Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to bład gry czy tłumaczenia, ale w "Podsumowaniu" asysty dalej zamieniane są na bramki.

No właśnie też mam wrażenie, że poprawek językowych nie ma. W jednym z komentarzy jest dalej "xxx: zawodnik yyy jest nasz", jeszcze przed ropoczęciem wywiadu, mimo że było to zgłaszane. Może dlatego, że stary save...

Odnośnik do komentarza

A czemu bogaty Manchester miałby dostać właściwie gratisowo Taza (czytaj Teveza), o chyba mi nie powiesz, że te ok 30 baniek odjęli im od początkowego budżetu transferowego? na starcie mają 14,5 mln euro, to chyba nie powiesz mi, że mieliby normalnie ponad 50. Podczas gdy najbogatszy klub na wykorzystania 15 mln.

Odnośnik do komentarza
A czemu bogaty Manchester miałby dostać właściwie gratisowo Taza (czytaj Teveza), o chyba mi nie powiesz, że te ok 30 baniek odjęli im od początkowego budżetu transferowego? na starcie mają 14,5 mln euro, to chyba nie powiesz mi, że mieliby normalnie ponad 50. Podczas gdy najbogatszy klub na wykorzystania 15 mln.

 

Tak, odjęli tę kwotę od początkowego budżetu transferowego ManU na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
EDIT: Przed chwilą sprawdziłem posiadanie piłki we wszystkich 11 meczach jakie rozegrałem. W każdym meczu moja drużyna miała mniejsze posiadanie piłki niż przeciwnik, nawet jak grałem sparing z moimi rezerwami.

I najlepiej winę zwalać na grę, na bugi itp. :> A może po prostu zależy to od taktyki? Ja jakoś nie uświadczyłem podobnego problemu, więc chyba nie jest to żadna wtopa, pobaw się trochę z taktyką, zagęszczaj środek pola, graj wolniej itd. W temacie 'taktyka' już sporo było o tym ;)

 

A i pisanie, że gra jest niegrywalna to już przesada... Powiedziałbym wręcz, że jest aż nadto grywalna :P No, ale jak już ktoś napisał - ile dup, tyle zdań ;)

 

Tutaj nie chodzi o zwalanie winy na bugi, tylko ślepy zauważyłby pewnie nieścisłości jakie są w FM 2008. Rozegrałem 3 mecze sparingowe z moimi rezerwami. 2 mecze wygrane 1 zremisowany. Specjalnie przed każdym z tych meczów przeniosłem najlepszych zawodników rezerw do pierwszej drużyny. Więc w zasadzie grałem z amatorami. W tych trzech meczach miałem gorsze posiadanie piłki. We wszystkich grało się tak ciężko jakby przyszło mi grać mecz ligowy z Legią. W każdym z tych trzech meczów zauważyłem swobodę przy atakowaniu na moją bramkę. Anonimowi napastnicy wchodzą w moją obronę jak w masło. Na szczęście nie każdą sytuację potrafią wykorzystać. Z resztą spróbujcie rozegrać kilka meczów sparingowych mocnym zespołem z jakąkolwiek drużyną z np. 3 ligi. Zauważycie wówczas pewne niedorzeczności i na pewno nie jest to spowodowane złą taktyką.

Odnośnik do komentarza

zauważyłem coś dziwnego w DB 8.0.1 mała pomyłeczkę Jacek Zieliński z Korony Kielce powinien być w ulubionych zawodnikach Legii a nie ten z Groclinu i jeszcze jedno czemu grając w lidze Polskiej mam komunikat o zakończeniu okna transferowego we Francji screen --> http://img208.imageshack.us/my.php?image=123ab4.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie od Widzewiakazary. Skad wiesz, ze karne sa z kapelusza? Potrafisz rozpoznac czy byl faul badz zagranie reka? Moze bys tak wyjasnil jak to rozpoznajesz bo przydaloby sie to podczas wypowiedzi pomeczowych na temat kontrowersyjnych sytuacji. I jeszcze, co rozumiesz przez to, ze napastnicy wyprawiaja cuda pod bramka przeciwnika? U mnie poprostu strzelaja bramki.

