Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

co do karnych to mam więcej niż w poprzednim sezonie ale dla mnie jest teraz ich optymalnie po 25 meczach miałem 5 karnych dla mnie , co do kontuzji nie narzekam gdyż najdłuższa to 3 tygodnie poza tym tygodniowe i także niedużo przez prawie cały sezon no i podoba mi sie jak piłkarze wykonują powierzone zadania wreszcie jade po pewnego mistrza (5 sezonów na becie i teraz w 6 na wersji finalnej w 25 kolejce 15 punktów przewagi nad 2 )

 

 

ledwo co napisałem post dostałem 2 kontuzje 4 miechy i 3 miechy lol

Odnośnik do komentarza

Kontuzji jest rzeczywiście zdecydowanie więcej, ale nie aż tyle, by rozpaczać.

 

@ M8_Pl zmień skina :>

A ten BIG BUG, to się czasem zdarza, że nie powraca do ostatniego ekranu, przed widokiem boiska. Jak widzę jest brak komentarza, więc po prostu nie ma teraz akcji.

Odnośnik do komentarza
Kontuzji jest rzeczywiście zdecydowanie więcej, ale nie aż tyle, by rozpaczać.

 

@ M8_Pl zmień skina :>

A ten BIG BUG, to się czasem zdarza, że nie powraca do ostatniego ekranu, przed widokiem boiska. Jak widzę jest brak komentarza, więc po prostu nie ma teraz akcji.

 

Na gołym FM08 jak kliknąłem "boisko" i zaznaczone miałem pokazuj tylko komentarze (albo tylko najważniejsze akcje) to dopóki nie działa się akcja boisko pozostawało bez zawodników i nie wracał do poprzedniego ekranu (ale tylko gdy podczas meczu kliknąłem "boisko").

Odnośnik do komentarza
Kontuzji jest rzeczywiście zdecydowanie więcej, ale nie aż tyle, by rozpaczać.

 

@ M8_Pl zmień skina :>

A ten BIG BUG, to się czasem zdarza, że nie powraca do ostatniego ekranu, przed widokiem boiska. Jak widzę jest brak komentarza, więc po prostu nie ma teraz akcji.

 

Na gołym FM08 jak kliknąłem "boisko" i zaznaczone miałem pokazuj tylko komentarze (albo tylko najważniejsze akcje) to dopóki nie działa się akcja boisko pozostawało bez zawodników i nie wracał do poprzedniego ekranu (ale tylko gdy podczas meczu kliknąłem "boisko").

No dokładnie o tym mówię. W 2 becia, a nawet chyba i pierwszej, ekran wracał do poprzedniego. A ten ów BIB BUG, to tam mała pozostałość po tym. Dzieje się to, gdy zmieniasz taktykę w jakimś nie przewidzianym miejscu, bądź sposób.
Odnośnik do komentarza

Gram West Ham i po pierwszych 5 kolejkach zajmuje 3 miejsce w lidze i mam stosunek bramek 9:3 ....i co w tym dziwnego ? mianowicie to że wszystkie 9 goli strzelił Craig Bellamy ...w pucharze wygrana 1:0 z Scuntrophy i kto strzela ? Craig Bellamy ... juz powoli zaczyna mnie to dziwić . Dziwi mnie że jeden napastnik ma tyle sytuacjii a drugi teoretycznie lepszy nie ma ich prawie wcale ... moze to wina patcha ? w sumie to sam w to troche wątpie ale kto wie ... swoją droga ciekawy jestem kiedy ktoś inny wreszcie strzeli bramke :D

 

 

Edit : 6 minuta meczu z Debry County i prowadzimy 1 :0 zgadnijcie kto strzelił .... :)

 

zamieniłem stronami Vagnera i Bellamiego ale jak widać temu drugiemu to nie przeszkadza ...zobaczymy jak sie dalej mecz potoczy :)

 

Edit2: 20 minuta i gol Vagnera Love ....wreeeszcie ktoś inny ...ulżyło mi :)

Odnośnik do komentarza

Miałem spore nadzieje na to, że będzie się grać spoko na tej łacie i faktycznie tak jest, sporo błędów poprawionych, ale...

SI schodzi na psy, jak można nie naprawić błędu, który był do nich zapewne wiele razy zgłaszany. A konkretnie chodzi mi o ekipy B i C w Hiszpanii. Jakbym wiedział, że z 2k8 tak będzie nie wydałbym na nią złamanego grosza.

Czy ci geniusze planują w najbliższym czasie poprawić tą łatę?

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem, albo jestem szczęściarzem, albo jest coś nie tak. Ale ja żadnych problemów nie mam, łatka wyeliminował wszystkie błędy. Gra jest cudowna, nic więcej nie trzeba pisać!

