Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ale jak mialem łatke 8.0.1 beta 2 to gra wygladała realistyczniej niz teraz na pełnej wersji tej latki!

Obrońcy gdy biegna za napastnikiem to nagle sie zatrzymują a napastnik wychodzi sam na sam z przewaga 10 metrów na obronca!

Gra nie wygląda juz tak płynnie jak przedtem!

na boisku panuje chaos,gdy obronca ma piłke to wali ją do przodu,na oślep!

 

Czy wy tez tak macje,juz nie wiem czy nie powróce do wersji beta

 

Co prawda nie grałem na becie, ale zauważyłem to na pełnej wersji 8.0.1 . Na początku tlumaczyłem sobie to tym, że zawodnik wykonał nieudany wślizg :] .

Co do chaosu na boisku to też sie z tym zgodzę. W 2007 gra była bardziej uporządkowana, akcje płynniejsze. Pomimo wszystko chyba bardziej naturalne.

A może to chaos jest realistyczny, a człowiek przyzwyczaił się po prostu do czegoś innego?

Sam już nie wiem. Jeżeli porównać engine FM-a 2008 do tego co się dzieje na polskich boiskach to można uznać, że FM 2008 jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czemu ale jak mialem łatke 8.0.1 beta 2 to gra wygladała realistyczniej niz teraz na pełnej wersji tej latki!

Obrońcy gdy biegna za napastnikiem to nagle sie zatrzymują a napastnik wychodzi sam na sam z przewaga 10 metrów na obronca!

Gra nie wygląda juz tak płynnie jak przedtem!

na boisku panuje chaos,gdy obronca ma piłke to wali ją do przodu,na oślep!

 

Czy wy tez tak macje,juz nie wiem czy nie powróce do wersji beta

Właściwie to teraz gra wygląda bardziej realistycznie. A to że obrońca wychodzi to ma pokazać że probuje złapać napastnika na spalone. Pressing i zagęszczenie powoduje że sa wybicia na oślep a nie jak wcześniej że szła od razu długa dokładna piła na napastnika. Ze strzałami też jest raczej dobrze. Na początku wydawało mi się że jest to skopane że tyle pudłują ale to dlatego że byłem przyzwyczajony do tego że moi napastnicy strzelają bramek jak w hokeju *co było na betach; szczególnie pierwszej i w fm 2007). Teraz dużą rolę odgrywa presja obrońców, opanowanie napastników, rodzaj murawy i warunki atmosferyczne, stawka meczu. Im więcej gram (mam dopiero grudzień 1 sezonu) to wydaje mi się że jest lepiej. Rolę odgrywa też zgranie (nawet bardziej niż w 2007)

Odnośnik do komentarza
Prof: Co takiego spartaczyli w Irlandii, Walii i Pólnocnej? :>

 

W Irlandii jest bug, wskutek którego od drugiego sezonu nikt nie spada z ekstraklasy, ani do niej nie awansuje. W Walii też jest schrzaniony system awansu, z jednej z feeder leagues nigdy nikt nie awansuje. Poza tym mnóstwo nieaktualnych danych i składów sprzed 2-3 sezonów.

 

Koszmarnie zrąbana jest też baza danych w Czechach, gdzie ponoć w drugiej lidze jest klub, przy którym researcherowi walnęła się kadra drużyny piłkarskiej z hokejową :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czemu ale jak mialem łatke 8.0.1 beta 2 to gra wygladała realistyczniej niz teraz na pełnej wersji tej latki!

Obrońcy gdy biegna za napastnikiem to nagle sie zatrzymują a napastnik wychodzi sam na sam z przewaga 10 metrów na obronca!

Gra nie wygląda juz tak płynnie jak przedtem!

na boisku panuje chaos,gdy obronca ma piłke to wali ją do przodu,na oślep!

 

Czy wy tez tak macje,juz nie wiem czy nie powróce do wersji beta

Właściwie to teraz gra wygląda bardziej realistycznie. A to że obrońca wychodzi to ma pokazać że probuje złapać napastnika na spalone. Pressing i zagęszczenie powoduje że sa wybicia na oślep a nie jak wcześniej że szła od razu długa dokładna piła na napastnika. Ze strzałami też jest raczej dobrze. Na początku wydawało mi się że jest to skopane że tyle pudłują ale to dlatego że byłem przyzwyczajony do tego że moi napastnicy strzelają bramek jak w hokeju *co było na betach; szczególnie pierwszej i w fm 2007). Teraz dużą rolę odgrywa presja obrońców, opanowanie napastników, rodzaj murawy i warunki atmosferyczne, stawka meczu. Im więcej gram (mam dopiero grudzień 1 sezonu) to wydaje mi się że jest lepiej. Rolę odgrywa też zgranie (nawet bardziej niż w 2007)

 

 

Ale z tymi obrońcami to jest tak ze on biegnie za napastnikiem zaraz za nim a po chwili poprostu staje!

