Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

cczytam teraz tak wypowiedzi i mam takie pytanko moge spokojnie grać narazie na łatce 8.0.1 a jak pojawi sie nowa łata 8.0.2 to bede mogl zainstalować ją i wprowadzi mi zmiany również na istniejącej/ zapisanej już grze?????????????
Póki nie grasz w Hiszapnii ( jeszcze gdzieś chyba był problem), to spoko się gra, jak dla mnie. Mam karierę prawie 10sezonów, a nową zaczną tydzień po 802.
Odnośnik do komentarza
nie, co innego jakby wyszedł z fixem.

 

 

 

 

eeehh... czyli jeśli wyjdzie patch 8.0.2 to zeby wszystkie zmiany zostały wporwadzone to musze zacząć nową grę ;-/ ... a jak wyjdzie fix to wporwadzi mi zmiany na istniejącą juz grę???

Odnośnik do komentarza

Bodaj Prof napisał, że logicznym byłoby wypuszczenie przez SI łaty 802 z fixem pod 801 po zimowym oknie. Nie wiem ile było w tym jego domysłów, ale może coś nam powie w tej kwestii, bo SI nie raczy nasz o niczym informować.

Profie masz jakieś wieści z obozu SI?

Bohun jeśli w 802 będzie fix pod 801 to nie trzeba będzie zaczynać nowej gry.

Tak.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy, jestem pewnien ze wiekszosc z Was i tak kupi nowego FM-a 2009, do jego wydania SI wypusci jeszce kilka łatek i gra stanie sie jeszcze bardziej przyjemna. Oczywiscie zgadzam sie z wszystkimi wypowiedziami krytycznymi, ale osobiscie od CM 97-98 mam wszysykie częsci i nad wszystkimi tymi grami spędziłem wiele godzin, to sie raczej nie zmieni.

 

Tak po za tym to na wersji beta rzeczywiscie ciezko sie grało, ale teraz nie jest juz tak źle, osobiscie problemów z zatwierdzeniem zawodników w lidze hiszpanskiej nie mialem, wiec nawet w PD da sie z powodzeniem prowadzic zespół. Masa rzeczy mnie wkurza i większosc z nich jest juz tutaj wyzej wymieniona. Nie wiem czy ktos o tym pisał, wydaje mi sie że tak. Chciałbym zwrócic uwage na czasem nieracjonalne podpowiedzi asystentów co do rozmowy motywacyjnej w czasie przerwy. Grając takim Juventusem i prowadząc z Fiorentiną po 45 min 1:0 moja prawa ręka chciała wmówic piłkarzom ze sztab jest rozczarowany... Nie mówiac juz o tym iz wiele razy jak sie prowadzi róznicą jednej bramki ze słabsza druzyną astystent proponuje własnie "rozczarowanie". Jaki trener powiedział by wygrywajac ze jest rozczarowany? Rozumiem cos w stylu "nie spuszczajcie z tonu" czy juz nawet oklepane "zagrzej zespól do walki", ta sytuacja powtarza się zdecydowanie za często...

Odnośnik do komentarza

Nom, stanie sie grywalny akurat jak wyjdzie FM2009...

Ja mam dosc, w ciagu pierwszej polowy ponad 20 sytuacji pod bramka rywali, w tym z 10 takich, gdzie bramka po prostu musi pasc... 2 napastnikow na samego bramkarza, 1 na 1 w dobrej pozycji, albo doskonale rozegranie przez 4 zawodnikow i wystawienie na bramke z przylozenia nogi... i koncze mecz przegrywajac 0:1. Odechcialo mi sie juz kombinowac - akcja za akcja zrobiona jak w zegarku a bramke przeciwnika chroni jakies pole silowe :(

Odnośnik do komentarza

Jestem za Wujku.

Urbi a miałeś aktywną ligę w której grały Twoje rezerwy? Jeśli tak to jak ich zarejestrowałeś? A czy przypadkiem tan babol nie występuje tylko w zespołach, które grają w Pucharach? Bo numerki zawodników rezerw znikają po rejestracji do LM i P. UEFA.

Odnośnik do komentarza

wg mnie z tymi niewykorzystywanymi sytuacjami będzie tak, że SI oficjalnie się nie przyzna że to bug, ale mimo tego to poprawią wraz z następnym patchem. Mam tylko pytanie, czy na forum SI też dużo się pisze o tych marnowanych sytuacjach?

