Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie Twoje zdanie w sprawie, o której decyduje ModTeam naprawdę nie interesuje. Ja nie jestem z tych panów, którzy przychodzą sobie pogadać z kolesiami o sprawach, na które nie mają żadnego formalnego przełożenia decyzyjnego. Nie jestem Maryniarzem.

 

Toteż kolego nie oceniaj. Jeżeli Ciebie bawią tylko rozmówki o tym, jaki to Icon jest zły, jakie to forum jest be, a Twoja strona (jaki ona ma adres?) jest cudowna, wspaniała i krzywdzona na forum, to zmień towarzystwo. Ja wolę czytać o problemach Wujka z weteranką niż o Twoich z samym sobą.

 

Jesteś kolejnym Wymiataczem - załóż własne stowarzyszenie/fundacje/whatever i żyj w swoim świecie, a nie próbujesz wciskać nam coś na siłę. Ja wolę pierdolić o dupie Maryny i w wyborach na Usera Roku zagłosować na kogoś, kto wrzuca screeny z gołymi babami. Na Scenie jestem od 5 lat i jakoś nie mam parcia by tworzyć strony. Stąd też mój głos nie poszedłby zapewne na żadnego twórcę grafik czy czegoś innego, bo ja dzieł tych nie używam w swojej grze w FMa.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam żadnej strony.

Jestes redaktorem jednej z nich.

 

Chcesz zeby demokracja zwyciezala, a nie zamierzasz sluchac odpowidzi nikogo poza MT? To jak to w koncu jest?

 

Punkty 3 i 4 to ewidentna prowokacja i jawny zamach na podwaliny tegoz forum... Proponuje wiec zebys zalozyl sobie swoje forum i tam wprowadzal takowe porzadki, a nie robil z ludzi idiotow kazac im przeduskutowywac i decydowac w dekomkratycznym glosowaniu czy maja upilowac galaz na ktorej siedza czy tez nie...

Odnośnik do komentarza

I w tym dokładnie zawiera się problem, bo na ogół tylko w tych sprawach, wojny dla wojny, a nie żeby coś zmienić, wymyślić projekt, czy poprawić osoby, które kiedyś były redaktorami mogą zabrać głos w sprawach scenowych. To patologia. To czy ja lubię nie ma już znaczenia. Ja chcę to zakończyć raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza

I w tym dokładnie zawiera się problem, bo na ogół tylko w tych sprawach, wojny dla wojny, a nie żeby coś zmienić, wymyślić projekt, czy poprawić osoby, które kiedyś były redaktorami mogą zabrać głos w sprawach scenowych. To patologia. To czy ja lubię nie ma już znaczenia. Ja chcę to zakończyć raz na zawsze.

Jestes czlonkiem redakcji strony ktora generalnie nie ma zamiaru isc na zadna wspolprace z kimkolwiek jesli tylko nie widzi w tym duzej korzysci dla siebie. Wiekszosc redaktorow tej strony pluje na inne sajty i ma w glebokim powazaniu wysilki innych w kwestii rozwoju wlasnych serwisow, jak i sceny. I Ty mowisz, ze tu nie mozna podyskutowac o wspolnych projektach? Da sie. Tylko jak sie patrzy na wszystkich z gory to ciezko sie rozmawia.

 

A do tego chcialbys zebys informacje o tym co robia serwisy mialy na forum forme depeszy z PAPu?

Odnośnik do komentarza

Ja krótko i merytorycznie. Wy możecie się żreć, nie obchodzi mnie to.

1. Oddzielenia kategorii Forumowicz/Użytkownik Roku na:

- Najbardziej Lubiany Użytkownik Roku (nad nazwą można by jeszcze podyskutować)

- Najbardziej Pomocny Użytkownik Roku (nad nazwą można by jeszcze podyskutować)

Również sądzę, że to będzie najlepszy pomysł. W zeszłym roku wyraziłem swoje niezadowolenie z faktu, iż przy osobach sympatycznych giną te bardzo pomocne w działach FM czy technicznych. IMO rozdzielenie kategorii to rozsądny pomysł, który sam chciałem zaproponować Fenomenowi.

2. Likwidacji dotychczasowego sposobu przeprowadzania CMF Awards i zastąpienie go innym, wyłonionym w drodze dyskusji i w porozumieniu pomiędzy CM Forum, Centrum FM, CM Revolution i FM Zone.

CMF Awards nie są żadnym ogólnoscenowym podsumowaniem. Jest to forumowa zabawa, w której użytkownicy tego forum oceniają poszczególne kategorie. Jeżeli chcesz ogólnoscenowy Plebiscyt to co stoi na przeszkodzie? Jedno z drugim się nie gryzie. CM Rev też robi swoje podsumowanie i ja nie widzę w tym niczego złego. Kiedy zwycięzcy poszczególnych konkursów zostaną wyłonieni, może się zebrać kapituła i spośród zwycięzców w merytorycznej dyskusji wybrać najlepszych z najlepszych. Do tego nie trzeba likwidowania niczego, ani zastępowania tego czymś innym.

