Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

To ostatni FM jakiego kupilem. Sram na to !! Zeby czekac miesiac na patcha ktory poprawia tylko kilka bledow ?!?! NO K***A... Jak oni moga skarzyc na sie na piractwo skoro na pieniadze nie zasluguja !!. W kazdym meczu bramkarze maja 8-9 (10 sie jeszcze nie zdarzylo ale to kwestia czasu tylko pewnie :/). Napastnicy marnuja sytuacje sam na sam z ... pusta bramka(okolo 4 takich sytuacji w 7meczach). Blad zgloszen zawodnikow! grrr... jedyne co mi sie poprawilo to ze nareszcie EURO 2008 jest normalne ... no i faktycznie rozgrywka 2D "ladniej" wyglada.

Odnośnik do komentarza

na patchu beta 2 rozegrałem 3 sezony tottenhamem i miałem chyba z 5 karnych.... to jest chyba przesada. teraz gdy gram na patchu oficjalnym karnych jest rzeczywiscie wiecej, i dobrze, jest to zgodne z rzeczywistoscia. aha wspomniales o 3 karnych w meczu. w 1999 byl taki mecz na w el do copa america chyba. argentynczycy dostali od sedziego w meczu 3 karne.... a Martin Palermo 3 razy nie zdobyl bramki z wapna. taka ciekawostka, zeby nie bylo, ze czegos takiego nie ma jak 3 karne w meczu.

Odnośnik do komentarza
czy u was tez jest tyle karnych w meczach ? zagrałem narazie 4 mecze ligowe Napoli .... i w meczu z Palermo sedzia dał im 2 karne nastepnie mecz z Udinese i 3 karne dla niech ! chyba cos tu nie gra .....

 

U mnie zdecydowanie nie.

 

Ja na razie zagrałem 1 mecz towarzyski - 2 karne dla przeciwnika. Jutro pogram więcej, mam nadzieję, że to wyjątek...

Odnośnik do komentarza
Jak oni moga skarzyc na sie na piractwo skoro na pieniadze nie zasluguja !!.

 

Pewnie znów niepotrzebnie wtrącę, ale nie rozumiem - skoro się gra nie podoba, to na piracie będzie się bardziej podobać?

 

 

Tu nie chodzi o to czy gra się podoba czy nie. Jeżeli ktoś decyduję się na zakup FM'a 2008, to za kwotę 99 złotych oczekuję dobrego produktu, że nie wspomnę już o produkcie doskonałym. Posiadam wszystkie oryginalne wersje FM'a. Zawsze kupowałem grę kilka dni po premierze w Polsce. Wyłamałem się tylko przy FM 2008, gdzie czytając na forum Wasze komentarze, stwierdziłem, że na razie gra nie jest warta 10 złotych. Dodatkowo nigdy nie spotkałem się aby twórcy gry miesiąc czasu przygotowywali patcha, dlatego też z każdym dniem zacząłem w ogóle wątpić czy wspomniany patch ujrzy światło dzienne. Zaraz po wyjściu patcha, nazajutrz rano (czwartek) kupiłem FM 2008. Myślałem, że patch usunie wszystkie najważniejsze bugi. Jednak wychodzi na to, że się bardzo przeliczyłem. Już nie chodzi o samą kasę, bo FM'a traktuję nie tylko jako po prostu grę, lecz także wielką pasję i coś bez czego dosłownie nie mógł bym żyć. Z resztą nie tylko ja coś takiego czuję. Owszem, jestem dumny z tego, że mam wszystkie części. Problem polega jednak na tym, że nie tylko chciałbym być kolekcjonerem, a po prostu chciałbym rozpocząć normalną grę. Czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza

Hmm, na łatce dalej nie mogę przewijać listy atrybutów zawodnika- gram w oknie i w trakcie meczu po prostu nie da się przesująć suwaczka nizej... i teraz zaczynając rozgrywkę nie pamiętam jeszcze jakie staty wykanczania maja moi napastnicy, i sprawdzenie tego mam znacznie utrudnione... przykra sprawa ale takie bugi to chyba nie cos, czego nie mozna zrobic....chyba na silnik meczowy nie wpływa ...

 

i przy okazji BIG BUG :]

Odnośnik do komentarza

Nie ma u was problemu z kontuzjami bo po patch chyba troche ich jest wieciej nie mowie że narzekam bo na becie faktycznie było ich mało . (Guti 3 miesiace - zerwanie miesen lytki, Cannavaro 8 miesiacy uraz wiezadel krzyzowych, Richards kupiłem w polowie sezonu zeby zastapil Cannavaro ale po 2 meczach muka złamana noga pol roku w plecy, Diarra 2 miesiace zerwane miesien lydki). Szpital:D

Odnośnik do komentarza

I pewnie znowu się zaczną narzekania na kontuzję, 4 kontuzje w zespole to nic poważnego, wystarczy spojrzeć choćby na Barcelone, która też ma szpital. Ja grając na 8.0.0 miałem kontuzje 3 bramkarzy i to długie, ale to nie znaczy, że nagle jest jakiś problem z kontuzjami.

Odnośnik do komentarza

Kontuzje to przecież rzecz normalna, jak grałem Juve to w pewnym momencie miałem do dyspozycji tylko 1 napastnika, bo Del Piero (złamana noga 6 miesięcy), Trezeguet ( 3 miesiące), Palladino ( 3 tyg) i Suazo ( miesiąc) mieli kontuzje, nie wspomne już o tym, że również Nedved miał złamaną noge. Ale nawet przez myśl mi nie przyszło, że to może być wina gry. Trening mam nastawiony na średni, ale bardzo blisko wysokiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...