A tak nawiasem, widze, ze znow zaczyna sie wynajdywanie nawet najmniejszych bledow zeby tylko cos znalezc? Tylko czekac na bledy typu "Boisko druzyny x jest o 3 cm dluzsze niz w rzeczywistosci" badz "Nie uwzgledniono tego, ze zawodnik Y ma jedna noge dluzsza od drugiej".

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to bład gry czy tłumaczenia, ale w "Podsumowaniu" asysty dalej zamieniane są na bramki.

No właśnie też mam wrażenie, że poprawek językowych nie ma. W jednym z komentarzy jest dalej "xxx: zawodnik yyy jest nasz", jeszcze przed ropoczęciem wywiadu, mimo że było to zgłaszane. Może dlatego, że stary save...

 

Ja odpaliłem nową grę.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to bład gry czy tłumaczenia, ale w "Podsumowaniu" asysty dalej zamieniane są na bramki.

No właśnie też mam wrażenie, że poprawek językowych nie ma. W jednym z komentarzy jest dalej "xxx: zawodnik yyy jest nasz", jeszcze przed ropoczęciem wywiadu, mimo że było to zgłaszane. Może dlatego, że stary save...

 

Ja odpaliłem nową grę.

 

...zrobiłem screena i zgłosiłem problem w odpowiednim temacie...

Odnośnik do komentarza
zauważyłem coś dziwnego w DB 8.0.1 mała pomyłeczkę Jacek Zieliński z Korony Kielce powinien być w ulubionych zawodnikach Legii a nie ten z Groclinu i jeszcze jedno czemu grając w lidze Polskiej mam komunikat o zakończeniu okna transferowego we Francji screen --> http://img208.imageshack.us/my.php?image=123ab4.jpg

Zawsze, jak klub z kraju, w którym grasz, sprzeda kogoś do innej, lepszej ligi, to jest podsumowanie okienka transferowego z tego właśnie kraju. Przynajmniej tak mi się wydaje i za każdym razem się to sprawdzało.

 

Czemu? Zapewne najzwyczajniej w świecie pacz jest niedopracowany. <_< Czyli NIHIL NOVI

Skończ pieprzyć, bo to już nudne się robi.

Odnośnik do komentarza

Drodzy gracze! Naprawde zaczynaja mnie bolec te narzekania, naprawde. Myśle, ze najwiecej jobow fm zbiera za to ze my jako menedzerowie przgrywamy mecze ktore powinnismy wygrac, nasi napastnicy oddaja 20 strzalow a na koncie 0 goli a obrona jest podziurawiona jak ser szwajcarski itp. Jeszcze niedawno strasznie narzekalem STRASZNIE klnąłem, ale ........... na siebie. Grałem na beta2 Tottenhame 2,5 sezonu i nie osiagnalem raczej sukcesow, bo chbyba 2 razy 5 miejsce oraz 1 wygrana w pucharze ligi to nic nadzwyczajnego. Narzekale na napadziorow, obroncow, na to ze przegrywam u siebie (czesto) z leszczami. Ale wiedzialem ze to nie wina fm, tylko moja, moja jako managera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W drugiej polowie 3 sezonu, na 2 dni przed wydaniem oficjalnego pacza moje problemy sie skonczyly!!!!! Napastnicy zrobili sie rasowi, obroncy prawie ze nie do przejscia, u siebie nie przegrywale, a teoretycznie slabsze druzyny nie zabraly mi punktu nigdy. Dlaczego??? BO PO ROZEGRANIU PONAD 160 MECZY STWORZYLEM WRESZCZIE TAKTYKE KTORA PRZYNOSI MI SUKCESY!!!!! Panowie, moze jestescie niecierpliwi coniektorzy??? Ja musialem rozegrac 2,5 sezonu zeby zbudowac se wymarzona takse. Sprobujcie i wy. Zachecam.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to bład gry czy tłumaczenia, ale w "Podsumowaniu" asysty dalej zamieniane są na bramki.

