Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Na moją uczelnią WSHiP potrzeba kopię świadectwa dojrzałości i ukończenia LO, dwa zdjęcia, dowód wpłaty rekrutacyjnej i kopię dowodu osobistego. Wiem, że inne uczelnie życzą sobie np. do wglądu książeczkę wojskową, zaświadczenia medyczne o gotowości do podjęcia studiów na danym kierunku. Jak kolega wyżej powiedział, wszystko zależy od uczelni ;).

Odnośnik do komentarza

No i świadectwo odebrane:

 

Matematyka (podstawa): 86%, (rozszerzona): 36%

Polski (pisemny): 51%, (ustny): 30%

J.niemiecki (pisemny): 88%, (ustny): 65%

Geografia (podstawa): 58%

 

Generalnie jestem zadowolony. Z matmy chciałem jeszcze przed maturą mieć 80%, po 90%, jest 86%. Rozszerzona szału nie ma, ale przynajmniej na te 40% liczyłem. Zaskoczył mnie pisemny niemiecki bo liczyłem na przedział 70-80, ustny to niestety małe rozczarowanie. Polskie pisemny w porządku, a ustny mam gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Po wynikach widzę już, że z Automatyki nic nie będzie ;/ Szkoda. Niemniej jednak jestem mocno zaskoczony wynikami i liczyłem na trochę więcej. Ba, byłem pewien, że będzie więcej.

 

1. Polski - 56%

2. Matma podst. - 88%

3. -||- rozrz. - 44% :doh!:

4. Ang podst. - 94%

5. -||- rozrz. - 62% - też malutko :/

6. Gegra rozsz. - 55% - ciekawe, czy było sprawdzane, bo cała moja szkoła mieści się w 3 punktach :D

7. WOS rozsz. - 40%

Odnośnik do komentarza

Jako ubiegłoroczny maturzysta pierwszy raz pisałem matematykę rozszerzoną. Wynik 30% mnie jak najbardziej satysfakcjonuje. Rozszerzenie przeliczone na podstawę daje mi 50% i (prawie) pewne miejsce na drugim kierunku (po europeistyce) - dziennym prawie lub zarządzaniu na UW.

Odnośnik do komentarza

J. polski - podstawa 79%, rozszerzenie 80%, ustny 100%

J. niemiecki - podstawa 98%, rozszerzenie 80%, ustny podstawa 100%, ustny rozszerzenie 75%

Matematyka - podstawa 98%

Historia - rozszerzenie 72%

Geografia - rozszerzenie 83%

 

W zasadzie rozczarowała mnie tylko geografia, bo jak sprawdzałem odpowiedzi, to wychodziło mi ponad 90%, nie wiem, na czym mnie tak ucięli :-k

Odnośnik do komentarza

Podstawa:

Polski 56%

Matma 100%

Anglik 90%

 

Rozszerzenie:

Matma 78% :/

Fizyka 83%

Anglik 82%

 

Zawaliłem matmę rozszerzoną, miałem nadzieję na ponad 80%. Z fizyki też liczyłem na więcej. Zaskoczenie to angielski rozszerzony. Bez rewelacji ogólnie, ale katastrofy też nie ma.

Odnośnik do komentarza

Podstawa:

Polski 56%

Matma 100%

Anglik 90%

 

Rozszerzenie:

Matma 78% :/

Fizyka 83%

Anglik 82%

 

Zawaliłem matmę rozszerzoną, miałem nadzieję na ponad 80%. Z fizyki też liczyłem na więcej. Zaskoczenie to angielski rozszerzony. Bez rewelacji ogólnie, ale katastrofy też nie ma.

 

na co sie wybierasz?

Odnośnik do komentarza

Z tych, które liczą mi na studia:

 

 

Historia rozsz. - 92%

WOS rozsz. - 78%

Angielski rozsz. - 90%

 

 

Jest ok, powinno wystarczyć na prawo na UJ na luzie :).

 

Ano, powinno starczyć spokojnie, chociaż nie patrz na zeszłoroczne progi, bo rok temu były wyjątkowo niskie.

Odnośnik do komentarza

@Feno: Dobre pytanie. Wstępnie myślałem nad AiR na AGH, zobaczymy czy punkcików wystarczy. W sumie popatrzyłem, jak tam się liczy punkty, podliczyłem sobie i jest całkiem nieźle. 900 na 1000 (liczy się lepszy wynik z matmy albo fizyki), a w zeszłym roku próg był 930. Może uda się wskoczyć :)

A jak nie to może pomyślę nad tym samym kierunkiem na Politechnice albo innym na AGH, tam już problemów z dostaniem się nie powinienem mieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...