Pewnie trafiłeś na tą wersję, która naprawia wszystkie błędy. Szczęściarz z Ciebie ;]

 

 

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, trochę to dziwnie wygląda jak Cannavaro biegnie obok jakiegoś cienkiego napadziora i podprowadza go pod bramkę. Mam ustawiony odbiór mieszany, w 2k7 to moi stoperzy za wszelką cenę chcieli odebrać piłkę rywalowi, a tu...

Ale takich problemów o dziwo ;) nie mają moi rywale, ich OŚ nigdy nie odpuszczają, nawet jak są 3 m za moim napastnikiem i jedyne wyjście to faul na czerwo.

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem, albo jestem szczęściarzem, albo jest coś nie tak. Ale ja żadnych problemów nie mam, łatka wyeliminował wszystkie błędy. Gra jest cudowna, nic więcej nie trzeba pisać!

Pewnie trafiłeś na tą wersję, która naprawia wszystkie błędy. Szczęściarz z Ciebie ;]

 

 

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D

 

W takim razie jest już dwóch szczęściarzy. Ja też nie widzę żadnych problemów z silnikiem po łatce..

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem, albo jestem szczęściarzem, albo jest coś nie tak. Ale ja żadnych problemów nie mam, łatka wyeliminował wszystkie błędy. Gra jest cudowna, nic więcej nie trzeba pisać!

Pewnie trafiłeś na tą wersję, która naprawia wszystkie błędy. Szczęściarz z Ciebie ;]

 

 

Nie śmiej się, na rapidzie chodziła w dniu premiery inna wersja niż na filefroncie :D.

Odnośnik do komentarza
Jak oni moga skarzyc na sie na piractwo skoro na pieniadze nie zasluguja !!.

 

Pewnie znów niepotrzebnie wtrącę, ale nie rozumiem - skoro się gra nie podoba, to na piracie będzie się bardziej podobać?

 

 

Tu nie chodzi o to czy gra się podoba czy nie. Jeżeli ktoś decyduję się na zakup FM'a 2008, to za kwotę 99 złotych oczekuję dobrego produktu, że nie wspomnę już o produkcie doskonałym. (...) Zaraz po wyjściu patcha, nazajutrz rano (czwartek) kupiłem FM 2008. Myślałem, że patch usunie wszystkie najważniejsze bugi. Jednak wychodzi na to, że się bardzo przeliczyłem. Już nie chodzi o samą kasę, bo FM'a traktuję nie tylko jako po prostu grę, lecz także wielką pasję i coś bez czego dosłownie nie mógł bym żyć. Z resztą nie tylko ja coś takiego czuję. Owszem, jestem dumny z tego, że mam wszystkie części. Problem polega jednak na tym, że nie tylko chciałbym być kolekcjonerem, a po prostu chciałbym rozpocząć normalną grę. Czy jest to możliwe?

 

Oczywiście, zgadzam się z tym co powiedziałeś. Ale to nie była odpowiedź na moje pytanie. Jak mi się gra nie podoba, to nie ściągam jej zamiast kupować, tylko nie gram w ogóle. Pisanie "jak tu nie piracić", bo gra jest zabugowana jest dla mnie dziwna z logicznego punktu widzenia. :-k

Odnośnik do komentarza

Ta Gabe, ale płacąc za produkt konsument oczekuje przyzwoitego wykonania.

Panowie z SI nie uczą się na błędach, co roku te same bugi, coraz większa ich ilość. Gdyby to była jakakolwiek inna gra to okazałaby się klapą. Bo to, co sprzedają na pułkach w sklepie jest bardzo niedopracowane. W ten sposób tracą nasz szacunek i zaufanie (przynajmniej u mnie).

I nie ma to nic wspólnego z piraceniem, gdybym wiedział, że 2k8 będzie tak słabo wykonany kupiłbym go dopiero w lutym. A do tego czasu grałbym na 2k7. Piraci mają jedynie uciechę i pośmiewisko z nas (co mam szczerze mówiąc w du.ie), że oni nie wydali grosza na ten za przeproszeniem badziew.

Gdyby się postarali może piracenie miałoby mniejsze natężenie.

Odnośnik do komentarza
Jaki build ma ta łata? Na SI Forum podają różne wersje.

8.0.1 114310

ja zaś mam 8.0.1.48774

Ktoś ma jakąś inną? Ściągałem z torrentów, co podawał Prof.

To jest ta sama wersja

- 8.0.1.48774 to wersja pliku we wlasciwosciach fm.exe

- 8.0.1 114310 wersja podawana w grze (w menu game status)

Odnośnik do komentarza

Dziwne zdarzenie miało miejsce w mojej karierze na najnowszej łatce, otóż: Piotr Brożek otrzymał czerwoną kartkę w meczu towarzyskim Wisła - Levski Sofia, po czym został zawieszony na dwa mecze w ... Orange Ekstraklasie. Kartki ze sparingów przecież się nie liczą w meczach ligowych, chyba że się mylę? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...