Ten chaos to tez nie przez pressing bo obrońca ma duzo czasu i ... piła w przód!

 

Chodzi mi oto ze w wersji beta tego nie miałem,a tego ze obronca poprostu staje jak by zrobił nieudany wslizg to nigdy mi sie nie zdarzylo a teraz kilka razy na mecz!

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czemu ale jak mialem łatke 8.0.1 beta 2 to gra wygladała realistyczniej niz teraz na pełnej wersji tej latki!

Obrońcy gdy biegna za napastnikiem to nagle sie zatrzymują a napastnik wychodzi sam na sam z przewaga 10 metrów na obronca!

Gra nie wygląda juz tak płynnie jak przedtem!

na boisku panuje chaos,gdy obronca ma piłke to wali ją do przodu,na oślep!

 

Czy wy tez tak macje,juz nie wiem czy nie powróce do wersji beta

Właściwie to teraz gra wygląda bardziej realistycznie. A to że obrońca wychodzi to ma pokazać że probuje złapać napastnika na spalone. Pressing i zagęszczenie powoduje że sa wybicia na oślep a nie jak wcześniej że szła od razu długa dokładna piła na napastnika. Ze strzałami też jest raczej dobrze. Na początku wydawało mi się że jest to skopane że tyle pudłują ale to dlatego że byłem przyzwyczajony do tego że moi napastnicy strzelają bramek jak w hokeju *co było na betach; szczególnie pierwszej i w fm 2007). Teraz dużą rolę odgrywa presja obrońców, opanowanie napastników, rodzaj murawy i warunki atmosferyczne, stawka meczu. Im więcej gram (mam dopiero grudzień 1 sezonu) to wydaje mi się że jest lepiej. Rolę odgrywa też zgranie (nawet bardziej niż w 2007)

 

 

Ale z tymi obrońcami to jest tak ze on biegnie za napastnikiem zaraz za nim a po chwili poprostu staje!

Ten chaos to tez nie przez pressing bo obrońca ma duzo czasu i ... piła w przód!

 

Chodzi mi oto ze w wersji beta tego nie miałem,a tego ze obronca poprostu staje jak by zrobił nieudany wslizg to nigdy mi sie nie zdarzylo a teraz kilka razy na mecz!

Jeśli masz klasowego obrońcę to rzadko wybija na oślep. A jeśli słaby (np. mała kreatywność czy niski atrybut decyzje). A z tym stawaniem to musiałbym screnna zobaczyć a najlepiej jakbyś cały mecz wstawił, to wtedy można coś poradzić bo u mnie obrońcy staja albo nawet wręcz do przodu wychodzą by był spalony.

Odnośnik do komentarza

Teraz cos ode mnie. Jako że gram w serię CM/FM już od 10 lat to pewne pojęcie i doświadczenie już posiadam. Swoja drogą redaktorowałem(jako Willy) ś.p LCM o czym Szanowny Profesor i Icon być może pamieta(ją).

Łatka wyszła. Nie mozna napisac inaczej że to jeden wielki SYF.

Pójdę dalej. To jak sprzedawanie chińskiego bubla,który zaraz się rozpadnie.

Dlaczego mam płacić kilkadziesiąt złotych za grę pełną błędów i niedoróbek? Do jasnej cholery, rok pracują nad grą i to jest za mało żeby wypuścic dobry produkt?? To niech robią co 2 lata, tylko po co?Lepiej wypuszczać co roku gniota, tłuszcza i tak to kupi.

Realizm gry przy najnowszej (niby pełnej) łatce woła o pomstę do nieba. Szczerze, jak to możliwe że zespół oddaje co mecz około 30 strzałów( w tym ok.20 celnych) i nie strzela bramki? Pomijam już fakt, iż taka liczba strzałów jest ewenementem i nie ma tak na żadnym meczu ligowym(no chyba że gra mocarz ze słabeuszem to raz czy dwa na sezon takie mecze mogą sie zdarzyć).

Ale żeby bramki nie strzelić! Kolejna sprawa to ilość nieuznanych bramek. zagrałem kilkanaście meczy. w sumie bramek nie uznano mi około 10 , z czego w 2 meczach miałem nieuznanych po 2 bramki.

Paranoja. Szczerze chyba zamówię najnowszego CM'a. Może tam będzie można grać a nie czekać. Bo jak na razie to FM 08 odkładam głeboko na półkę i czekam na kolejną łatkę.A jeśli mi się spodoba CM to już do Fm;a nie wrócę.

Jak jest u was?

Odnośnik do komentarza

Strzałów na bramkę tak jak mówiłeś, przynajmniej 13 sztuk na łebka i ok. 50-80% celnych. Przy czym na jedną bramkę padają jakoś średnio cztery-pięć strzałów. Co do nieuznanych bramek, po zainstalowaniu łatki 8.0.1 (nie tej z rapidshare'a) w ciągu 18 rozegranych meczy miałem tylko trzy sytuacje nieuznanych bramek.

