Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Niby fajnie patch wyszedl i super. Tylko że nie naprawił błędu z zgłaszaniem piłkarzy w Primera Division. Mam koniec okienka zimowego i nie da się zarejestrować nikogo do drużyny B i C :( Załamka. Musze spróbować zacząć gre od nowa może wtedy bedzie działać.

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie bo jeden z forumowiczow podał ze fake trzeba tutaj wgrac

 

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\updates\update-801\db\801\lnc\all

 

tylko jest problem ja nie posiadam wersji od updates\update-801\db\801\lnc\all....po wgraniu patcha tylko

 

D:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800\lnc

 

No i nie wiem jak wgrać faka jak nie widze 801 patcha:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz zainstalowanego patcha 8.0.1 to dajesz fake do folderu 8.0.0.

 

U mnie dalej skuteczność napastników poniżej krytyki.A jak jest u Was?

Całkiem dobrze, widać dużą różnice.

 

Niby fajnie patch wyszedl i super. Tylko że nie naprawił błędu z zgłaszaniem piłkarzy w Primera Division. Mam koniec okienka zimowego i nie da się zarejestrować nikogo do drużyny B i C cry.gif Załamka. Musze spróbować zacząć gre od nowa może wtedy bedzie działać.

Może ktoś to potwierdzić kto zaczął grę od początku po zainstalowaniu łaty?

Odnośnik do komentarza

Po wgraniu łatki zaczynają siędziać u mnie cuda na kiju :|. Gdy chcę wczytać bazę 8.0.1 pasek ładowania dochodzi do połowy, po czym wyskakuje komunikat "Nie można wczytać bazy". Próbuję wczytać stare sejwy. Wszysko ok do momentu, kiedy chcę rozegrać mecz, wtedy wyskakuje "Napotkano poważny błąd...itp". Kiedy rozpoczynam grę na satarej bazie, jest ok, wybieram profil, klub, ale znowu kiedy dochodzę do rozegrania meczu "Napotkano poważny błąd" :|. Robiłem reinstalkę, scandisk, defragmentację, ale dupa zbita i nie wiem co dalej :|

Odnośnik do komentarza

A ja mam inny problem nie moge zglosic pilkarzy do ligi kiedy zglaszam ten pasek na dole zostaje wiec nie wiem co robic .. (mowie o starej lartce) mam nadzieje ze nie bede mial problemow jak osoba wyzej jak juz sciagne najnowszy patch. Oby ktos znalazl sposob zeby nam pomoc !

 

Wiec pytanie co mam zrobic odinstalowac i zainstalowac czy jak ? Bo raz jak gram np w lidze angielskiej to jest ok a jak np w lidze polskiej czy francuskiej to jest problem z zgloszeniem pilkarzy do rozgrywek ligowych ! HELP

Odnośnik do komentarza
Po wgraniu łatki zaczynają siędziać u mnie cuda na kiju :|. Gdy chcę wczytać bazę 8.0.1 pasek ładowania dochodzi do połowy, po czym wyskakuje komunikat "Nie można wczytać bazy". Próbuję wczytać stare sejwy. Wszysko ok do momentu, kiedy chcę rozegrać mecz, wtedy wyskakuje "Napotkano poważny błąd...itp". Kiedy rozpoczynam grę na satarej bazie, jest ok, wybieram profil, klub, ale znowu kiedy dochodzę do rozegrania meczu "Napotkano poważny błąd" :|. Robiłem reinstalkę, scandisk, defragmentację, ale dupa zbita i nie wiem co dalej :|

 

 

Ja miałem identycznie. Ale bez tego błędu przed rozgrywaniem meczów. Ten save po wczytaniu ze starej na nowej łatce może załapał jakiś syf, albo coś się pozmieniało. W takim przypadku ja wywaliłem to do kosza i zacząłem normalnie nową grę.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie gram w lidze polskiej i mam na dole pod swoim skladem pasek na ktorym pisze:

 

Numery zawodnikow

co najmniej 2 pilkarzy wyszkolonych w klubie

Nie wiecej niz 17 obcokrajowcow

Przypisane numery

 

Czy ten pasek ma tam zawsze byc ? czy to jest bug ? czy mozna to jakos usunac bo troche mi przeszkadza w FM 2007 czegos takiego nie bylo ! W lidze angielskiej czego takiego nie ma . HELP

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...