Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, FM2008 kupilem stosunkowo niedawno ale teraz znalazlem troche czasu i zagralem na patchu 8.0.1 pol sezonu krakowska Wisla.

Po tej rundzie odstawiam gre z powrotem na polke i czekam na nastepny patch bo po prostu nie moge grac w tego FMa. Oto moje glowne zarzuty:

 

- Napastnicy marnujacy seryjnie 100% okazje, ale najbardziej wkurza mnie jak glowkuja stojac dobre 5m obok bramki i strzelaja na wprost jakby stali na wprost bramki.

- pomocnicy krecacy mlynki - problem znany wielu graczom

- skopany trening - sciagnalem dobrych trenerow, rating kazdego treningu wiekszy lub rowny 5 gwiazdek (w bodajze 5 przypadkach mialem nawet 7-8 gwiazdek), Trening Tuga (modyfikowany lekko) i ZADNYCH przyrostow wspolczynnikow. Wiem ze Wisla na starcie nie ma super bazy treningowej ale to nie tlumaczy zerowego przyrostu wspolczynnikow, nawet u mlodych graczy.

- ogolnie silnik meczowy w FM07 byl lepszy, takie sa moje odczucia, ten z FM08 wymaga dopracowania jeszcze

- to akurat moze byc powodem zlej taktyki ale grajac w polskiej OE z zespolami slabszymi i majac dosc dobrych pomocnikow i skrzydlowych przeciwnik prawie zawsze ma przewage w srodku pola, nawet jak gram u siebie. Testowalem pare roznych ustwien taktycznych i zawsze zle. Raz gralem na wyjezdzie z Polonia Bytom. Przegralem bodajze 0:1 ale przeciwnik mial 20 strzalow na bramke w tym 11 celnych. Ja w sumie kilka tylko...

- po za tym zmiany jedynie kosmetyczne, powaznie zastanowie sie nad zakupem FM09 (a mam do tej pory wszystkie FMy i ze 2 CMy wczesniejsze)

Odnośnik do komentarza
- Napastnicy marnujacy seryjnie 100% okazje, ale najbardziej wkurza mnie jak glowkuja stojac dobre 5m obok bramki i strzelaja na wprost jakby stali na wprost bramki.

To jest masakra z tym waleniem na wprost z zerowego kąta. Bug ewidentny. Natomiast co do partolenia sytuacji sam na sam. Po drugim sezonie skuteczność wzrosła w ogromnym stopniu i zawodnicy przestali marnować sytuacje. Wydaje mi się że to kwestia zgrania.

- pomocnicy krecacy mlynki - problem znany wielu graczom

U mnie pomogło ograniczenie swobody taktycznej.

- skopany trening - sciagnalem dobrych trenerow, rating kazdego treningu wiekszy lub rowny 5 gwiazdek (w bodajze 5 przypadkach mialem nawet 7-8 gwiazdek), Trening Tuga (modyfikowany lekko) i ZADNYCH przyrostow wspolczynnikow. Wiem ze Wisla na starcie nie ma super bazy treningowej ale to nie tlumaczy zerowego przyrostu wspolczynnikow, nawet u mlodych graczy.

U mnie młodzi zawodnicy rozwijają się pięknie. Ale trening mam własnego autorstwa.

- to akurat moze byc powodem zlej taktyki ale grajac w polskiej OE z zespolami slabszymi i majac dosc dobrych pomocnikow i skrzydlowych przeciwnik prawie zawsze ma przewage w srodku pola, nawet jak gram u siebie. Testowalem pare roznych ustwien taktycznych i zawsze zle. Raz gralem na wyjezdzie z Polonia Bytom. Przegralem bodajze 0:1 ale przeciwnik mial 20 strzalow na bramke w tym 11 celnych. Ja w sumie kilka tylko...

Rzeczywiście trudno jest wypracować sobie przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przeszkadza mi to w wygrywaniu, po prostu gram z kontry ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...