Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wisła pokonała na wyjeździe ( :D ) Cracovię 2:1. Kolejna filmowa bramka Zieńczuka, który ma już na koncie 8 bramek (tyle co Brożek). Mimo wszystko dosyć szczęśliwe zwycięstwo (słupek czy sytuacja sam na sam w końcówce) pozwala nam odskoczyć na 4 punkty drugiej w tabeli Koronie.

 

Szkoda tylko, że tak mało kibiców na stadionie. Co to za derby, które ogląda 3 tys. ludzi?

Odnośnik do komentarza

No nietrudno było się domyślić, że bilety rozejdą się jak świeże bułeczki :).

 

Co do majstra, to ja bym poczekał z takimi słowami. Co prawda na dzień dzisiejszy nie widać poważnego konkurenta do tego tytułu, ale zostało jeszcze 19 meczy i ciężko przewidzieć co może się stać. W sezonie 2005/06 w pewnym momencie w rundzie jesiennej mieliśmy nawet 9 punktów więcej od Legii, a ostatecznie to oni zdobyli mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Chociaż do meczu Wisły z Legią Warszawa zostało jeszcze kilka dni, to już dzisiaj wiadomo, że na stadionie przy ul. Reymonta padnie rekord frekwencji w tym sezonie.

Wejściówki sprzedają się bowiem jak ciepłe bułeczki i dzisiaj ok. południa na kasach pojawi się zapewne napis "biletów brak". Wczoraj, od momentu gdy otwarto kasy, ustawiały się gigantyczne kolejki.

 

Już ok. godz. 15 wiadomo było, że wszystkie bilety na sektory C i D zostały sprzedane. Kilkadziesiąt minut później zabrakło również wejściówek na sektory A i B. Zapewne już wczoraj z kas zniknęłyby bilety na sektor E, ale pojawił się problem logistyczny. Wisła sprzedaje bowiem bilety na mecz z Legią w pakiecie z wejściówkami na jutrzejszy Puchar Ekstraklasy z Zagłębiem Sosnowiec.

 

Rekord frekwencji jest możliwy właśnie z tego powodu, że w Krakowie nie pojawią się fani Legii. Dzięki temu po pierwsze można sprzedawać bilety na ich sektor fanom Wisły, a po drugie niepotrzebny jest sektor buforowy, na który również będą sprzedawane wejściówki. Niedzielny hit zobaczy ponad 21 tysięcy widzów.

 

Z tego co ja wiem, to było 26 jeżeli nie więcej, niektóre źródła podają nawet 28 tysięcy na Lech - Legia :-k Możliwe, że autor miał na mysli stadion przy Reymonta, ale w tekście tego nie zaznaczył.

Odnośnik do komentarza
Chociaż do meczu Wisły z Legią Warszawa zostało jeszcze kilka dni, to już dzisiaj wiadomo, że na stadionie przy ul. Reymonta padnie rekord frekwencji w tym sezonie.

Wejściówki sprzedają się bowiem jak ciepłe bułeczki i dzisiaj ok. południa na kasach pojawi się zapewne napis "biletów brak". Wczoraj, od momentu gdy otwarto kasy, ustawiały się gigantyczne kolejki.

 

Już ok. godz. 15 wiadomo było, że wszystkie bilety na sektory C i D zostały sprzedane. Kilkadziesiąt minut później zabrakło również wejściówek na sektory A i B. Zapewne już wczoraj z kas zniknęłyby bilety na sektor E, ale pojawił się problem logistyczny. Wisła sprzedaje bowiem bilety na mecz z Legią w pakiecie z wejściówkami na jutrzejszy Puchar Ekstraklasy z Zagłębiem Sosnowiec.

 

Rekord frekwencji jest możliwy właśnie z tego powodu, że w Krakowie nie pojawią się fani Legii. Dzięki temu po pierwsze można sprzedawać bilety na ich sektor fanom Wisły, a po drugie niepotrzebny jest sektor buforowy, na który również będą sprzedawane wejściówki. Niedzielny hit zobaczy ponad 21 tysięcy widzów.

 

Z tego co ja wiem, to było 26 jeżeli nie więcej, niektóre źródła podają nawet 28 tysięcy na Lech - Legia :-k Możliwe, że autor miał na mysli stadion przy Reymonta, ale w tekście tego nie zaznaczył.

Sam sobie wyboldowałeś pierwszy fragment, w którym jest mowa o stadionie przy Reymonta, a nie o całej lidze.

Odnośnik do komentarza
Chociaż do meczu Wisły z Legią Warszawa zostało jeszcze kilka dni, to już dzisiaj wiadomo, że na stadionie przy ul. Reymonta padnie rekord frekwencji w tym sezonie.

Sam sobie wyboldowałeś pierwszy fragment, w którym jest mowa o stadionie przy Reymonta, a nie o całej lidze.

