Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam zadnych problemow ani ze stworzeniem nowej gry ani z sejwami. Zupelnie nie wiem skad wam sie to bierze, piraci;):P Transfery: czy to ze za Rasiaka Tottenham trzy lata temu dal 2,2mln Funtow to nie przesada? Toz to chore:P Ale rzeczywiscie ceny sa nieziemskie:D

 

Wyobrazcie sobie ze Parma zainteresowala sie moim Mikolajczakiem a jest przeciez raczej przecietny i sie nie rozwinie...

Odnośnik do komentarza
Ten folder co zazwyczaj jest w Moich dokumentach, mam zawsze na innym dysku. Gierki instaluję na dysk D:, FM'a także. Nie wiem, spróbuję zainstalować go, tak gdzie instalator chce, może coś to da.

 

To dlatego. Ten sam problem był już z 8.0.0 - trzeba instalować jak instalator chce, inaczej są problemy.

nie ma znaczenia gdzie masz gdzie masz zainstalowane (ja mam na e:) i tak save jest na c: w dokumentach

 

Zainstalowałem na C w program filesach, ściągnąłem pacza jeszcze raz, ale nadal "Nie można wczytać bazy danych"

 

A posprzątałeś po dezinstalce? Moje dokumenty, opcje programów, rejestr?

 

Tak jest. Wyczyściłem wszystko.

 

Dziiiwne. Na SI Forum słowa o tym nie ma - to może mieć związek z polską wersją :-k

Odnośnik do komentarza
Ten folder co zazwyczaj jest w Moich dokumentach, mam zawsze na innym dysku. Gierki instaluję na dysk D:, FM'a także. Nie wiem, spróbuję zainstalować go, tak gdzie instalator chce, może coś to da.

 

To dlatego. Ten sam problem był już z 8.0.0 - trzeba instalować jak instalator chce, inaczej są problemy.

nie ma znaczenia gdzie masz gdzie masz zainstalowane (ja mam na e:) i tak save jest na c: w dokumentach

 

Zainstalowałem na C w program filesach, ściągnąłem pacza jeszcze raz, ale nadal "Nie można wczytać bazy danych"

 

A posprzątałeś po dezinstalce? Moje dokumenty, opcje programów, rejestr?

 

Tak jest. Wyczyściłem wszystko.

 

Dziiiwne. Na SI Forum słowa o tym nie ma - to może mieć związek z polską wersją :-k

 

Ja jednak myślę, że to ma związek z moim kompen, a szczególnie dyskiem. Już nie raz miałem z nim problemy

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanko dla tych co zapoznali sie juz z patchem.... czy moge wreszcie zaczac jakas dluga kariere na ok 10 - 15 sezonow... bo nie chce by sie okazalo ze za jakis czas bede musial nowego patcha instalowac bo jeszcze jest wiele bugów

przez ostatnią dobę rozegrałem jakieś siedemnaście karier wielosezonowych i jedyne, co mogę powiedzieć, to że za męski narząd płciowy nie mam pojęcia :doh!:

Odnośnik do komentarza

Ja mam z kolei inny problem po spatchowaniu. Przy oglądaniu konkretnego zawodnika mojego klubu chcę zobaczyć zakładkę "raporty trenerów" i....zamiast raportu gra nagle wychodzi do Windows i pojawia się komunikat o treści "napotkano poważny błąd".

 

Zaznaczam, że przed spatchowaniem wszystko działało prawidłowo, a instalując patch'a zdeinstalowałem FM i rozpocząłem nową grę.

 

Dzieje się tak zarówno na nowej bazie danych (8.0.0), jak i na starej (8.0.1)

 

Na forum SI nikt czegoś takiego do tej pory nie zgłaszał.

 

Czy pojawia się to u kogoś z Was?

Odnośnik do komentarza
Ja jednak myślę, że to ma związek z moim kompen, a szczególnie dyskiem. Już nie raz miałem z nim problemy

 

Polecił bym zrobić formata...

 

Oj, bardzo bym chciał zrobić formata całego dysku, ale na razie nie mam gdzie skopiować wszystkich moich danych. Nikt nie ma pożyczyć wolnego twardziela.

 

To ładuj w dyskietki :keke:

 

A spróbuj otworzyć bazę danych edytorem. Jak edytor nie wczyta to chyba coś jest sknocone z patchem, a jak wczyta to wina samej gry.

 

Może spróbuj ściągnąć z jakiegoś 'mirrora' ?

 

I jeszcze jedna rzecz odnośnie czyszczenia: tak naprawdę FM instaluje się co najmniej w 3 miejscach: do folderu z grą, do 'Moich Dokumentów' i do 'Dane Aplikacji'. Rejestr czyściłeś jakimś programem? Możliwe, że nie wszystko wykasował, wtedy dobrze by było ręcznie to zrobić przez 'regedit'.

Odnośnik do komentarza
Ja mam z kolei inny problem po spatchowaniu. Przy oglądaniu konkretnego zawodnika mojego klubu chcę zobaczyć zakładkę "raporty trenerów" i....zamiast raportu gra nagle wychodzi do Windows i pojawia się komunikat o treści "napotkano poważny błąd".

 

Zaznaczam, że przed spatchowaniem wszystko działało prawidłowo, a instalując patch'a zdeinstalowałem FM i rozpocząłem nową grę.

 

Dzieje się tak zarówno na nowej bazie danych (8.0.0), jak i na starej (8.0.1)

 

Na forum SI nikt czegoś takiego do tej pory nie zgłaszał.