No właśnie też mam wrażenie, że poprawek językowych nie ma. W jednym z komentarzy jest dalej "xxx: zawodnik yyy jest nasz", jeszcze przed ropoczęciem wywiadu, mimo że było to zgłaszane. Może dlatego, że stary save...

 

Ja odpaliłem nową grę.

 

...zrobiłem screena i zgłosiłem problem w odpowiednim temacie...

Mam zgłaszać błędy tłumaczenia, które już były zgłoszone, a nie zostały poprawione? :-k

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to bład gry czy tłumaczenia, ale w "Podsumowaniu" asysty dalej zamieniane są na bramki.

No właśnie też mam wrażenie, że poprawek językowych nie ma. W jednym z komentarzy jest dalej "xxx: zawodnik yyy jest nasz", jeszcze przed ropoczęciem wywiadu, mimo że było to zgłaszane. Może dlatego, że stary save...

 

Ja odpaliłem nową grę.

 

...zrobiłem screena i zgłosiłem problem w odpowiednim temacie...

Mam zgłaszać błędy tłumaczenia, które już były zgłoszone, a nie zostały poprawione? :-k

 

Rób, co chcesz, tylko potem nie miej pretensji, że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Tutaj nie chodzi o zwalanie winy na bugi, tylko ślepy zauważyłby pewnie nieścisłości jakie są w FM 2008. Rozegrałem 3 mecze sparingowe z moimi rezerwami. 2 mecze wygrane 1 zremisowany. Specjalnie przed każdym z tych meczów przeniosłem najlepszych zawodników rezerw do pierwszej drużyny. Więc w zasadzie grałem z amatorami. W tych trzech meczach miałem gorsze posiadanie piłki. We wszystkich grało się tak ciężko jakby przyszło mi grać mecz ligowy z Legią. W każdym z tych trzech meczów zauważyłem swobodę przy atakowaniu na moją bramkę. Anonimowi napastnicy wchodzą w moją obronę jak w masło. Na szczęście nie każdą sytuację potrafią wykorzystać. Z resztą spróbujcie rozegrać kilka meczów sparingowych mocnym zespołem z jakąkolwiek drużyną z np. 3 ligi. Zauważycie wówczas pewne niedorzeczności i na pewno nie jest to spowodowane złą taktyką.

 

Gra na czas: często

Zagrałem tak parę spotkań i w środkowej strefie miałem większe posiadanie piłki, a w całym meczu ok 55. Do tego doszły u mnie krótkie podania i wolniejsze tempo.

Odnośnik do komentarza

 

Jak to wygląda w końcu w Grecji i Turcji? Skończyłem sezon w USA w FMie 2007 i chciałbym pograć w FMa 2008, z tymi ligami, a mój angielski nie jest na tyle dobry żeby wszystko z tych dwóch tematów dobrze zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to bład gry czy tłumaczenia, ale w "Podsumowaniu" asysty dalej zamieniane są na bramki.

No właśnie też mam wrażenie, że poprawek językowych nie ma. W jednym z komentarzy jest dalej "xxx: zawodnik yyy jest nasz", jeszcze przed ropoczęciem wywiadu, mimo że było to zgłaszane. Może dlatego, że stary save...

 

Ja odpaliłem nową grę.

 

...zrobiłem screena i zgłosiłem problem w odpowiednim temacie...

Mam zgłaszać błędy tłumaczenia, które już były zgłoszone, a nie zostały poprawione? :-k

 

Rób, co chcesz, tylko potem nie miej pretensji, że coś jest nie tak.

 

Skoro sobie życzysz to tak zrobimy następnym razem.

Ja tylko chciałem zasygnalizować błąd, który był już zgłaszany wcześniej.

Poza tym nie wiedziałem czy to wina tłumaczenia czy samej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...