 

Gdyby autor teksty chciał powiedzieć o frekwencji na stadionie tylko przy Reymonta napisałby choćby tak:

 

Chociaż do meczu Wisły z Legią W-wa zostało jeszcze kilka dni, to już dzisiaj wiadomo, że padnie rekord frekwencji w tym sezonie na stadionie przy ulicy Reymonta.

 

Może ja faktycznie sie czepiam :) W moim odczuciu zdanie skonstruowane jest tak, jakby wskazywało na frekwencje w sezonie w odniesieniu do wszystkich stadionów, a nowy rekord padnie właśnie przy Reymonta.

 

edit: poprawione :) przepraszam jeżeli kogoś uraziłem :*

Odnośnik do komentarza

@Buffu: Przeczytaj sobie jeszcze raz, to co Twoim zdaniem napisać powinien autor newsa, aby brzmiał on jednoznacznie, potem przeczytaj to co napisał i wskaż różnice. Faktycznie się czepiasz, wiadomo, że chodzi o rekord frekwencji tylko i wyłącznie na stadionie Wisły w tym sezonie, a nie w całej OE.

 

Btw. ciekawie działa Ci shift, piszesz Wisła z małej litery po czym piszesz zarówno Legia jak i Warszawa z dużej, w moim odczuciu wypowiadasz się lekceważąco o Wiśle prowokując wojny klubowe, o!

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu byłem na meczach PE z Zagłębiem Sosnowiec i na hicie rundy Wisła-Legia.

 

Pierwszy mecz był żenujący - frekwencja wynikała z faktu, że trzeba było kupić bilet na Zagłębie razem z biletem na Legię. Poszedłem z ciekawości by zobaczyć rezerwy Wisły. Wisła powinna ten mecz przegrać a zremisowała. Z gry było kiepsko - wyróżnić można było praktycznie tylko Jirsaka. Małecki to nie jest skrzydłowy - powinien grać w ataku.

 

W dzisiejszym meczu Wisła była lepsza - powinna wygrać wyżej - w zasadzie wynik 3:1 dla Wisły byłby jak najbardziej na miejscu. Zieńczuk znów jest bogiem na Reymonta. Ja człowieka nie poznaję - w zeszłym sezonie najsłabszy zawodnik Wisły - sam po nim jechałem jak po burej suce, a teraz mnie zadziwia. Kolejnym wyróżniającym zawodnikiem był Boguski - sytuacje Cantoro i Brożka to po jego podaniach. Poza tym dużo ciekawych zagrań. Kosowski natomiast to zdecydowany lider Wisły na boisku. Ciągnie całą grę Białej Gwiazdy. Obrona dobrze z dwoma zastrzeżeniami - przy strzale Edsona i sytuacji Gizy. Zanim Edson oddał strzał to któryś z wiślaków powinien do niego doskoczyć. Przy sytuacji Gizy Dudka lub Baszczyński zaspał przy wyjściu z pola karnego. Cantoro z Sobolewskim skutecznie ograniczyli poczynania Rogera i Gizy.

Odnośnik do komentarza

Krótko - Wisla pany, Legia.... zagrala beznadziejnie. Natomiast kol.Brozek gdyby wykorzysytwal tylko co trzecia setke z tych co ma w kazdym meczu to juz w listopadzie odbieralby Zloty But dla najlepszego strzelca w Europie. Do Franka to mu jeszcze bardzo daleko. I brawa dla tego mlokosa Boguckiego czy tez Boguskiego - bardzo bardzo przyzwoity mecz.

Odnośnik do komentarza

Pan Marek idzie na króla strzelców jak nic :D

 

Mecz świetny, szkoda, że nie mogłem tam być (niestety nie mieszkam na stałe w Krakowie). Odskakujemy Legii na 8 punktów i naprawdę, aby to zmarnować, to musielibyśmy chyba zaliczyć podobną serię jak ostatnio warszawiacy (3 punkty w 5 meczach!). Jeśli Legia nie skończy tracić seryjnie punktów to najgroźniejszym rywalem do mistrzostwa staje się Korona. Ciekawe, czy kielczanie będą w stanie utrzymać dłużej dobrą passę. Jeśli ci tez zaczną tracić punkty, a my będziemy dalej wygrywać, to może się okazać, że już zimą będzie można kompletować skład na LM.

Odnośnik do komentarza
Z poczynań Bednarza dochodzę do wniosku, że nie podpiszemy kontraktu z Kosowskim i tym samym pozbędziemy się najlepszego zawodnika w teamie.

A tak na marginesie - teraz Kosowski zarabia 1800 zł brutto miesięcznie - śmieszne co? :)

:o Na jakiesj zasadzie tylko tyle? Bo az nie chcialo mi sie wierzyc, ze moga to byc az tak psie pieniadze, kiedy w ostsniej Lidze+Ekstra powiedzial, ze gra praktycznie za darmo. Jeszcze raz :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...