Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne zdarzenie miało miejsce w mojej karierze na najnowszej łatce, otóż: Piotr Brożek otrzymał czerwoną kartkę w meczu towarzyskim Wisła - Levski Sofia, po czym został zawieszony na dwa mecze w ... Orange Ekstraklasie. Kartki ze sparingów przecież się nie liczą w meczach ligowych, chyba że się mylę? Pozdrawiam.

Mylisz się, chyba wszystkie kartki z meczów towarzyskich liczą się w meczach ligowych, a przynajmniej zawieszania za czerwone kartki na pewno.

Odnośnik do komentarza
Dziwne zdarzenie miało miejsce w mojej karierze na najnowszej łatce, otóż: Piotr Brożek otrzymał czerwoną kartkę w meczu towarzyskim Wisła - Levski Sofia, po czym został zawieszony na dwa mecze w ... Orange Ekstraklasie. Kartki ze sparingów przecież się nie liczą w meczach ligowych, chyba że się mylę? Pozdrawiam.

Mylisz się, chyba wszystkie kartki z meczów towarzyskich liczą się w meczach ligowych, a przynajmniej zawieszania za czerwone kartki na pewno.

 

w 2007 też tak chyba sie działo.

 

A co do łatki, to zauważyłem że ...nie mam opcji Rozbuduj stadion

 

bo to ze oddaje ponad 20 strzałów na bramkę przeciwnika, a on 70% mniej i dostaje w dupę conajmniej 2 bramkami, zaczyna irytowac.

Odnośnik do komentarza

Szprotson chyba w 2003 byl taki mecz el do ME 2004 Hiszpania - Grecja. Wynik 0-1. Zwycięski gol zdobyty przez Gianakopoulosa. No i co , niby nic dziwnego, Grecja wygrała i tyle. Tylko ze Grecja oddala 1 strzal na bramke casillasa - jeden celny i wystarczylo.... Natomiast Hiszpanie oddali 36 strzalow przy bodajze 21 celnych. To dopiero sie musieli zirytowac chlopaki............. A tak przy okazji, moze twoja taktyka jest zbyt ofensywna co? Zobacz na barcelone, niby Henry, messi, etoo, ronaldinho, a chlopakom idzie przecietnie..... Panowie, ta gra jest swietna, a to ze przegrywamy, to nie znaczy ze sa jakies bledy!! Nie przesadzajmy. Trzeba kombinowac, kombinowac, przylozyc sie i sukcesy powinny przyjsc.

Odnośnik do komentarza
Ta Gabe, ale płacąc za produkt konsument oczekuje przyzwoitego wykonania.

Panowie z SI nie uczą się na błędach, co roku te same bugi, coraz większa ich ilość. Gdyby to była jakakolwiek inna gra to okazałaby się klapą. Bo to, co sprzedają na pułkach w sklepie jest bardzo niedopracowane. W ten sposób tracą nasz szacunek i zaufanie (przynajmniej u mnie).

I nie ma to nic wspólnego z piraceniem, gdybym wiedział, że 2k8 będzie tak słabo wykonany kupiłbym go dopiero w lutym. A do tego czasu grałbym na 2k7. Piraci mają jedynie uciechę i pośmiewisko z nas (co mam szczerze mówiąc w du.ie), że oni nie wydali grosza na ten za przeproszeniem badziew.

Gdyby się postarali może piracenie miałoby mniejsze natężenie.

 

Ja o chlebie - wy o niebie :roll:

 

Ja wcale nie neguję tego co napisałeś, ba - sam nie mam jeszcze FM2008, bo mi się dobrze gra w poprzednią wersję. Pytam się tylko - jeśli gra jest słaba, to jaka różnica, że ją spiracę, czy kupię z pólki - będzie tak samo zła :]

Odnośnik do komentarza

FM 2008 jest nie grywalny!I niech nikt nie wmawia mi,że jest inaczej!

 

Do pola karnego wszystko działa poprawnie.Ale to co się dzieje dalej to woła o pomste do nieba.Niezależnie od treningu,ustawień napastnicy wyrabiają cuda.I to nie tylko tacy jak np. Grzelczak,Sokalski czy Piechna,ale Pandev,Rocchi i Di Natale!

 

Mam nadzieję,że szybko wyjdzie nowa łatka bo w to GÓWNO się nie da grać!

 

posiadanie piłki 70%,27 strzałów moich,4 przeciwnika i przegrywam 2:0!

 

Do tego mnóstwa karnych z kapelusza i tysiące fikcyjnych spalonych!

 

TO JEST DNO ?!

 

P.S

Poproszę o linka do forum SI.Chętnie napiszę tym ignorantom co o nich sądzę!!!

Odnośnik do komentarza

Masz rację Gabe.

A ja jeszcze o jednym.

Zauważyłem, że SI głaszcze dupska fanom ligi angielskiej. Co roku jest dużo błędów na korzyść Premiership, a przykładowo do Primery się specjalnie nie przykładają. Wymienię kilka przykładów.