 

Czy pojawia się to u kogoś z Was?

 

Było zgłaszane na SI Forum.

Odnośnik do komentarza
Ja mam z kolei inny problem po spatchowaniu. Przy oglądaniu konkretnego zawodnika mojego klubu chcę zobaczyć zakładkę "raporty trenerów" i....zamiast raportu gra nagle wychodzi do Windows i pojawia się komunikat o treści "napotkano poważny błąd".

 

Zaznaczam, że przed spatchowaniem wszystko działało prawidłowo, a instalując patch'a zdeinstalowałem FM i rozpocząłem nową grę.

 

Dzieje się tak zarówno na nowej bazie danych (8.0.0), jak i na starej (8.0.1)

 

Na forum SI nikt czegoś takiego do tej pory nie zgłaszał.

 

Czy pojawia się to u kogoś z Was?

 

Było zgłaszane na SI Forum.

 

Nie mam podobnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Ja mam z kolei inny problem po spatchowaniu. Przy oglądaniu konkretnego zawodnika mojego klubu chcę zobaczyć zakładkę "raporty trenerów" i....zamiast raportu gra nagle wychodzi do Windows i pojawia się komunikat o treści "napotkano poważny błąd".

 

Zaznaczam, że przed spatchowaniem wszystko działało prawidłowo, a instalując patch'a zdeinstalowałem FM i rozpocząłem nową grę.

 

Dzieje się tak zarówno na nowej bazie danych (8.0.0), jak i na starej (8.0.1)

 

Na forum SI nikt czegoś takiego do tej pory nie zgłaszał.

 

Czy pojawia się to u kogoś z Was?

 

Było zgłaszane na SI Forum.

 

Nie mam podobnego problemu.

 

 

Faktycznie, jest tak jak pisał Profesor - bug był zgłaszany przez inna osobę. Musiałem to przeoczyc pierwotnie.

 

I nawet ktoś znalazł rozwiązanie. Jego patch, podobnie jak i mój był ściągany z rapidshare (link na forum SI). Ponownie ściągnął patch, tyle że z innego źródła - filefront (link dostępny na CMRev). Zainstalował i twierdzi, że bug zniknął, jak ręką odjął.

 

Ja własnie downloaduję patcha z filefront.

Odnośnik do komentarza
Ja mam z kolei inny problem po spatchowaniu. Przy oglądaniu konkretnego zawodnika mojego klubu chcę zobaczyć zakładkę "raporty trenerów" i....zamiast raportu gra nagle wychodzi do Windows i pojawia się komunikat o treści "napotkano poważny błąd".

 

Zaznaczam, że przed spatchowaniem wszystko działało prawidłowo, a instalując patch'a zdeinstalowałem FM i rozpocząłem nową grę.

 

Dzieje się tak zarówno na nowej bazie danych (8.0.0), jak i na starej (8.0.1)

 

Na forum SI nikt czegoś takiego do tej pory nie zgłaszał.

 

Czy pojawia się to u kogoś z Was?

 

Było zgłaszane na SI Forum.

 

Nie mam podobnego problemu.

 

 

Faktycznie, jest tak jak pisał Profesor - bug był zgłaszany przez inna osobę. Musiałem to przeoczyc pierwotnie.

 

I nawet ktoś znalazł rozwiązanie. Jego patch, podobnie jak i mój był ściągany z rapidshare (link na forum SI). Ponownie ściągnął patch, tyle że z innego źródła - filefront (link dostępny na CMRev). Zainstalował i twierdzi, że bug zniknął, jak ręką odjął.

 

Ja własnie downloaduję patcha z filefront.

 

 

Istotnie...patch ściągnięty z filefront nie powoduje takiego bugu. W tej sytuacji mogę jedynie poradzić, by nie pobierać patcha z rapidshare, a przynajmniej nie tego z forum SI.

Odnośnik do komentarza

Co roku robią tą samą grę, tyle że nowsze składy kilka nowych opcji i inna skórka graficzna, a błędy ciągle te same się powtarzają i jak były tak są. Panowie z SI nie wyciągają wniosków i dalej robią dziurawą grę a łaty i tak tylko trochę łatają grę...

Odnośnik do komentarza

U mnie baza danych ładuje się bez problemu, tak więc najwidoczniej coś z waszymi komputerami nie tak, albo... no właśnie, ale nie będę nikogo tutaj o nic oskarżał ;) Martwi mnie natomiast to, że podobno nie poprawiono problemu ze zgłaszaniem zawodników w lidze hiszpańskiej. Z dwóch powodów czekałem na patcha - pressing i właśnie zgłaszanie piłkarzy. Pressing poprawiony, teraz jest naprawdę dobrze, ale jak pomyślę, że mam teraz zaczynać grę od nowa, a potem znowu nie będę mógł zgłosić żadnego piłkarza do sezonu, to odechciewa mi się grać. Mam nadzieję, że wyjdzie wkrótce jakiś update do tego patcha.

Odnośnik do komentarza
Martwi mnie natomiast to, że podobno nie poprawiono problemu ze zgłaszaniem zawodników w lidze hiszpańskiej

Na ile jest to pewne i potwierdzone praktyką? Jak dotąd nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi.

Jedna z rzeczy które mnie cieszą to poprawiona wytrzymałość zawodników (tak mi się wydaje), na becie po 45 min 2/3 grajków kondycha poniżej 75% przy grze umiarkowanym tempem. Teraz większość ma ok 80%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...