3. Przeorganizowania forum Scena FM, a w szczególności działu Serwisy i projekty tak, aby nie był on miejscem odwiecznych scenowych wojen i takiego chorego sposobu na komentowanie materiałów poza serwisami. Zamiast tego utworzenie w tym miejscu tylko i wyłącznie newslettera zawierającego nowości oraz linki do materiałów w konkretnych serwisach.

To jest forum dyskusyjne. Dlaczego chcesz zamknąć usta osobom z CMF? Nie każdy ma konto na stronie aby móc komentować tam. Spora część osób czyta coś na serwisach tylko i wyłącznie chodząc po linkach zamieszczonych w tematach serwisów.

 

Ja mogę zapewnić osobny temat, w którym będą tylko linki i informacje organizacyjne podawane TYLKO przez redaktorów danej strony. Jednocześnie musiałby funkcjonować temat do komentowania, inaczej ludzie będą niezadowoleni.

 

4. Likwidacji CM Forum.

Już Ci Henkel odpowiedział. Żałosna prowokacja. Jeżeli masz nas za idiotów, to po co tutaj wchodzisz i próbujesz zreformować idiotów?

 

I oczywiście zapewnienie ModTeamu, że wszystkie podjęte decyzje w drodze głosowania znajdą przełożenie na rzeczywistość, a nie zostaną ukryte, jeżeli coś pójdzie nie po myśli co poniektórych. Niech demokracja wreszcie zwycięży na tym forum :).

To forum jest demokratyczne od zawsze. Świadczą o tym choćby ten temat oraz pozostałe zamieszczone w tym dziale.

Odnośnik do komentarza

I w tym dokładnie zawiera się problem, bo na ogół tylko w tych sprawach, wojny dla wojny, a nie żeby coś zmienić, wymyślić projekt, czy poprawić osoby, które kiedyś były redaktorami mogą zabrać głos w sprawach scenowych. To patologia. To czy ja lubię nie ma już znaczenia. Ja chcę to zakończyć raz na zawsze.

Jestes czlonkiem redakcji strony ktora generalnie nie ma zamiaru isc na zadna wspolprace z kimkolwiek jesli tylko nie widzi w tym duzej korzysci dla siebie. Wiekszosc redaktorow tej strony pluje na inne sajty i ma w glebokim powazaniu wysilki innych w kwestii rozwoju wlasnych serwisow, jak i sceny. I Ty mowisz, ze tu nie mozna podyskutowac o wspolnych projektach? Da sie. Tylko jak sie patrzy na wszystkich z gory to ciezko sie rozmawia.

 

A do tego chcialbys zebys informacje o tym co robia serwisy mialy na forum forme depeszy z PAPu?

Nie przyszedłem tutaj jako redaktor CM Revolution, więc nie będę komentował tego co napisałeś w tej sprawie, chociaż mam zgoła inne zdanie na ten temat, ale nie dopuszczę do tego, aby kolejna scenowa dyskusja została przeniesiona na to skąd kto jest, a skoro jest z CM Revolution, to pewnie przyszedł załatwić coś dla siebie.

 

Tak, bo w ten sposób CM Forum wreszcie przyczyni się do promocji serwisów, a nie do dowalania im, dając możliwości dowalania im i komentowania poza serwisem.

Odnośnik do komentarza

Tak, bo w ten sposób CM Forum wreszcie przyczyni się do promocji serwisów, a nie do dowalania im, dając możliwości dowalania im i komentowania poza serwisem.

Czemu Cie tak boli komentowanie poza serwisem? I gdzie tu tak chwalona przez Ciebie demokracja skoro chcesz tego zabronic?

 

Wystarczajace promocja dla serwisow jest fakt, ze maja tu swoje tematy i moga w nich promowac swoje poczynania - a skoro chca TUTAJ promowac to musza sie tez liczycztym , ze TUTAJ beda komentarze. Zapewniam Cie - nikt nie bedzie sie rejestrowal na jakimkolwiek serwisie tylko po to zeby skomentowac cokolwiek jesli odbierzesz mu mozliwosc komentowania na forum.

 

Chcesz zrobic z CMF tablice ogloszeniowa dla sajtow?

Odnośnik do komentarza

Bo to tylko strata dla serwisu - chociażby statystyki. I ja proponuję każdemu, żeby przyjrzał się tym dyskusjom i sam ocenił ile one i komu dają.

