Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ty z kolei piszesz nie na temat. Sztuczki były zawsze.Gdzies dziury. Jak chocby trening gdzie wszystkie własciwosci można było ustawic na maxa. Rozumiesz kontekst problemu w obecnym FM?? Chyba nie bardzo skoro porównujesz tipsy& tricki, z zawalonym totalnie produktem,jaki jest obecnie!

a ja mam wrazenie, ze z jakiegos powodu poziom Twojej frustracji osiagnal bardzo wysoki poziom - zdaj sobie sprawe, ze to co masz przed soba to zupelnie inna gra niz poprzednie czesci... wiekszosc sfrustrowanych najpierw powinna wylac sobie kubel zimnej wody na glowe i spojrzec troche trzezwiejszym okiem na cala sprawe.

 

generalnie dokonujesz manipulacji nazywajac bugami pewnie zmiany, jakie zaszly w mechanice gry i powoduja, ze Twoje metody sterowania druzyna z poprzednich czesci po prostu nie dzialaja, a napastnicy nie strzelaja wszystkiego co strzelali kiedys.

Odnośnik do komentarza

@og02r

Ta, ale zawsze jest jakieś ale.

U mnie obrońcy nie biegają po całym boisku za piłką, stoi na swojej strefie. Akurat u defensorów nie mam dużo kartek, problem jest z pomocnikami. Oni biegają za rywalem i starają się odebrać piłkę, przecież nie nakażę im czekać aż rywal odda im gałę, no nie? Odbiór mają mieszany, nie mają dużo fauli w meczu, ale kartki się sypią. Natomiast rywal kosi moich przed swoim polem karnym i dostają ostrzeżenia. A jeśli chodzi o gole stracone to mam ich bodajże 2 lub 3 w 11 meczach. Fakt, że gram Realem, ale mimo to to chyba niezły wynik.

Odnośnik do komentarza

Już kilkakrotnie wypowiadałem się w tym temacie na temat bugów jakie niestety goszczą w najnowszej łatce. Najgorsze jest to, że część graczy uważa, że gra jest w końcu grywalna, a Ci, którzy składają zażalenia mają jakieś urojenia, są do dupy managerami lub są pokoleniem FIFY. Zaczyna mnie to już irytować. Nie jestem FIFA-MANIAKIEM, ba nigdy tego produktu nie miałem zainstalowanego. Jeżeli chodzi o samą grę, to zacząłem od CM 01/02 i podobnie jak część tutaj zrzeszonych jestem fanatykiem FM, ale nie do tego stopnia, aby nie zauważać rażących błędów. Owszem stać mnie na to, aby co roku wydać kasę na nowego managera, ale chyba czemuś ta gra ma służyć. Ponadto, jeżeli gra jest ponoć grywalna, a największy błąd jest z niemożliwością rejestracji zawodników w 3 ligach, to chyba aż tak długo nie czekalibyśmy na fix'a do patcha. Poza tym wystarczy poczytać forum na SI. Tam większość ludzi ma problemy, które już wcześniej tutaj omawiałem. Z resztą założę się że kolejna lista poprawek wraz z kolejnym patchem będzie bardzo długa. Tylko ile trzeba czekać na tego patcha. Jak ktoś może czekać już ponad miesiąc od premiery aby zagrać w jedną z najbardziej grywalnych i najważniejszych lig na świecie, jaką jest liga hiszpańska. Przecież to ABSURD.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna ważna sprawa, a raczej odpowiedź na to o czym pisał abbazabba. Kolego, łatki zawsze były do managerów już od CM. I zawsze czekaliśmy na wydanie łatek, aby można było normalnie grać. Tylko przede wszystkim odbywało się to znacznie szybciej. Poza tym nie rozumiem dlaczego ciągle są problemy z silnikiem meczowym. Przecież w zasadzie po wydaniu FM 2006, gdzie przynajmniej dla mnie silnik meczowy był na odpowiednim poziomie należało tylko go ulepszać. A już przy FM 2007 miałem wrażenie, że powstał nowy od podstaw silnik. W eFeMie co roku jest dodanych tylko kilka nowych innowacji, dlatego czy tak trudno zadbać o to, aby nie spieprzyć w grze tego, co już było dobrze zrobione w poprzednich wersjach.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedna ważna sprawa, a raczej odpowiedź na to o czym pisał abbazabba. Kolego, łatki zawsze były do managerów już od CM. I zawsze czekaliśmy na wydanie łatek, aby można było normalnie grać. Tylko przede wszystkim odbywało się to znacznie szybciej. Poza tym nie rozumiem dlaczego ciągle są problemy z silnikiem meczowym. Przecież w zasadzie po wydaniu FM 2006, gdzie przynajmniej dla mnie silnik meczowy był na odpowiednim poziomie należało tylko go ulepszać. A już przy FM 2007 miałem wrażenie, że powstał nowy od podstaw silnik. W eFeMie co roku jest dodanych tylko kilka nowych innowacji, dlatego czy tak trudno zadbać o to, aby nie spieprzyć w grze tego, co już było dobrze zrobione w poprzednich wersjach.

