Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z oczekiwaniami podstawa banalna, z zamkniętych jeden błąd, z siedmiokątem foremnym, nie żebym nie wiedział, ale nie pamiętałem wzoru, a sam sobie to źle wyobraziłem. Z otwartych nie wiem jak mi tam policzą to z udowodnieniem nierówności i następnego z podobieństwem, a poza tym tylko z prawdopodobieństwem się trochę walnąłem, ale znów nie przez to, że nie wiedziałem, tylko źle przeczytałem zadanie. Jednak myślę, że ponad 90% powinno być.

 

Z rozszerzoną to już się okaże. Kilka zadań na prawdę banalnych. Cztery mam na pewno dobrze, a reszta to się już okaże.

Odnośnik do komentarza

Mnie wychodzi 98%, bo w jednym zamkniętym się walnąłem. Banał stulecia.

 

A nie pisałem nt. polskiego - cóż, podstawa pewnie znowu w okolicach 70%, ale to nie ma znaczenia i nawet sobie nie liczyłem, gdyż liczy się rozszerzenie - a to już jest jeszcze większa niewiadoma, w końcu wypracowanie. Będzie w zakresie 40-100% :).

 

Jutro ustny podstawowy niemiecki. Też bez znaczenia, bo zdaję rozszerzenie i tak.

Odnośnik do komentarza

Nie napracowałeś się przy podstawowej ;]

Ja natomiast zawaliłem raczej rozszerzoną. Chciałem mieć w okolicach 60-65 %, ale widzę, że może się przytrafić zaledwie 50%. Najśmieszniejsze jest to, że dostałem nagle jakiegoś zaćmienia i nie rozwiązałem 1. zadania <_<

Odnośnik do komentarza

Słuchanka całkiem prosta (a jej sie w sumie balem najbardziej, bo za słuchu to ja generalnie nic a nic :) ). Czytanie jak czytanie, też proste, za to prace pisemne tak średnio mi podeszły. Boję się rozszerzenia, żeby kompromitacji nie było tylko :)

 

Jeszcze słówko o matmie rozszerzonym. Pierwsze sześc zadań rozwaliłem w pół godziny i się zastanawiałem, czy to jest matura, czy jakieś jaja. Ale potem zaczęły się schody. Liczę na jakieś 80%, tuz po maturze miałem nadzieje na więcej, ale patrzyłem rozwiązania i w paru zadaniach się machnąłem.

Odnośnik do komentarza

Napiszę coś o rozszerzeniu z angielskiego. Obawiałem się go, ale nie było źle. Rozprawka o imprezach sportowych BARDZO mi podeszła :). Słuchanka całkiem całkiem (pamiętajcie, że pisze człowiek, mający problemy ze zrozumieniem innych, nawet jak po polsku mówią ;) ), czytanie proste. Liczyłem na jakieś 50%, teraz mam nadzieję na coś pod 70% nawet :)

Odnośnik do komentarza

Fakt faktem, że takie słuchanie jak było na rozszerzonej to powinno być na podstawowej, bo to co było na podstawowej to w sam raz na egzamin po gimnazjum. Czytanie na rozszerzonej też było proste. Po przeczytaniu, że jest rozprawka już nawet nie czytałem dalszych tematów i nie wiem co było więcej :keke: Ten temat był chyba specjalnie dla mnie stworzony <_< Gramatyka najtrudniejsza ze wszystkich części, ale nad nią nie ma się co rozczulać, bo to tylko 5 pkt, ale myślę, że co najmniej połowę z tego będę miał.

Odnośnik do komentarza

Ja po podstawie z WOS-u też jestem zadowolony. Spodziewałem się czegoś trudniejszego i wyniku rzędu 50-60%, a tu spokojnie mogę wyciągnąć jakieś 80. Ciekawe jak będzie z historią za tydzień. :)

 

Ogólnie to wszystkie matury do przodu, co cieszy mnie najbardziej. Została tylko prezentacja i wspomniana historia, bo angielski ustny to banał do potęgi. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast z rozszerzonego wosu liczę na jakieś 70, może 75 procent. Ogólnie było o transformacjach i przemianach po 89, co jak dla mnie było ciekawe i w miarę proste. Jedynie kilka pierwszych pytań sprawiło pewne problemy, ale tak to jest jak się nie uczy w ogóle tego przedmiotu, który się zdaje :diabelek: Wypracowanie, a dokładnie temat nr 1. wymarzony wręcz ;] Jak nie przepadam za wypracowaniami to to było przyjemne. Szkoda tylko, że przewidziano tak mało stron na wypracowanie ;] Wykorzystałem wszystko, co do linijki, a można było pisać jeszcze kilka stron ;] Niczym wczorajsze wypracowanie z rozszerzonego angielskiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie wpisałem do bibliografii w materiałach dodatkowych kartki z cytatami, to nie mogę jej absolutnie mieć przy sobie? Bo mam w swojej pracy kilka cytatów i nie bardzo chce mi się ich uczyć na pamięć. ;)

W ogóle jaki jest zakres czasowy tej prezentacji? Wiem, że maksimum 15 minut, a minimum?

Odnośnik do komentarza
W ogóle jaki jest zakres czasowy tej prezentacji? Wiem, że maksimum 15 minut, a minimum?

 

Ja wiem, czy takie maksimum, jak przekroczysz trochę to nic się nie stanie. Ja przekroczyłem dość sporo chyba, ale coś tam uznali, że wliczą to już do rozmowy i 20/20 pkt. jest ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...