 

To nie tyle wystarczająca, co byle jaka promocja wynikająca z porozumienia, z którego tchórze nie potrafią się wycofać. Chcę zabrać możliwość dowalania przez ludzi, którzy tutaj czują się pewnie i przy tym popisują się przed innymi. Może dlatego niektórzy właśnie wycofali się albo czasem zaniedbują promowanie się w temacie. Przy obecnej marketingowej mocy Facebooka wszyscy, którzy przeglądają statystyki jak na dłoni zauważą, że CM Forum w sprawie sceny żyjące tylko wojną będzie zupełnie zbędne.

 

Chcę zabrać maczugę i ją wyrzucić.

Odnośnik do komentarza

Bo to tylko strata dla serwisu - chociażby statystyki.

Nie przecze, ale co ludzi z forum obchodza statystyki serwisow?

 

Czasy harmonijnej wspoplracy i wzajemnego szacunku dawno minely. Przynajmniej na linii CM Rev i CMF. Strony przestaly miec wplyw na decyzje podejmowane przez kierownictwo CMF wieki temu. A ze wspolpracy z CMF kazda stron moze sie wycofac bardzo prosto - usuwajac temat i usuwajac link do forum ze strony.

 

Nikt tu nikogo na sile nie trzyma - umowa zawarta w 2001 roku juz dawno przestala kogokolwiek interesowac, a teraz sprawa jest jasna - jesli chcesz sie tu promowac to wrzuc link do forum na swoja strone, nie rob CMF konkurencji zakladajac swoje forum i przyzwol na komentowanie dzialan wlasnej strony na CMF.

 

A jesli ktos nie ma na to ochoty to przeciez droga wolna.

Odnośnik do komentarza
Czasy harmonijnej wspoplracy i wzajemnego szacunku dawno minely. Przynajmniej na linii CM Rev i CMF. Strony przestaly miec wplyw na decyzje podejmowane przez kierownictwo CMF wieki temu.

Zapomniałeś dodać, że z własnej woli.

 

Zapomniałeś także dodać, że w przypadku Pucka liczy się tylko to żeby to jego strona miała z tego korzyści. Nie ma dyskusji o kompromisie. On tak CHCE i koniec. Dziwisz się więc, że trudno dyskutować?

Odnośnik do komentarza

chcę, chcę, chcę...

 

To w końcu demokracja czy despotyzm? Plątasz się w zeznaniach.

To efektowne, ale tak naprawdę do dupy. Upominając się o demokratyczne zasady, o demokratyczny sposób głosowania, chcąc demokracji nie jesteś despotą.

 

Bo to tylko strata dla serwisu - chociażby statystyki.

Nie przecze, ale co ludzi z forum obchodza statystyki serwisow?

 

Czasy harmonijnej wspoplracy i wzajemnego szacunku dawno minely. Przynajmniej na linii CM Rev i CMF. Strony przestaly miec wplyw na decyzje podejmowane przez kierownictwo CMF wieki temu. A ze wspolpracy z CMF kazda stron moze sie wycofac bardzo prosto - usuwajac temat i usuwajac link do forum ze strony.

 

Nikt tu nikogo na sile nie trzyma - umowa zawarta w 2001 roku juz dawno przestala kogokolwiek interesowac, a teraz sprawa jest jasna - jesli chcesz sie tu promowac to wrzuc link do forum na swoja strone, nie rob CMF konkurencji zakladajac swoje forum i przyzwol na komentowanie dzialan wlasnej strony na CMF.

 

A jesli ktos nie ma na to ochoty to przeciez droga wolna.

Rozmywasz. No właśnie w tym co ludzi z forum obchodzą serwisy zawiera się istota problemu. Nic nie obchodzą, a wypowiadają się i komentują ich poczynania. Czyli potwierdź ostatecznie - chcesz scenowych flejmów, dowalania, jak do tej pory i jak najmniej merytoryczności i pomocy dla redakcji, redaktorów (tyle działo się dotychczas i nie zanosi się na to, aby coś się zmieniło)?

Odnośnik do komentarza

Rozmywasz. No właśnie w tym co ludzi z forum obchodzą serwisy zawiera się istota problemu. Nic nie obchodzą, a wypowiadają się i komentują ich poczynania. Czyli potwierdź ostatecznie - chcesz scenowych flejmów, dowalania, jak do tej pory i jak najmniej merytoryczności i pomocy dla redakcji, redaktorów (tyle działo się dotychczas i nie zanosi się na to, aby coś się zmieniło)?

Nie manipuluj - nie napisalem, ze nie obchodza nas tresci i serwisy. Napisalem, ze nie obchodza nas statystki serwisow i ilosc komentarzy umieszczonych bezposrednio na serwisach.

 

Chce flejmow, klotni, merytorycznych dyskusji, bo one sa na scenie od zawsze i to jak kto sie wypowiada to tylko i wylacznie jego prywatna sprawa. Chcesz mi powiedziec, ze w komentarzach na stronach jest tylko merytoryczna dyskusja? Albo, ze na forum sa tylko flejmy? Wszedzie jest po trochu jednego i drugiego.