 

Tutaj dotykamy sedna sprawy . Gdyby sie dało przełozyć silnik meczowy z Fm 2007 do Fm 2008 to już bym to zrobił ... :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj napisałem na forum SI zapytanie o fix do łatki albo o nowego patcha i cytuję co Olly Kenney z SI odpisał:

"When we have any information we will let everyone know."

 

Czyli coś jest na rzeczy..Chyba się twórcy powoli reflektują,bo całe forum SI jest zalewane tematami dotyczącymi błędów,które tutaj przedstawiamy więc to nie tylko nasze żale i płacze :x

Odnośnik do komentarza

Nie tylko coś na rzeczy. Po prostu jest tak dużo błędów, że nie są w stanie podać, kiedy wydadzą już raczej nie fix'a, a patcha 8.0.2. Pewne jest to, że są cały czas w trakcie usuwania bugów. Tylko sami nie wiedzą kiedy poprawią już wszystko. "Kiedy będziemy mieć jakąś informację, damy wszystkim znać." A więc my pokorni fani czekamy i jednocześnie powtarzamy w myślach - "Nie spierd.lcie tego Panowie".

Odnośnik do komentarza
Nie tylko coś na rzeczy. Po prostu jest tak dużo błędów, że nie są w stanie podać, kiedy wydadzą już raczej nie fix'a, a patcha 8.0.2. Pewne jest to, że są cały czas w trakcie usuwania bugów. Tylko sami nie wiedzą kiedy poprawią już wszystko. "Kiedy będziemy mieć jakąś informację, damy wszystkim znać." A więc my pokorni fani czekamy i jednocześnie powtarzamy w myślach - "Nie spierd.lcie tego Panowie".

 

No o to mi chodzi,ale tu oczywiście przekumaci wiedzą lepiej i dla nich nowy patch nie potrzebny :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki interes mają niektórzy z forumowiczów broniąc kure***a jakim jest FM08. Czy tak ciężko pojąć że to co robi SI to jest najprawdziwsze oszustwo!

Wydają co roku grę która nie nadaje się do grania. To tak jakby każdy z was kupował u dilera nowy samochód, tylko że bez kół. Gdzie jakakolwiek moralność? A jeśli ktos nie używa choćby internetu.Czy producent będzie mu wysyłał łatki na płytach? Bzdura. Założenie jest proste, kup niedokończonego bubla a później sie martw. Chłopakom nie starcza czasu na zrobienie dobrej gry, więc wydają niedokończoną grę, tłumacząc się pózniej, że nie wyłapali wszystkich błędów.I mają kolejne 2 miesiące na spokojną pracę.Przeciez nikt im nie zarzuci opieszałości w wydaniu.Gra jest w sklepach. W koncu sie panowie doigrają. Bo konkurencja nie śpi.

