Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, powinno starczyć spokojnie, chociaż nie patrz na zeszłoroczne progi, bo rok temu były wyjątkowo niskie.

 

No wiem, ale tak czy siak jeśli rok temu próg się zamknął na 70.7, to wątpię żeby teraz skoczył powyżej 86.5 ;).

Jeśli w ogóle skoczy, bo może się też okazać, że ten zeszłoroczny "wyjątkowo niski" zacznie być standardem(niże demograficzne, etc.), choć wprowadzona w tym roku matma(wymiennie z historią) może troszkę namieszać.

 

BTW, widziałem Cię na forum UJ :P. Warto tam studiować toto w ogóle? :P ;)

Odnośnik do komentarza
Ano, powinno starczyć spokojnie, chociaż nie patrz na zeszłoroczne progi, bo rok temu były wyjątkowo niskie.

 

No wiem, ale tak czy siak jeśli rok temu próg się zamknął na 70.7, to wątpię żeby teraz skoczył powyżej 86.5 ;).

Jeśli w ogóle skoczy, bo może się też okazać, że ten zeszłoroczny "wyjątkowo niski" zacznie być standardem(niże demograficzne, etc.), choć wprowadzona w tym roku matma(wymiennie z historią) może troszkę namieszać.

 

BTW, widziałem Cię na forum UJ :P. Warto tam studiować toto w ogóle? :P ;)

 

Dla mnie nie było innej opcji, bo jestem z Krakowa, ale warto :-)

Odnośnik do komentarza

U mnie zgodnie z przewidywaniami:

 

polski: 70%

angielski: 97%

matma podstawowa: 96%

matma rozszerzona: 70%

fizyka rozszerzona: 95%

 

Daje mi to 455 punktów na PWr, zeszłoroczny próg na AiR na Elektrycznym był poniżej setki.

 

jeszcze raz dobrze przemysl czy chcesz tam isc

moj wspollokator jest na elektrotechnice na elektrycznych i jest masakra, juz jest po dziekance, spadl o rok i generalnie teraz chyba nie wszystko zaliczyl

z tego, co mi opowiadal, z tych co zaczynali trzy lata temu, trzeci rok studiow skonczylo u nich teraz 12 osob (ze 140)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fenomen - możliwe że jak dojdę do studiów II stopnia to przeniosę się właśnie na elektrotechnikę - tylko po niej można wyrobić uprawnienia elektryczne (projektowe).

 

Btw, poziom rekrutacji w tym roku był niziutki, na AiR przyjęli 240 osób, żeby się dostać starczała matura rozszerzona z matmy na 40 procent i nic więcej. Wylądowałem w pierwszej dziesiątce na liście zakwalifikowanych, tym bardziej zdenerwowała mnie nieporadność uczelni przez którą nie dostanę stypendium (dostałoby pierwsze 60 osób). Ilość osób przyjętych poraża - na Elektronikę i Telekomunikację przyjęli z tego co widziałem ponad 700 osób, w tym niektóre nie pisały żadnej matury z matmy i fizyki. Ale będzie odsiew :eusa_eh:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 9 miesięcy później...

polski ustny - 55%

polski p - 80% (szok, przez całe LO ledwo wyciągałem na 3 :keke:)

 

angielski ustny - 100%

angielski p - 100%

angielski ustny r - 90%

angielski r - 84%

 

matematyka p - zgodnie 90% (źle obliczyłem deltę do funkcji kwadratowej :lol: - 4% w plecy)

matematyka r - 60% (dokładnie tyle ile wyliczyłem sobie patrząc na klucz odpowiedzi)

 

Jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...