Odnośnik do komentarza
Zaczyna mnie irytować sprzedawanie najlepszych zawodników.

W budżecie kasa na plusie, klub gra dobrze, a zarząd sprzedaje dwóch moich najlepszych napastników za jakieś grosze.

Bez jaj.

 

To ustal wszystkim swoim graczom cene sprzedaży równą wartości. Za taką cenę prezes nie sprzeda Ci żadnego zawodnika, a Ty będziesz mógł kontrolować proces negocjacji. U mnie to działa.

Odnośnik do komentarza
Zaczyna mnie irytować sprzedawanie najlepszych zawodników.

W budżecie kasa na plusie, klub gra dobrze, a zarząd sprzedaje dwóch moich najlepszych napastników za jakieś grosze.

Bez jaj.

 

To ustal wszystkim swoim graczom cene sprzedaży równą wartości. Za taką cenę prezes nie sprzeda Ci żadnego zawodnika, a Ty będziesz mógł kontrolować proces negocjacji. U mnie to działa.

 

Ciekawy sposób :-k .

Szkoda, że zarząd sprzedał mi już Kosmalskiego i Olszara :/ .

Odnośnik do komentarza
Mnóstwo się o tym pisze.Co chwila ktoś zakłada temat związany z tym bugiem.

 

Parę dni temu ktoś z SI się przyznał, że widzi problem raczej z nadmiarem sytuacji 1 na 1 niż ze strzelaniem na pałę :|

 

No i bardzo dobrze, bo jakby zwiększyli skuteczność w sytuacjach 1 na 1 to w każdym meczu podałoby przynajmniej 5-6 bramek :keke: A tak ograniczą po prostu ilość takich sytuacji i skończy się marudzenie, że zawodnicy są nieskuteczni :]

Odnośnik do komentarza
Urbi a miałeś aktywną ligę w której grały Twoje rezerwy? Jeśli tak to jak ich zarejestrowałeś? A czy przypadkiem tan babol nie występuje tylko w zespołach, które grają w Pucharach? Bo numerki zawodników rezerw znikają po rejestracji do LM i P. UEFA.

 

Gralem zarówno Barceloną jak i Atletico, ktore rzecz jasna występują w pucharach, w moich druzynach młodziezowaych są zarejstrowani piłkarze (zatwierdzeni po newsie, zauwazyłem z Waszych wypowiedzi ze to moze miec jakies znaczenie), nie mam z tym zadnych problemów, choc moze mialem poprostu szczeście.

 

Zgadzam sie całowicie, ze nalezy przede wszystkim doprowadzic do sytuacji w której napastnicy nie będa 6 razy w meczu miec 100% okazji sam na sam. Zwiekszenie skutecznosci spowodowało by utrate realizmu.

Odnośnik do komentarza

Panowie ale mnie by nawet nie drażniło gdyby przy tych 6 sytuacjach sam na sam 5 nie kończyło się strzałem w bramkarza ;/ niech będzie nad poprzeczką, obok słupka itp. Pozatym chciałbym widzieć (w FM07 mi się zdarzało) strzał techniczny obok bramkarza szczególnie że oni praktycznie nie skracają kąta.

Śmieszy mnie że Quaresma czy Rosina ma problem dryblingiem przejść bocznego obrońcę ;/.

Fajnie że ktoś te pseudo wypady DC zauważył (niby wyjścia na spalone?) i śmieszne noty środkowych pomocników.

Intryguje mnie że przeciwnik (słabszy) potrafi rozegrać sensownie akcję z jakąś wrzutką a moi futboliści klepią "ja do Ciebie a Ty do mnie".

 

I bardzo boli mnie że pomimo 100zł wydanych dopiero 3 miesiące po premierze gra będzie grywalna. Czuję się oszukany. Kolejny raz.

Odnośnik do komentarza

Ech, ja straciłem ochotę na grę w nowego FMa przez nagminne marnowanie sytuacji. Nie znalazłem niestety sposobu, by choć 20% sytuacji sam na sam kończyło się golem. Wróciłem do FMa 2006 i widzę różnicę w miodności, wątpie, aby nawet dziesięć 'paczy' sprawiło, by wersja 2008 stała się tak grywalna jak ta z 2006 roku. Ale mimo to nie żałuję wydanej kasy i jestem pewien, że wrócę do 08 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...