Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mój defensywny pomocnik, który w ciągu meczu wykonuje ok 80% celnych podań (kilka kluczowych), wygrywa prawie wszystkie główki (kluczowe też), ma udane prawie wszystki wślizgi (kluczowe też), kilkanaście przechwytów i odda jeszcze 3 celne strzały, to na koniec meczu ma ocenę 6 ? ysz.gif. Żeby miał notę 7 to chyba by musiał asystować przy jakiejś bramce, a na 8 to nie wiem co musiałby zrobić ysz.gif

Panie kolego Ameryki nie odkryłeś, już jakiś czas temu w taksach o tym pisałem. To samo się tyczy PŚ i OPŚ, tyle, że Ci mogą łatwiej wykazać się w ofensywie i zwykle mają notę 7. Ale co ciekawe w innych klubach jest tak samo. Prowadzę repre i często wybieram się na mecze ligowe moich podopiecznych. Nawet zawodnicy formatu Lamparda, Gerrarda czy Xabi Alonso mimo bardzo dobrej gry kończą mecz z 6, no chyba że zaliczą asyste lub gola to mają 7 lub 8.

A mnie jeszcze nurtuje inna sprawa,jak musi zagrać zawodnik żeby miał notę 10? Czy 3 gole w 20 minut z bardzo silnym rywalem to za mało, mimo że ów zawodnik w pojedynkę ośmiesza takich defensorów jak Zambrotta, Abidal, Puyol, Milito.

 

Dokładnie, mnie także to samo martwi. Odkąd zainstalowałem FM'a i rozpocząłem grę, dosłownie ŻADEN z moich piłkarzy nie dostał noty 10, tak samo jak ŻADEN z piłkarzy nie strzelił hat-tricka, ani napastnik (mimo, że niektórzy mieli po 10 celnych strzałow na bramkę, w tym ze 3 "setki"), pomocnik, obrońca czy bramkarz :/

Odnośnik do komentarza
Dlaczego mój defensywny pomocnik, który w ciągu meczu wykonuje ok 80% celnych podań (kilka kluczowych), wygrywa prawie wszystkie główki (kluczowe też), ma udane prawie wszystki wślizgi (kluczowe też), kilkanaście przechwytów i odda jeszcze 3 celne strzały, to na koniec meczu ma ocenę 6 ? ysz.gif. Żeby miał notę 7 to chyba by musiał asystować przy jakiejś bramce, a na 8 to nie wiem co musiałby zrobić ysz.gif

Panie kolego Ameryki nie odkryłeś, już jakiś czas temu w taksach o tym pisałem. To samo się tyczy PŚ i OPŚ, tyle, że Ci mogą łatwiej wykazać się w ofensywie i zwykle mają notę 7. Ale co ciekawe w innych klubach jest tak samo. Prowadzę repre i często wybieram się na mecze ligowe moich podopiecznych. Nawet zawodnicy formatu Lamparda, Gerrarda czy Xabi Alonso mimo bardzo dobrej gry kończą mecz z 6, no chyba że zaliczą asyste lub gola to mają 7 lub 8.

A mnie jeszcze nurtuje inna sprawa,jak musi zagrać zawodnik żeby miał notę 10? Czy 3 gole w 20 minut z bardzo silnym rywalem to za mało, mimo że ów zawodnik w pojedynkę ośmiesza takich defensorów jak Zambrotta, Abidal, Puyol, Milito.

 

Dokładnie, mnie także to samo martwi. Odkąd zainstalowałem FM'a i rozpocząłem grę, dosłownie ŻADEN z moich piłkarzy nie dostał noty 10, tak samo jak ŻADEN z piłkarzy nie strzelił hat-tricka, ani napastnik (mimo, że niektórzy mieli po 10 celnych strzałow na bramkę, w tym ze 3 "setki"), pomocnik, obrońca czy bramkarz :/

 

to nie starcza :kekeke:

http://img142.imageshack.us/img142/2866/12...07200114nk5.png

 

Optymalna ilość to 5: http://img153.imageshack.us/img153/7346/12...07200225zb1.png ^^

Odnośnik do komentarza
ale wy głupoty gadacie... sytuacja u mnie w po 14 meczach: http://img90.imageshack.us/img90/5547/12052007195038js2.png

gram odbiór agresywny bez pressingu. Nauczcie się grać, a nie o każdą rzecz obarczać grę :doh!:

 

nie przypominam sobie bym "obarczał grę" czymkolwiek, jeżeli masz problem z nadinterpretacją tekstu to może być wynikiem częstego stukania się w czoło

Odnośnik do komentarza

W zasadzie napadziory strzelają bramki(choc nie tyle co w poprzednich FM, ale to można zaliczyć na plus realności). Pytanie, po co podgląd meczu raczy nas wyimaginowanym obrazem kilkunastu setek co mecz??