W 2k7 Baptista na starcie wykupiony przez Arsenal. Reyes nie miał klauzuli wykupienia za ok 20 mln, bo trzeba było wydać ponad 35.

Brak klauzuli odkupu kilku zawodników Realu, których się pozbył w tym roku.

Tevez już jest własnością Diabłów, a chyba każdy wie, że został wypożyczony za ponad 10 mln funtów z opcją wykupu ponad 20 mln.

Dudek zarabia ok milion euro rocznie (można było wyczytać na oficjalnej stronie Realu) plus premie, a w grze doi ponad 70 k.

To samo z Saviolą, zarabia ok 2 mln rocznie plus pokaźne premie (dane z oficjalnej strony), a tu (czytaj w 2k8) zarabia dużo więcej.

Kumpel zauważył, że parametry (wzrost, waga itp) niektórych zawodników Palermo jest inna niż podają na oficjalnej stronie klubu.

Może to i wina reserczerów z danych klubów, ale po jakiego wała współpracują z takimi znawcami? To jest mało zabawne.

Niezwykle inteligentnym posunięciem jest też niemożność zmniejszenia budżetu płacowego zwiększając jednoczenie transferowy w trakcie sezonu. Chyba nie wzięli pod uwagę, że ktoś może chcieć się pozbyć zawodnika, który dużo zarabia, a marny z niego pożytek.

Odnośnik do komentarza

mi jakoś 1 sezon gry na patchu finalnym poszedł świetnie grali tak jak chciałem a skuteczność była wprost imponująca

polska lige wygrałem wyraźnie z 13 punktami przewagi a Wachowicz w 27 meczach 30 goli Pawłowski w 25 19 goli.

gram skrzydłami więc pomocnicy boczni ładnie wrzucają Wilk 17 asyst Marciniak 12

 

poprzednio grałem bodajże 5 sezonów na beta patchu było gorzej gdyż po wgraniu finalnego patcha czyli przed 6 sezonem nie wygrałem ligi a teraz odrazu się udało

Odnośnik do komentarza
Niezwykle inteligentnym posunięciem jest też niemożność zmniejszenia budżetu płacowego zwiększając jednoczenie transferowy w trakcie sezonu. Chyba nie wzięli pod uwagę, że ktoś może chcieć się pozbyć zawodnika, który dużo zarabia, a marny z niego pożytek.
Przecież da się... Można albo zwiększać płace, albo zwiększać fundusze w modyfikacji budżetu. Jest to zależne od tego jaki %płac wykorzystujesz. Jeżeli masz duży zapas to możesz zwiększać kasę na transfery i odwrotnie.
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą wygrałem u siebie z Polonią Bytom... 1:0. Gram Wisłą Kraków. Jacek Trzeciak z Polonii Bytom grał niczym Kaka lub Cristiano Ronaldo. Cleber z Głowackim nie wiedzieli co się dzieję, kiedy tylko Trzeciak miał piłkę przy nodze. Najlepsze są jednak statystyki pomeczowe. Posiadanie piłki Wisła 45% - Polonia 55%. Przypominam, że gram u siebie. Po meczu przeczytałem, że tylko niedyspozycja w tym dniu przeszkodziła w odniesieniu zwycięstwa przez Polonie Bytom. W FM 2007 jak również w rzeczywistości goście (Polonia) dostałaby 5 bramek i do widzenia. Nawet jeżeli wygrałbym z nimi 1:0, to przynajmniej ich bramkarz rozegrałby mecz życia, a posiadanie piłki wyglądałoby Wisła 60 % - Polonia 40 %. Owszem zdarzają się różne cuda i może na 10 meczów w Krakowie Polonia jeden by wygrała, ale tylko przy jakimś zatruciu pokarmowym moich piłkarzy. Co prawda ten mecz wygrałem, ale czułem jakbym prowadził Izolator Boguchwała. Szkoda, że nie zrobiłem save przed meczem. Wypadałoby powtórzyć ten mecz z 10 razy. Ciekaw byłbym co by z tego wynikło.

 

 

EDIT: Przed chwilą sprawdziłem posiadanie piłki we wszystkich 11 meczach jakie rozegrałem. W każdym meczu moja drużyna miała mniejsze posiadanie piłki niż przeciwnik, nawet jak grałem sparing z moimi rezerwami.

Odnośnik do komentarza

Cóż..ja gram w lidze angielskiej gdzie są lepsi piłkarze (gram Man Utd) i przed chwilą wygrałem z Liverpoolem 1:0 po strasznym mękach. A najbardziej sie śmiałem jak C.Ronaldo czy Rooney dostawali prostopadłą piłkę między Carraghera i Hyppie i dawali się za każdym razem dogonić (z całym szacunkiem dla tych obrońców ale trzeba by ołowiane buty założyć tamtym dwóm żeby w ogóle Ci obrońcy Liverpoolu nawiązali walkę biegową). Ech..:(

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bład gry czy tłumaczenia, ale w "Podsumowaniu" asysty dalej zamieniane są na bramki.

