastnika, a żałuje 50 tys. € w skali roku na kontrakt dla Kosowskiego. Zamiast wzmacniać skład to się osłabiamy. W ten sposób to Ligi Mistrzów nie zrobimy. Nie mam przekonania, że Krzynówek (jeśli przyjdzie) będzie grał na takim poziomie jak Kosowski.

 

Zarząd zachowuje się żenująco. Ciekawi mnie zachowanie Skorży w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...