Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Przed posprzątaniem tematu z dodatkami do 2009 bylo tam więcej przydatnych informacji. Np. sposób wrzucenia Pedro Moda - teraz pozostał tylko link do rapida... Ja rozumiem, że warto mieć linki skupione w jednym miejscu, ale w wielu przypadkach okrojono je za bardzo (sposób instalacji - w przypadku, kiedy nie ma readme w paczce - jest wręcz niezbędny) ;)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

Od jutra zmieni się skład ModTeamu, ale o szczegółach dopiero później.

 

Nigdy jeszcze nie pytaliśmy się Was kogo wy widzielibyście jako moderatora CMF. Powtarzam - moderatora, czyli kogoś kto moderowałby na razie tylko wyznaczone dział(y). Kryteria jakie spełnia moderator są chyba wszystkim znane, ale przypomnę:

- kultura osobista

- autorytet wśród użytkowników

- aktywność na forum

- wyważony ton wypowiedzi i zdolność do uspokajania kłótni

 

Jeżeli ktoś z Was ma jakiegoś kandydata niech przedstawi mi taką propozycję na PW. Nie piszcie tutaj. Ostrzegam jednak, że robienie sobie głupich żartów i proponowanie osób, które nie mają zbyt dobrej renomy na forum będzie nagradzane blokadą możliwości wysyłania PW. Tak więc proszę przemyśleć sprawę i proponować tylko osoby, które na prawdę spełniają wszystkie kryteria.

 

Uprzedzam od razu, że nie odpisuję na PW, bo pewnie będzie ich sporo, ale możecie być pewni, że żadnego nie zignoruję. W treści wiadomości proszę wymienić argumenty stojące za kandydatem i dział jaki miałby moderować. Najbardziej potrzebni są moderatorzy do działów FMowych oczywiście.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Część osób się skarży, że na CMF nie ma możliwości umieszczania grafik czy miniaturek okien z filmikami z youtuba.

Chcę więc usłyszeć Waszą opinię na ten temat. Jakiego chcecie forum - tradycyjnego, czyli takiego jak jest teraz czy z możliwością wstawiania grafik i miniatur filmików. Mam nadzieję, że wywiąże się jakaś konkretna dyskusja. Będę się przyglądał argumentacji stron, a później podejmiemy decyzję. Nie ukrywam jednak, że najbardziej interesuje mnie zdanie stałych bywalców CMF.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najlepszym sposobem będzie odblokowanie tej opcji i zobaczenie jak to będzie działać. Spodziewam się, że większość tradycjonalistów będzie przeciwko takiej zmianie, ale może jak przez miesiąc sobie pobędzie taka opcja włączona i nie będzie nadużywana to się ludzie przekonają. Jestem pewien, że w niektórych miejscach trzeba będzie tę opcję zablokować (Marynii by się chyba nie dało już wtedy czytać...), ale w większości może się okazać, że będzie to udane :)

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę filmy mogą być wygodne/pomocne IMO tylko w kilku tematach/działach dotyczących muzyki czy to koncertów, sportu.

Grafika to już zdecydowanie więcej działów forum.

 

Też jestem przeciwny tym opcjom w Marynii, co zapewne wiąże się z blokadą dla całego hyde parku, więc i chociażby tematu z albumem rodzinnym.

 

Może faktycznie dać to na próbę i zobaczymy jak to się będzie prezentować :-k

Odnośnik do komentarza

Moja opinia jest krótka - zachować status quo. Miałem paroletnią styczność z forum, gdzie korzystanie z tagu było dozwolone i dopiero narzucenie regulaminowych restrykcji doprowadziło do przywrócenia czytelności treści, że o czasie ładowania postów nie wspomnę (czkawki różnych serwisów hostingujących zdjęcia potrafią skutecznie uniemożliwić czytanie i korzystanie z forum).

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle wszystko zależy od ludzi, którzy z danego forum korzystają. Obecnie korzystam jeszcze z dwóch innych forum gdzie obie opcje są włączone i na jednym (mniejszym) problemów praktycznie nie ma, na tym większym trafiają się kwiatki.

 

Tylko, że tam się tego używa. Teraz na CMF całe podforum o FMie omijam szerokim łukiem, a na całej reszcie gdzie zaglądam jakoś specjalnie potrzebne to nie jest więc dla mnie może zostać tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...