 

@ FManiak problemu z posiadaniem piłki nie zauważono.

Rozegrałem do tej pory 9 meczów towarzyskich.

W dwóch miałem większe posiadanie piłki. W dwóch było 50% - 50%. W pięcu przeciwnik miał większe posiadanie piłki.

Odnośnik do komentarza

Przecież, to jest piłka. Cała zabawa, polega na tym że można wygrać każdym z każdym. I nie można się od razu załamywać, przecież nie chodzi o to aby cały czas wygrywać, przecież to nie miałoby sensu. A nie zastanawia was dlaczego wasze słabe drużyny, odnoszą sukcesy? To dlaczego, nie może być na odwrót. To nie jest wina, gry ale niedostosowanej taktyki, ewentualnie zlekceważenie przeciwnika. A poza tym. Przecież jest coś takiego jak forma. Jak czytam te wypowiedzi, to każdy ma coś do gry nikt nie zastanowi się nad tym, ze może to on coś żle zrobił. ?

Odnośnik do komentarza
EDIT: Przed chwilą sprawdziłem posiadanie piłki we wszystkich 11 meczach jakie rozegrałem. W każdym meczu moja drużyna miała mniejsze posiadanie piłki niż przeciwnik, nawet jak grałem sparing z moimi rezerwami.

I najlepiej winę zwalać na grę, na bugi itp. :> A może po prostu zależy to od taktyki? Ja jakoś nie uświadczyłem podobnego problemu, więc chyba nie jest to żadna wtopa, pobaw się trochę z taktyką, zagęszczaj środek pola, graj wolniej itd. W temacie 'taktyka' już sporo było o tym ;)

 

A i pisanie, że gra jest niegrywalna to już przesada... Powiedziałbym wręcz, że jest aż nadto grywalna :P No, ale jak już ktoś napisał - ile dup, tyle zdań ;)

Odnośnik do komentarza
Niezwykle inteligentnym posunięciem jest też niemożność zmniejszenia budżetu płacowego zwiększając jednoczenie transferowy w trakcie sezonu. Chyba nie wzięli pod uwagę, że ktoś może chcieć się pozbyć zawodnika, który dużo zarabia, a marny z niego pożytek.
Przecież da się... Można albo zwiększać płace, albo zwiększać fundusze w modyfikacji budżetu. Jest to zależne od tego jaki %płac wykorzystujesz. Jeżeli masz duży zapas to możesz zwiększać kasę na transfery i odwrotnie.

Jakoś nie widzę tej opcji mając 100 k niewykorzystywanego budżetu płacowego mogę go tylko zwiększyć, fakt, że to tylko jakieś 7% całego budżetu, ale dałoby to ok 5 baniek na zakupy.

 

A możecie sprawdzić jak w drużynach, które prowadzicie wygląda posiadanie piłki?

Grając moim stylem (dość ofensywnie, średnio-szybko, szeroko, bezpośrednimi podaniami) posiadanie piłki kształtuje się między 40, a 48%, co mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Masz rację Gabe.

A ja jeszcze o jednym.

Zauważyłem, że SI głaszcze dupska fanom ligi angielskiej. Co roku jest dużo błędów na korzyść Premiership, a przykładowo do Primery się specjalnie nie przykładają. Wymienię kilka przykładów.

(...)

Tevez już jest własnością Diabłów, a chyba każdy wie, że został wypożyczony za ponad 10 mln funtów z opcją wykupu ponad 20 mln.

 

Walia, Irlandia i Irlandia Północna są poważnie spieprzone, a nie sądzę by SI kierowało się aż takim patriotyzmem angielskim.

Tevez jest własnością jakiegoś śmiesznego konsorcjum, co nie jest przewidziane w mechanice gry, a nie ma większego sensu dla jednego zawodnika zmieniać cały moduł transferowy. Kwota wykupu Teveza została odjęta od budżetu transferowego MU na ten sezon.

Odnośnik do komentarza

To ciekawe jaki mieli budżet na ten sezon? 100 mln funtów? Bardziej realne byłoby, gdyby dali mu status na wypożyczony i opcja wykupu z WHU za dwadzieścia kilka baniek funtów.

A spartaczenie w 2k7 Baptisty (na starcie już wykupiony przez Kanonierów) i Reyesa (brak opcji wykupu za 20 mln).

Jak oni nie potrafią porządnie zrobić czołowych ekip z danej ligi to ciekawe jakim cudem mogą dobrze zrobić zespoły z niższych lig.

To jest kpina co oni wyprawiają i jestem zniesmaczony. To jest istny wyzysk fanów serii FM, bo zamiast dostać dobry produkt dają nam gniota. Lepiej niech zmienią reserczerów, albo pilnują jakie dane im podsyłają, bo cienko widzę przyszłość FM-a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...