Odnośnik do komentarza
Teraz cos ode mnie. Jako że gram w serię CM/FM już od 10 lat to pewne pojęcie i doświadczenie już posiadam. Swoja drogą redaktorowałem(jako Willy) ś.p LCM o czym Szanowny Profesor i Icon być może pamieta(ją).

Łatka wyszła. Nie mozna napisac inaczej że to jeden wielki SYF.

Pójdę dalej. To jak sprzedawanie chińskiego bubla,który zaraz się rozpadnie.

Dlaczego mam płacić kilkadziesiąt złotych za grę pełną błędów i niedoróbek? Do jasnej cholery, rok pracują nad grą i to jest za mało żeby wypuścic dobry produkt?? To niech robią co 2 lata, tylko po co?Lepiej wypuszczać co roku gniota, tłuszcza i tak to kupi.

Realizm gry przy najnowszej (niby pełnej) łatce woła o pomstę do nieba. Szczerze, jak to możliwe że zespół oddaje co mecz około 30 strzałów( w tym ok.20 celnych) i nie strzela bramki? Pomijam już fakt, iż taka liczba strzałów jest ewenementem i nie ma tak na żadnym meczu ligowym(no chyba że gra mocarz ze słabeuszem to raz czy dwa na sezon takie mecze mogą sie zdarzyć).

Ale żeby bramki nie strzelić! Kolejna sprawa to ilość nieuznanych bramek. zagrałem kilkanaście meczy. w sumie bramek nie uznano mi około 10 , z czego w 2 meczach miałem nieuznanych po 2 bramki.

Paranoja. Szczerze chyba zamówię najnowszego CM'a. Może tam będzie można grać a nie czekać. Bo jak na razie to FM 08 odkładam głeboko na półkę i czekam na kolejną łatkę.A jeśli mi się spodoba CM to już do Fm;a nie wrócę.

Jak jest u was?

Mecz Zaragoza:Getafe wczoraj. Liczba strzałów 15:2 i 20:10. Oglądałem skróty z tego meczu i niekiedy to było 200% ale nie trafiali. gra bardzo jest zbliżona do realizmu. Szczególnie jak naciskają obrońcy to norma że może nie trafić. Więc jeśli zamierzałeś jakiś leszczem lać wszystkich to faktycznie gra nie jest dla CiebieJestem na gadu jak chcesz pogadać to mogę zarzucić Ci kilka meczy czy screenów ze swojego sejwa i zobaczysz jest jest wszystko w porządku. Ty tez możesz kilka meczów takich wstawić które Cie zdenerwowały to dopiero da sie cos skomentować :)

Odnośnik do komentarza

Tu się zgodzę z przedmówcą. Ja z napastnikami większych problemów nie mam. Na początku gry było nie najlepiej, ale jak rozegrali to regularnie po 3 gole na mecz strzelają przy ok 20 sytuacjach. Poza tym zawsze może się zdarzyć słaby mecz albo kryzys na kilka spotkań lub Gk rywali gra fenomenalnie.

Gra ma wiele błędów, ale nie mówcie, że słaba skuteczność snajperów jest jednym z nich.

Odnośnik do komentarza

Nie narzekajcie tak na napadziorow!!!! Panowie ogladacie mecze pilkarskie czasem??? To popatrzcie, przeanalizujcie ilosc strzalow celnych/niecelnych, skutecznosc napadziorow w realu. Ja pamietam mecz z 1996 barcelona z kims grala, chyba valencia. Ronaldo, wtedy absolutnie najlepszy pilkarz swiata nie strzelil gola z kilkunastu centymetrow:) tak tak pilka mu spadla na klate, a on ja tak uderzyl ze przeleciala nad poprzeczka. A kolega darkon narzeka ze bramkarz przeciwnika wybronil 5 sytuacji sam na sam. Spoko, to jest nic bo Andrzej Wozniak w 1995 r mecz Francja-Anglia obronil bodajze 8 sytuacji sam na sam i karnego jeszcze:):) Panowie, wy myslicie ze jak Henry, Messi czy inny geniusz oddaje 5 strzalow na bramke to wszystkie sa celne i zamieniaja sie w gole???? Fm 08 jest realistyczny, IMHO.

Odnośnik do komentarza

Realistyczny?Buahahahah. Popatrzcie sobie na statystyki z jakiegokolwiek meczu w lidze europejskiej.30-35 strzałów na bramkę w jednym meczu, przez jedną drużynę?? Ile wy macie lat? Coś takiego się nie zdarza! A w Fm w każdym meczu to samo. I nie uczcie mnie taktyki, czy czegos tam bo w managery grałem w czasach gdy większość z was uczyła sie literowac w przedszkolu. Gra jest do bani pod wzgledem realistycznym jak jeszcze nigdy w historii. Koniec,kropka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...