To irytuje tak naprawdę.Cholera Cie bierze w momencie jak widzisz że taki Ronaldo w jednym meczu po raz 6-ty wychodzi sam na sam z nie najwyższych lotów bramkarzem, i podaje mu piłke do rąk. Jeszcze zrozumiałbym gdybym grał w polskiej lidze i to był Brożek z Wisły. No ale tu jest mowa o najlepszych napadziorach świata, którzy wypadaja blado wobec szmaciarskich(w realu) bramkarzy.

Nie rozumiem dlaczego panowie z SI, nie zostawili silnika z FM 07, przeciez nie zmieniali nic w grafice, wszystko po staremu.Już wolałbym te stare,oklepane akcje z FM07 niż to urozmaicanie na siłę z FM08. Koń jaki jest każdy widzi. Nie sądzę by kolejna łatka potrafiła usunąc ten BUG.

Odnośnik do komentarza
W zasadzie napadziory strzelają bramki(choc nie tyle co w poprzednich FM, ale to można zaliczyć na plus realności). Pytanie, po co podgląd meczu raczy nas wyimaginowanym obrazem kilkunastu setek co mecz??

To irytuje tak naprawdę.Cholera Cie bierze w momencie jak widzisz że taki Ronaldo w jednym meczu po raz 6-ty wychodzi sam na sam z nie najwyższych lotów bramkarzem, i podaje mu piłke do rąk. Jeszcze zrozumiałbym gdybym grał w polskiej lidze i to był Brożek z Wisły. No ale tu jest mowa o najlepszych napadziorach świata, którzy wypadaja blado wobec szmaciarskich(w realu) bramkarzy.

Nie rozumiem dlaczego panowie z SI, nie zostawili silnika z FM 07, przeciez nie zmieniali nic w grafice, wszystko po staremu.Już wolałbym te stare,oklepane akcje z FM07 niż to urozmaicanie na siłę z FM08. Koń jaki jest każdy widzi. Nie sądzę by kolejna łatka potrafiła usunąc ten BUG.

 

 

to zależy ile czasu poświęcą temu patchowi ... o ile w ogóle poswiecą i wyjdzie takowy :]

Odnośnik do komentarza
To irytuje tak naprawdę.Cholera Cie bierze w momencie jak widzisz że taki Ronaldo w jednym meczu po raz 6-ty wychodzi sam na sam z nie najwyższych lotów bramkarzem, i podaje mu piłke do rąk. Jeszcze zrozumiałbym gdybym grał w polskiej lidze i to był Brożek z Wisły

 

 

Od Brożka to wara :P w FM swietnie sie spisuje akurat:] nie marnuje 1 na 1 tak samo jak Kovel ktorego podalem wczesniej :P u mnie nie ma takiego problemu :P

Odnośnik do komentarza

A jak tam ludzie stoicie z transferami , bo u mnie to cieżko, piłkarz wart 19 mln. euro a klub krzyczy za niego niecale 70 mln, to troche nie realne, zauwazylem ze ciezko jest kupic i negocjowac o niskie ceny piłkarzy. Ze sprzedażą nie ma problemów, ale jeśli chodzi o zakupy to padaka... A i jeszcze jeden problem podpisywanie kontraktow , grałem real chciałem kupic zawodnika, zarabiał 50tys. miesiecznie i podczas podpisywania chciał 145tys. ? piłkarz średniej klasy...

Odnośnik do komentarza
Na 99% logiczne wydaje się, że będzie update po zimowym oknie transferowym, więc pewnie dołączą do niego fixy do najpoważniejszych błędów typu rejestracja czy silnik gry.

Oczywiście, że logiczne. Ale czy nie byłoby logiczniejsze wydanie szybko fixa poprawiającego najpoważniejsze błędy w tej łacie, tak aby nie trzeba było przerywać dotychczasowej kariery i zaczynać jej od nowa. Osobiście bardzo bym się cieszył z takiego podejścia do sprawy i byłbym wdzięczny SI gdyby jednak wydali coś przed lutym.

