Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No i taki jeden mały bład wyłapałem..nie wiem czy wy tez go macie..ale np jak sedzia dolicza czas np +3min...to sedzie nie konczy po tych 3min tylko po 4-5min...a raz mi sie zdarzyło nawet po 6min

 

To przecież nie jest nic nienaturalnego, liczba minut podana przez sędziego technicznego zawsze różni się od rzeczywistej liczby minut doliczonych przez sędziego.

Odnośnik do komentarza
No i taki jeden mały bład wyłapałem..nie wiem czy wy tez go macie..ale np jak sedzia dolicza czas np +3min...to sedzie nie konczy po tych 3min tylko po 4-5min...a raz mi sie zdarzyło nawet po 6min

 

To przecież nie jest nic nienaturalnego, liczba minut podana przez sędziego technicznego zawsze różni się od rzeczywistej liczby minut doliczonych przez sędziego.

 

 

Nom moze sie rożni ale 30 sekundami..a nie 3-4 minutami :)

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak wyczyścić rejestr z "pozostałości" po plikach FM,tak żeby było "czyściutko".Chodzi mi o podanie nazwy jakiegoś programu i wytłumaczenie co dokładnie zrobić.

 

Z góry dziękuję :zawstydzony:

Start-> Uruchom-> wpisujesz regedit-> znajdz-> wpisujesz Football Manager 2008 i szukasz i usuwasz co Ci się wyświetli

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak wyczyścić rejestr z "pozostałości" po plikach FM,tak żeby było "czyściutko".Chodzi mi o podanie nazwy jakiegoś programu i wytłumaczenie co dokładnie zrobić.

 

Z góry dziękuję :zawstydzony:

Start-> Uruchom-> wpisujesz regedit-> znajdz-> wpisujesz Football Manager 2008 i szukasz i usuwasz co Ci się wyświetli

 

A potem możesz użyć programu RegCleaner to wyczyszczenie z rejestru wpisów z odinstalowanych programów.

Odnośnik do komentarza

U mnie dalej działa bug z koszulkami ;/ Tzn, że wgrane do folderu koszulki nie są wczytywane przez gre (pojedyncze, w Polskiej lidze koszulki domowe Wisły i Odry). Poza tym Wisła tło ma czerwono - białe a koszulki niebieskie w profilu. Podczas meczu na boisku są koszulki czerwone. Szczegóły:

 

http://i2.tinypic.com/8f3qx4k.jpg

http://i9.tinypic.com/6ktgady.jpg

http://i11.tinypic.com/72jghvp.jpg

 

zaznaczam że jade na starym sejwie

 

Poza tym, jestem zadowolony z patcha. P.S. Tak przy okazji, żeby nie nabijać w innym temacie - po ilu dniach mniej więcej wychodzi zazwyczaj FM Modifier?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

kurde no zdziwiony troszku jestem... bylem dzisiaj u kumpla i widze ze ma FM na kompie (ofkoz pirata bo to bolek jest :] ) no i mi sie chwali ze ma latke nowa i nie uzywa zadnych crackow... no i sobie gra w najlepsze. Gdzie te wszystkie zabezpieczenia o ktorych sie czyta ? Cos mu sie porobi np z tymi ostatnimi panstwami z eliminacji ktore sie wejda na euro ? albo transfery beda dziwne ?

interesuje mnie to bo czytam na necie skargi piratow ze nie dziala im tam cos a moj kumpel sobie gra w najlepsze :/

Odnośnik do komentarza
kurde no zdziwiony troszku jestem... bylem dzisiaj u kumpla i widze ze ma FM na kompie (ofkoz pirata bo to bolek jest :] ) no i mi sie chwali ze ma latke nowa i nie uzywa zadnych crackow... no i sobie gra w najlepsze. Gdzie te wszystkie zabezpieczenia o ktorych sie czyta ? Cos mu sie porobi np z tymi ostatnimi panstwami z eliminacji ktore sie wejda na euro ? albo transfery beda dziwne ?

interesuje mnie to bo czytam na necie skargi piratow ze nie dziala im tam cos a moj kumpel sobie gra w najlepsze :/

 

kumple powiadasz...

 

a na serio to wszystko zależy od tego czy plik, który powodował ten problem został nadpisany przez patch...

Odnośnik do komentarza
kurde no zdziwiony troszku jestem... bylem dzisiaj u kumpla i widze ze ma FM na kompie (ofkoz pirata bo to bolek jest :] ) no i mi sie chwali ze ma latke nowa i nie uzywa zadnych crackow... no i sobie gra w najlepsze. Gdzie te wszystkie zabezpieczenia o ktorych sie czyta ? Cos mu sie porobi np z tymi ostatnimi panstwami z eliminacji ktore sie wejda na euro ? albo transfery beda dziwne ?

interesuje mnie to bo czytam na necie skargi piratow ze nie dziala im tam cos a moj kumpel sobie gra w najlepsze :/

Dokładnie, to samo zgłosił mi mój kumpel.

Odnośnik do komentarza
Ok, potwierdzam buga w 8.0.1, którego sam również doświadczyłem - nie można rejestrować zawodników w niektórych ligach - obu greckich, najniższej tureckiej.

 

SI potwierdziło, że bada ten problem.

 

No to faktycznie w porę się zabrali za to "badanie". A ja mogę tylko potwierdzić - bug z rejestracją zawodników w lidze hiszpańskiej występuje na patchu także po rozpoczęciu nowej gry. Przychodzi po prostu moment kiedy nie da się zarejestrować składu i trzeba iść na parę dni na urlop. Wtedy jednak to komputer decyduję, których piłkarzy nam zarajestruje i to w ciemno. Ja np. grając Villarrealem nie mogłem wystawić do gry Riquelme, Tomassona, czy Nihata. W każdym razie dla mnie nawet po spatchowaniu gra nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...