Jestem sfrustrowany a jakże!!!!

Bo oczekuję jasnych,uczciwych zasad. Według niektórych to źle. Usilne bronienie gniota karze się zastanowić czy niektórzy "obrońcy" nie mają jakiegoś interesu w tym.

No ale zaraz uderzą kolejni,że taktyke mam z dupy, napadziorów z dupy, obrońców z dupy, trening z dupy. Każdy ma jakieś wytłumaczenie. Zero konkretów, tylko jakieś refleksje w stylu, że to normalne, iż oddali twoi zawodnicy 40 strzałów ( idiotyzm!) ale miałes tylko 18 celnych( taaa tylko reszta niecelnych to były sytuacje kiedy zawodnicy na pusta bramką nie trafiają). Kogo chcecie takimi prostackimi argumentami przekonać? Chyba tylko siebie upewnić że jest cacy. A jest do dupy. I szybko sie do tego SI przyzna. Ciekawe czy wtedy bedziecie tak cwaniakowac.

Odnośnik do komentarza

O ile wiem to kiedys bawiłes sie w lokalizowanie CM. Jesli ktokolwiek miałby miec jakieś chody i wtyki to tylko Ty.

No oczywiście Ty masz pojęcie o wszystkim. A więc oświeć wszystkich. Wypowiedz się jasno. Czy FM z łatką 8.0.1 jest produktem dobrym i skończonym czy nie. Proste?Jasne?Klarowne?

Bo skoro ty wiesz, to bądź łaskaw się podzielic nowinami z innymi. Jaki masz wybór? Jesli jest zły, i m a powstac kolejna łatka, to powinieneś się spalić ze wstydu i odwołac wszelkie teksty w których broniłeś jakości Fm08. A jesli jest według Ciebie OK, a mimo to łatka sie pojawi to chyba rozwaz przejście na emeryturę. Siara by była.....Profesorku

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jaki interes mają niektórzy z forumowiczów broniąc kure***a jakim jest FM08. Czy tak ciężko pojąć że to co robi SI to jest najprawdziwsze oszustwo!

Wydają co roku grę która nie nadaje się do grania. To tak jakby każdy z was kupował u dilera nowy samochód, tylko że bez kół. Gdzie jakakolwiek moralność? A jeśli ktos nie używa choćby internetu.Czy producent będzie mu wysyłał łatki na płytach? Bzdura. Założenie jest proste, kup niedokończonego bubla a później sie martw. Chłopakom nie starcza czasu na zrobienie dobrej gry, więc wydają niedokończoną grę, tłumacząc się pózniej, że nie wyłapali wszystkich błędów.I mają kolejne 2 miesiące na spokojną pracę.Przeciez nikt im nie zarzuci opieszałości w wydaniu.Gra jest w sklepach. W koncu sie panowie doigrają. Bo konkurencja nie śpi.

Jestem sfrustrowany a jakże!!!!

Bo oczekuję jasnych,uczciwych zasad. Według niektórych to źle. Usilne bronienie gniota karze się zastanowić czy niektórzy "obrońcy" nie mają jakiegoś interesu w tym.

No ale zaraz uderzą kolejni,że taktyke mam z dupy, napadziorów z dupy, obrońców z dupy, trening z dupy. Każdy ma jakieś wytłumaczenie. Zero konkretów, tylko jakieś refleksje w stylu, że to normalne, iż oddali twoi zawodnicy 40 strzałów ( idiotyzm!) ale miałes tylko 18 celnych( taaa tylko reszta niecelnych to były sytuacje kiedy zawodnicy na pusta bramką nie trafiają). Kogo chcecie takimi prostackimi argumentami przekonać? Chyba tylko siebie upewnić że jest cacy. A jest do dupy. I szybko sie do tego SI przyzna. Ciekawe czy wtedy bedziecie tak cwaniakowac.