Odnośnik do komentarza

Icon ja bynajmniej nie uwazam, ze ten brak wspolpracy to wylaczna wina CMF, bo dobrze wiem jaki jest stosunek oficjalnej strony do forum. Ciezko go wyrazic w cenzuralnych slowach wiec niech kazdy sie domysli.

Starczy prześledzić całokształt działalności Pucka i nie trzeba się domyślać. Zresztą osoby, które kiedyś aktywnie działały na oficjalce, a odeszły głównie właśnie przez ten Puckowy jad trochę mi poopowiadały tak to wygląda. Nie uogólniajmy jednak - takich, którzy szanują CMF jest na CM Rev sporo, powiedziałbym nawet więcej. Niestety to nie oni podejmują te najważniejsze decyzje i to nie z nimi miałem "przyjemność" negocjować ;)

jak najmniej merytoryczności i pomocy dla redakcji, redaktorów

Chłopie jakich Ty merytorycznych podpowiedzi i pomocy oczekujesz?

Nikt za ciebie newsa czy tekstu nie napisze. Nikt nie będzie robił ku chwale Twojego nicka. Jesteś chamski i wredny dla użytkowników tego forum, więc nie licz, że ktoś Ci udzieli merytorycznych uwag. Zmień nastawienie, to może zmieni się nastawienie ludzi do Ciebie. Bo zazwyczaj do czasu aż Ty się nie pojawisz dyskusja jest merytoryczna.

Odnośnik do komentarza

Rozmywasz. No właśnie w tym co ludzi z forum obchodzą serwisy zawiera się istota problemu. Nic nie obchodzą, a wypowiadają się i komentują ich poczynania. Czyli potwierdź ostatecznie - chcesz scenowych flejmów, dowalania, jak do tej pory i jak najmniej merytoryczności i pomocy dla redakcji, redaktorów (tyle działo się dotychczas i nie zanosi się na to, aby coś się zmieniło)?

Nie manipuluj - nie napisalem, ze nie obchodza nas tresci i serwisy. Napisalem, ze nie obchodza nas statystki serwisow i ilosc komentarzy umieszczonych bezposrednio na serwisach.

 

Chce flejmow, klotni, merytorycznych dyskusji, bo one sa na scenie od zawsze i to jak kto sie wypowiada to tylko i wylacznie jego prywatna sprawa. Chcesz mi powiedziec, ze w komentarzach na stronach jest tylko merytoryczna dyskusja? Albo, ze na forum sa tylko flejmy? Wszedzie jest po trochu jednego i drugiego.

Odpowiadam, że nie. Ale chciałbym, no napiszę, że chciałbym głosowania, bo jeżeli tego nie dodam, to ktoś znowu zarzuci mi coś bzdurnego, co będę musiał sprostować, nad tym czy CM Forum powinno przyczyniać się do zminimalizowania flejmów, porzucenia takiego dawania łąki i mówienia macie chłopcy pole to walcie się po mordach, bo my lubimy na to patrzeć i że na naszej łące to w ogóle super i jesteśmy zaszczyceni. Chcę głosowania, bo nie wiem co w tej sprawie myślą naczelni i redaktorzy i ich nie reprezentuję.

Icon ja bynajmniej nie uwazam, ze ten brak wspolpracy to wylaczna wina CMF, bo dobrze wiem jaki jest stosunek oficjalnej strony do forum. Ciezko go wyrazic w cenzuralnych slowach wiec niech kazdy sie domysli.

Starczy prześledzić całokształt działalności Pucka i nie trzeba się domyślać. Zresztą osoby, które kiedyś aktywnie działały na oficjalce, a odeszły głównie właśnie przez ten Puckowy jad trochę mi poopowiadały tak to wygląda. Nie uogólniajmy jednak - takich, którzy szanują CMF jest na CM Rev sporo, powiedziałbym nawet więcej. Niestety to nie oni podejmują te najważniejsze decyzje i to nie z nimi miałem "przyjemność" negocjować ;)

jak najmniej merytoryczności i pomocy dla redakcji, redaktorów

Chłopie jakich Ty merytorycznych podpowiedzi i pomocy oczekujesz?

Nikt za ciebie newsa czy tekstu nie napisze. Nikt nie będzie robił ku chwale Twojego nicka. Jesteś chamski i wredny dla użytkowników tego forum, więc nie licz, że ktoś Ci udzieli merytorycznych uwag. Zmień nastawienie, to może zmieni się nastawienie ludzi do Ciebie. Bo zazwyczaj do czasu aż Ty się nie pojawisz dyskusja jest merytoryczna.

Z tą myślą zawsze wchodzę na CM Forum i niestety po raz kolejny się to potwierdziło.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...