Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, czy można by w dziale FM otwierać osobne tematy dla dobrze opisanych taktyk? (oczywiście otwierał by je mod, jeżeli taktyka spełniałaby warunki, nie chcemy przecież miliarda spamu). W temacie taktycznym ciężko wyszukać coś ciekawego, bo perełki giną pod stosem kretyńskich pytań. Zadaje pytanie z prostego powodu http://community.sigames.com/showthread.php?t=93553 dlaczego Nasi użytkownicy ze swoimi taktykami mają uciekać na angielskie fora skoro tutaj mamy swoją scenę?

ja jestem za.

Odnośnik do komentarza
Brudas ja nie mam nic przeciwko utworzeniu działu dla taktyk ale kto to ogarnie?

 

tylko to by wymagalo przekonania administracji do tego, ze obrazki to jednak przydatna rzecz

I zróbmy z CMF forum Barbie. Przekonaj.

 

No właśnie to byłby ten problem. Dlatego opis taktyki ląduje u moda (ogarnięcie Tego byłoby pewnie szybsze niż usuwanie miliarda tematów). I tylko takie taktyki miałyby możliwość screenowania. W sumie na angielskiej wersji najlepsze taktyki zostają na górze a gówna toną :-k Dlaczego tak nie miałoby być u nas?

Odnośnik do komentarza

yhm, a w temacie milion wpisów, że "w mojej Wisełce/Legii/Bayernie/Realu ta gópia taksa nie chce działaś, kupiłem Robinho i Mesjego".

 

Przypominam też, że swego czasu osoby wyznaczone przez MT miały zajmować się wybieraniem takich taktyk:

 

http://forumcm.net/index.php?showtopic=1374

 

poza wybraniem zarządu jakoś nic innego z tego nie wyszło :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Skoro na forum jest coś takiego jak Podaj dalej, czy Quiz piłkarski to może moglibyśmy zorganizować Fotozabawę?

Zabawa polega na tym, że jedna osoba składa życzenie co do zdjęcia/obrazu (pod warunkiem, że takie coś w ogóle istnieje ;)), a pozostali przeszukują internet w poszukiwaniu rzeczonego screena. Oczywiście obowiązuje link do serwera na którym umieszczony jest obraz, a nie wrzucenia tegoż jpg'a (czy tam czegokolwiek innego) na forum. :]

 

Na innych forach takie coś odbywa się całkiem fajnie i przyciąga dużo ludzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Znalezienie foty czegos to kwestia paru sekund... taka zabawa byla by dobra gdybys musial zrobic zdjecie czegos :]

Tylko jak potem udowodnić, że to ty jesteś autorem zdjęcia? :]

zakladam elementarna uczciwosc uczestnikow - no i zawsze mozna poprosic o oryginal zdjecia w duzej rozdzielczosci.

zakładać to można wiele rzeczy ;).

ale skoro tak, to pomysł mógłby okazać się ciekawym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...