Podałeś jednego screena i się rzucasz. W innych meczach też tyle strzelasz? Sezon skończyłeś? Może się jeszcze poskarż że po jednym meczu taktyka nie działa bo przecież masz klasowych piłkarzy. Za bardzo przyzwyczaiłeś się do łatwego wygrywania. Wystarczyło 4-4-2 z gwiazdami i się wszystkich rozjeżdżało (Nie takie były komentarze jak ktoś pisał że gra Realem czy inną potęgą?). Z tym jest koniec i stąd Twoje rozczarowanie. Ja gram Man Utd i na razie wszystkich rozjeżdzam ale gram zupełnie inaczej niż w 2007 czy na becie. Dużo podań (mam x więcej niż przeciwnik), gra na czas, zmiana tempa, dopracowuję stałe fragmenty, stosuję polecenia na przeciwnika i robię rotację. Na razie wyniki są dobre. Wcześniej włączyłem mecz i mogłem spokojnie zrobić sobie coś jeść i oglądać mecz w TV i mecz sam sie wygrywał. Mało realistyczne nie sądzisz? Ale jeśli uważasz że kupiłeś gniota to zastanów sie czy kupować kolejne jak tak Ci sie przestała podobać.

Odnośnik do komentarza

A najgorsze jest to, że co roku dochodzi wielu nowych użytkowników Football Managera. Proszę sobie teraz wyobrazić osobę, która kupiła pierwszy raz produkt SI i po instalacji jest dosłownie wściekła jaka ta gra jest nierealna. Dodatkowo bez Patcha 8.0.1, który już poprawił mnóstwo błędów. Nie wszyscy zaglądają na fora o Football Managerze. Przez takie działania SI traci mnóstwo klientów. Cóż cieszyć się można z tego, że Panowie walczą z piractwem. Przygotowują różne niespodzianki dla piratów w trakcie rozgrywek. Owszem popieram w pełni tą akcję, ale niech zaczną się w takie akcje bawić, kiedy gra będzie w pełni grywalna, bo jeszcze trochę i nikt nie będzie FM'a kupować. Pocieszam się tym, że podczas dzisiejszego meczu już sami zawodnicy wyczaili, że jest coś nie tak. Kaka 5 razy wychodził sam na sam z bramkarzem. Za każdym razem podawał mu piłkę do rąk. Za szóstym razem już bez kalkulacji, kopnął piłkę z 30 metrów i...gool. Niestety przegrałem 1-2, bo moi obrońcy mają 10 kilowe buty i ciężko było im dogonić jakiś frajerów z niższej ligi.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jaki interes mają niektórzy z forumowiczów broniąc kure***a jakim jest FM08. Czy tak ciężko pojąć że to co robi SI to jest najprawdziwsze oszustwo!

Wydają co roku grę która nie nadaje się do grania. To tak jakby każdy z was kupował u dilera nowy samochód, tylko że bez kół. Gdzie jakakolwiek moralność? A jeśli ktos nie używa choćby internetu.Czy producent będzie mu wysyłał łatki na płytach? Bzdura. Założenie jest proste, kup niedokończonego bubla a później sie martw. Chłopakom nie starcza czasu na zrobienie dobrej gry, więc wydają niedokończoną grę, tłumacząc się pózniej, że nie wyłapali wszystkich błędów.I mają kolejne 2 miesiące na spokojną pracę.Przeciez nikt im nie zarzuci opieszałości w wydaniu.Gra jest w sklepach. W koncu sie panowie doigrają. Bo konkurencja nie śpi.

Jestem sfrustrowany a jakże!!!!

Bo oczekuję jasnych,uczciwych zasad. Według niektórych to źle. Usilne bronienie gniota karze się zastanowić czy niektórzy "obrońcy" nie mają jakiegoś interesu w tym.

