Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się "pochwalę".

 

polski ustny - 90%

polski pisemny - 87%

matma podstawa - 100%

matma rozszerzenie - 70% - :picard: aż pierwszy raz w życiu żałuję, że się nie uczyłem

angielski ustny - 100%

angielski pisemny - 100%

czemu nie zdawałem rozszerzonego tego nie wie nikt :ściana:

fizyka rozszerzenie - 57% :fU:

geografia rozszerzenie - 82% - w sumie przejdzie, było nie było, zdawałem tylko dla jaj, tym większy fail, że z rozszerzeń najlepiej :picard:

 

chyba czeka mnie poprawianie za rok :keke:

Odnośnik do komentarza

Tfu, coś innego napisałem, niż chciałem ;)

 

Chodziło mi o to, czy to jest arkusz z tego roku, autentyczne zadania maturalne, które rozwiązywali maturzyści na teście (poziom podstawowy), czy może jakaś matura próbna, czy coś?

 

 

EDIT: ok, znalazłem na stronie CKE, czyli to jednak autentyk :)

Odnośnik do komentarza

Górnictwo i Geologia, może coś z tego będzie.

Na jakim wydziale? Zgłosiłem ten kierunek na wydziale Górnictwa i Geoinżynierii jako alt. 2 i na Wiertnictwa Nafty i Gazu jako alt. 3 ;) Liczę na energetykę z pierwszego wyboru.

Odnośnik do komentarza

Górnictwo i Geologia, może coś z tego będzie.

Na jakim wydziale? Zgłosiłem ten kierunek na wydziale Górnictwa i Geoinżynierii jako alt. 2 i na Wiertnictwa Nafty i Gazu jako alt. 3 ;) Liczę na energetykę z pierwszego wyboru.

 

Na wszystkich wydziałach poskładałem, w kolejności :

1)Gelogii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

2)Wiertnictwa Nafty i Gazu

3)Górnictwa i Geoinżynierii

 

:D z tym, że najbardziej wolałbym Nafty i Gazu, ale się trochę bałem. Jakby poszło na pierwszy, to może kombinowałbym coś z przeniesieniem.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie związane z tym od czinaskiego.

Mam taką sytuację, że jestem zakwalifikowany na dwa rodzaje logistyki. Na jednym zająłem 113 miejsce (na 90 miejsc na kierunku). W drugim mam miejsce 26 (na bodaj 60). Następnym krokiem jest złożenie papierów. I teraz czy jestem już zmuszony wybierać między tą na którą się dostałem a tą na której brakuje mi 23 miejsc, czy to przyjdzie później, jak już będzie wiadomo czy się przypadkiem 23 miejsca na brakującej logistyce nie zwolniły ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...