Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...moim zdaniem zdecydowanie ZA ŁATWO jest sprzedać zawodnika...i nie mówię tu o dużych klubach (jak grałem ACM to praktycznie nikt nie chciał Gili za 15 mln E),tylko o małych...Wyedytowałem sobie Narew,dałem rozsądną jak na hipotetycznego beniaminka z duuużą kasą reputację (1500),sugar daddy'ego :keke: i w przerwie zimowej chciałem odchudzić skład i budżet płacowy...nie miałem problemu z odzyskaniem pieniedzy za zawodników kupionych w lecie...takie 450 tys. E za sprowadzonego za 400k słabego DP dla wielu klubów nie było problemem...dziwne...w innych przypadkach niemal to samo...(np. KSZO dało za cienkiego Kosztowniaka 2k(sprowadzony za free),a zarabiał chłopak 1k...i zagrał może z 2 mecze,strzelił w rundzie 1 bramkę...zajmuję w 2l pierwsze miejsce (prognoza mediów - ostatnie),wyprzedzam GKS Katowice o 9 pts,gram nadal w Pucharze Polski...+ mam załączone 51 lig z 32 krajów (duża baza,bez retaina)...może to jest powód (duża liczba aktywnych drużyn = ogromna konkurencja na rynku transferowym?)...albo średnia ocen zawodników i ogólna gra drużyny przechodząca najśmielsze oczekiwania mediów (ich prognoza jest do kitu :kekeke: )?

Odnośnik do komentarza

sensei, pitara powiadasz??? :>

 

No to Cię zaskoczę, bo gram na oryginalnym, angielskim produkci, tyle że spolszczenie mi kumpel podesłał z wersji polskiej.

Na 8.0.1 mam mnóstwo nieuznanych goli (80% spalone - 20% faule).

O dziwo, spalone mam gwizdane nawet w sytuacji, kiedy mój napastnik strzela, i po chiwili ten sam zawodnik biegnie na dobitkę WTF :|

Nie wspomne o spalonych, kiedy WYRAZNIE mój zawodnik wychodzi zza pleców przeciwnika.

Więc, to nie wina pirackiej wersji.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza

Ja tam na patcha nie narzekam, gram 3 sezon realem i kombinowałem już z 3 taktykami , 2 sezony grałem 1 napastnikem i 5 pomocnikami dużo strzałów oddawali ale jakoś tam udawało się wygrywać. Teraz gram taktyką 4-4-2 , pomocnikom zmniejszyłem swobodę taktyczna , nastawienie i strzały z dystansów i już nie mam w statystykach pomeczowych po 30 strzałów oddanych i nie zniese jak ktoś pierdoli że to bug itd... po prostu ludzie źle dobierają taktykę, nawet jak ktoś gra 10 lat w Cm!!! O to dowody:

 

Wyniki

Wyniki

Wyniki

Wyniki

Wyniki

 

A co do gry obrony(średnia ocena co sezon wszystkich obrońców 7.25-30) i skuteczności napastników sami widzicie:

Piłkarze

Odnośnik do komentarza

Mylisz się na oryginałach gołych też.

 

Edyta pyta się jakie plany ma SI co do poprawki do 801? Pracują już nad tym? Czy będze to 802 czy poprawiona 801? Jakoś nic o tym nie słychać, a dla wielu graczy na świecie w tym momencie grać na poważnie się nie da. Chyba przydałaby im się sugestia żeby się szybko zajęli poprawieniem błędu z rejestracją w niektórych krajach i żeby to było pod szyldem 801 i aby nie trwało to miesiąc, żeby nie trzeba było zaczynać gry od nowa.

IHMO gdyby takiego kwiatka zapodali w Premiership to ludzie dymu by im narobili.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy po wgraniu patcha macie tak ze chcac kupic jakiegos zawodnika nie mozna do oferty zadnego zaoferowac w zamian ze swojej druzyny (exchange player). U mnie po wgraniu patcha skladam oferte za zawodnika i nie moge skorzystac z opcji exchange player bo wchodzac pod danego pilkarza tej opcji nie ma. Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

grrrr... Gram legią do przerwy zimowej prowadzę w tabeli dobrze mi idzie w fazie grupowej PUEFA a prezes akceptuje kwoty ok 2 mln euro za Choto Radovica i Rogera .... jak tu gra ?? co zrobic nawet kosztem grzebania w edytorze aby prezes sie odp... od sprzedawania piłkarzy... a gram na patchu 8.0.1 ..

Odnośnik do komentarza
grrrr... Gram legią do przerwy zimowej prowadzę w tabeli dobrze mi idzie w fazie grupowej PUEFA a prezes akceptuje kwoty ok 2 mln euro za Choto Radovica i Rogera .... jak tu gra ?? co zrobic nawet kosztem grzebania w edytorze aby prezes sie odp... od sprzedawania piłkarzy... a gram na patchu 8.0.1 ..

 

Jest na to jedna rada. Ustalasz ręcznie wartość sprzedazy piłkarza wartego 500 tys na powiedzmy 400-600 tys i zapewniam Cie, że komputer nie da więcej niz cena sprzedaży zaproponowana przez Ciebie. Potem klub składa Ci oferte na tego grajka za te 400-600 tys, a TY nie chcesz go sprzedawać i dajesz 10 mln. I teraz najwazniejsze. Zaraz po tym musisz znowu obniżyć cenę sprzedazy do tych 400-600 tys. Jeśli tego nie zrobisz jakiś kolejny klub może dać cenę, którą prezez zaakceptuje. Ustalaj zawsze cenę za graczy, którymi interesuje sie komputer, a nie chcesz ich sprzedawać. I rób to po każdej cenie zaporowej jaką ustalisz. Dość czasochłonne, ale ze Śląska nikt nie podkupił mi przez 2 sezony żadnego gracza, którego nie chciałem sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...