No ale zaraz uderzą kolejni,że taktyke mam z dupy, napadziorów z dupy, obrońców z dupy, trening z dupy. Każdy ma jakieś wytłumaczenie. Zero konkretów, tylko jakieś refleksje w stylu, że to normalne, iż oddali twoi zawodnicy 40 strzałów ( idiotyzm!) ale miałes tylko 18 celnych( taaa tylko reszta niecelnych to były sytuacje kiedy zawodnicy na pusta bramką nie trafiają). Kogo chcecie takimi prostackimi argumentami przekonać? Chyba tylko siebie upewnić że jest cacy. A jest do dupy. I szybko sie do tego SI przyzna. Ciekawe czy wtedy bedziecie tak cwaniakowac.

Podałeś jednego screena i się rzucasz. W innych meczach też tyle strzelasz? Sezon skończyłeś? Może się jeszcze poskarż że po jednym meczu taktyka nie działa bo przecież masz klasowych piłkarzy. Za bardzo przyzwyczaiłeś się do łatwego wygrywania. Wystarczyło 4-4-2 z gwiazdami i się wszystkich rozjeżdżało (Nie takie były komentarze jak ktoś pisał że gra Realem czy inną potęgą?). Z tym jest koniec i stąd Twoje rozczarowanie. Ja gram Man Utd i na razie wszystkich rozjeżdzam ale gram zupełnie inaczej niż w 2007 czy na becie. Dużo podań (mam x więcej niż przeciwnik), gra na czas, zmiana tempa, dopracowuję stałe fragmenty, stosuję polecenia na przeciwnika i robię rotację. Na razie wyniki są dobre. Wcześniej włączyłem mecz i mogłem spokojnie zrobić sobie coś jeść i oglądać mecz w TV i mecz sam sie wygrywał. Mało realistyczne nie sądzisz? Ale jeśli uważasz że kupiłeś gniota to zastanów sie czy kupować kolejne jak tak Ci sie przestała podobać.

Nie wiesz jak gram, co stosuje wiec sie nie wypowiadaj. Widac tobie nie wystarcza, ze gram od ponad 10 lat w te klocki.Ciekawe kto więcej zębów zjadł na managerach? Nie sądzę abys był to Ty. NIgdy nie grałem systemem 4-4-2 i nie grywam tylko klasowymi zespołami.Tak dla Twojej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Trzeba się zastanowić, czy "wrogowie" FM 2008 nie kasują za to kasiorki od konkurencji.

Tak, argument z dupy, podobnie jak argumenty przedmówców. Nie ma to jak wypowiadać się na tematy, o których nie ma się większego pojęcia.

 

O jakich Ty wrogach mówisz? Widzę, że ciężko z Tobą polemizować, szczególnie jak odpowiadasz na zarzuty jednym zdaniem, że Ty nie widzisz żadnego problemu. Przecież to "oczywista oczywistość" Panie Marcinie, że FM jest bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Trzeba się zastanowić, czy "wrogowie" FM 2008 nie kasują za to kasiorki od konkurencji.

Tak, argument z dupy, podobnie jak argumenty przedmówców. Nie ma to jak wypowiadać się na tematy, o których nie ma się większego pojęcia.

 

O jakich Ty wrogach mówisz? Widzę, że ciężko z Tobą polemizować, szczególnie jak odpowiadasz na zarzuty jednym zdaniem, że Ty nie widzisz żadnego problemu. Przecież to "oczywista oczywistość" Panie Marcinie, że FM jest bez zarzutu.

 

Pokaż. No, pokaż, gdzie to napisałem. Albo zamilknij.

Odnośnik do komentarza

Przecież dałeś nam jasno do zrozumienia, że argumenty mamy do dupy. Ponadto nie powinniśmy się wypowiadać skoro ponoć się nie znamy. Wiesz, że Twoje myślenie jest jeszcze gorsze niż myślałem. Uważasz, że gra działa bez zarzutów i jednocześnie ponoć widzisz problemy, a to mi się kojarzy już z nijakością. Dorosły człowiek, a nie ma własnego zdania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...