Odnośnik do komentarza

Chyba ostatni raz kupiłem ten bubel.Kupując oryginał za prawie 100 zł mam chyba prawo żądać choćby stabilnego działania,a dzisiaj wyskoczył mi błąd krytyczny po uruchomieniu,po reinstalce NIE MOGĘ wybrać baz danych,a wraz z tym nie mogę wgrać poprzedniej bazy danych (z wyedytowanym przeze mnie klubem),w związku z tym nie działa mi save,który męczę na ponad 50 ligach od ukazania się łatki 8.0.1...półtora sezonu poszło sie kochać (a awansowałem z 2 ligi do OE).Odechciewa mi sie grać,zastanawiam się nad reklamacja tego bubla - co roku SI popełnia te same błędy - to zaczyna być żenujące...

Odnośnik do komentarza
A jak tam ludzie stoicie z transferami , bo u mnie to cieżko, piłkarz wart 19 mln. euro a klub krzyczy za niego niecale 70 mln, to troche nie realne, zauwazylem ze ciezko jest kupic i negocjowac o niskie ceny piłkarzy. Ze sprzedażą nie ma problemów, ale jeśli chodzi o zakupy to padaka... A i jeszcze jeden problem podpisywanie kontraktow , grałem real chciałem kupic zawodnika, zarabiał 50tys. miesiecznie i podczas podpisywania chciał 145tys. ? piłkarz średniej klasy...

Hmm.. Ja u siebie problemów z transferami nie mam. Ceny są w miarę znośne. Oczywiście, jeśli chcesz kupić typka ze statusem 'niezastąpiony dla klubu', to musisz się liczyć z wydatkiem rzędu potrójnej lub poczwórnej wartości tego zawodnika.

Ale np. mi się udało ściągnąć do swojej drużyny Daniela Alvesa za 14 mln Euro... Pokłócił się z trenerem i nie chciał już grać dla swojej Sevilli.

Trzeba po prostu trafić na dobry moment...

Odnośnik do komentarza

Grając dawniej nie patrząc na Wasze wypowiedzi nawet nie zwracałem uwagi na niektóre sytuacje, ale fakt faktem jest ich sporo i należy o tym głośno mówić. Nie twierdze że każdą z poniższych jest skutkiem niedopracowania gry czyt. budów, ale niektóre na pewno. A są tą chce zauważyć spostrzeżenia wyłącznie z 1 dnia.

 

 

 

1. Przy zmianie taktyki w trakcie sezonu nie trzeba czasu aby się drużyna zgrała, przynajmniej u mnie zawsze tak jest. Idzie mi gorzej tj przegrywam, remisuje, więc zmieniał taktykę i jeśli ta jest skuteczna to wyniki od razu przychodzą, przeważnie 3/4-0 ;-).

2. Zauważyłem właśnie że taktyka wpływa na skuteczność strzałów. Przed zmianą miałem sporo sytuacji, lecz mało co były wykorzystywane ( wspomniane przez Was 1na1, dobitki na pustą bramkę niecelne itp). Po zmianie aż sie chce oglądać mecze.

3. W ekranie treningu zawodnicy mają strzałki w górę np siła, wchodzę do ich profilu----> trening---->atrybuty, a tam wykres przedstawia że przez ostatni rok siła się nie zmieniała.

4. Poprawili kwoty transferów w polskiej lidze, przynajmniej drugiej tzn ich realność. Przed patchem sprzedałem Linke (bramkarza) do II-ligowej Polonii Warszawa za bodajże 8mln PLN (pielenów ;-) ), Truszczyńskiego za ok 5-6 mln PLN itp itd. Kwota rzecz jasna nierealne. Teraz za 1mln PLN ciężko ich sprzedać, nie mówiąc już do II ligi. Brawo !!!

5. Fakt już zauważony przez innych. Obrońcy przy prostopadłych podaniach często wychodzą do przodu na chwile, jakby chcieli złapać kogoś na spalonym, co jest niedorzeczne bo robią to już po podaniu przeciwnika.

6. No i to stawianie w miejscu obrońców gdy napastnik biegnie na bramkę, jakieś takie zacinki ciul wie co to ma być. Jeśli tak ma być to niech chociaż SI łaskawie nam wyjaśni co taka sytuacja obrazuje. Ale na mój gust to zwykły bug, który poprawią przy następnej łatce.

7. A tego nikt nie zauważył??!! Przy wykopie bramkarza (przynajmniej mojego to zauważyłem), wszyscy zawodnicy (moi i tamci) stoją na bardzo małej przestrzeni, trochę to śmiesznie wygląda, i nie pomaga nawet szeroka gra.

 

 

 

Tyle zauważyłem w pierwszym dniu, jak tylko na coś jeszcze sie natknę to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...