Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę głosowania, bo nie wiem co w tej sprawie myślą naczelni i redaktorzy i ich nie reprezentuję.

To zorganizuj takie glosowanie - zaloz sobie temat, zobacz jakie bedzie zainteresowanie... Zrob to tutaj albo gdziekolwiek zechcesz.

 

Ale nie wymagaj zeby jakiekolwiek glosowanie ktorego Ty sobie zarzyczysz mialo jakakolwiek moc decyzyjna, bo to nie Twoje pole i nie Ty (ani tez ogol uzytkownikow tego forum) decydujesz czy beda sie tu lali po mordach, czy tez bedziemy tu mieli Wersal.

Odnośnik do komentarza

Chcę głosowania, bo nie wiem co w tej sprawie myślą naczelni i redaktorzy i ich nie reprezentuję. 

To zorganizuj takie glosowanie - zaloz sobie temat, zobacz jakie bedzie zainteresowanie... Zrob to tutaj albo gdziekolwiek zechcesz.

 

Ale nie wymagaj zeby jakiekolwiek glosowanie ktorego Ty sobie zarzyczysz mialo jakakolwiek moc decyzyjna, bo to nie Twoje pole i nie Ty (ani tez ogol uzytkownikow tego forum) decydujesz czy beda sie tu lali po mordach, czy tez bedziemy tu mieli Wersal.

Zorganizowałem już głosowanie, w którym użytkownicy CM Revolution wypowiedzieli się pozytywnie o potrzebie założenia forum przez oficjalną stronę serii tyle, że nic to nie zmieniło. A ja nie potrzebuję głosowania dla głosowania, dla jakiejś mojej dzikiej satysfakcji. Potrzebuję głosowania, które będzie miało znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Chcę głosowania, bo nie wiem co w tej sprawie myślą naczelni i redaktorzy i ich nie reprezentuję. 

To zorganizuj takie glosowanie - zaloz sobie temat, zobacz jakie bedzie zainteresowanie... Zrob to tutaj albo gdziekolwiek zechcesz.

 

Ale nie wymagaj zeby jakiekolwiek glosowanie ktorego Ty sobie zarzyczysz mialo jakakolwiek moc decyzyjna, bo to nie Twoje pole i nie Ty (ani tez ogol uzytkownikow tego forum) decydujesz czy beda sie tu lali po mordach, czy tez bedziemy tu mieli Wersal.

Zorganizowałem już głosowanie, w którym użytkownicy CM Revolution wypowiedzieli się pozytywnie o potrzebie założenia forum przez oficjalną stronę serii tyle, że nic to nie zmieniło. A ja nie potrzebuję głosowania dla głosowania, dla jakiejś mojej dzikiej satysfakcji. Potrzebuję głosowania, które będzie miało znaczenie.

Ale kto Wam zabrania zalozyc wlasne forum? Skoro taka wola ludu to dzialajcie.

 

No chyba, ze chcialbys miec ciastko i zjesc ciastko - tzn. nie dosc, ze miec wlasne forum to jeszcze je tu promowac, jak rowniez promowac tu cale CM Rev... No chyba nie masz kierownictwa CMF za idiotow ktorzy dadza sie wykorzystac jak panna lekkich obyczajow? :]

Odnośnik do komentarza

Chcę głosowania, bo nie wiem co w tej sprawie myślą naczelni i redaktorzy i ich nie reprezentuję.

To zorganizuj takie glosowanie - zaloz sobie temat, zobacz jakie bedzie zainteresowanie... Zrob to tutaj albo gdziekolwiek zechcesz.

 

Ale nie wymagaj zeby jakiekolwiek glosowanie ktorego Ty sobie zarzyczysz mialo jakakolwiek moc decyzyjna, bo to nie Twoje pole i nie Ty (ani tez ogol uzytkownikow tego forum) decydujesz czy beda sie tu lali po mordach, czy tez bedziemy tu mieli Wersal.

Zorganizowałem już głosowanie, w którym użytkownicy CM Revolution wypowiedzieli się pozytywnie o potrzebie założenia forum przez oficjalną stronę serii tyle, że nic to nie zmieniło. A ja nie potrzebuję głosowania dla głosowania, dla jakiejś mojej dzikiej satysfakcji. Potrzebuję głosowania, które będzie miało znaczenie.

Ale kto Wam zabrania zalozyc wlasne forum? Skoro taka wola ludu to dzialajcie.

 

No chyba, ze chcialbys miec ciastko i zjesc ciastko - tzn. nie dosc, ze miec wlasne forum to jeszcze je tu promowac, jak rowniez promowac tu cale CM Rev... No chyba nie masz kierownictwa CMF za idiotow ktorzy dadza sie wykorzystac jak panna lekkich obyczajow? :]

 

Niestety na drugie pytanie nie mogę odpowiedzieć, ponieważ pewnie naraziłbym się na kolejną karę :].

Odnośnik do komentarza

Zlituj się Henkel z tą promocją, kliki z CMF to margines naszych UU, jedyne co nas tu trzyma to ten pakt, który wszyscy podważacie i decyzja tych, którzy zdaniem Icona są nieprzychylni CMF.

No to dajcie sobi siana z tym paktem... Jakies pakt z 2001 Was tu trzyma? Tylko? Jak sobie nie umiecie poradzic z kierownictwem strony to niech Pucek nie przychodzi tutaj plakac :]

 

Pucku nie musisz odpowiadac - dobrze wiem, ze bys chcial.

Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że sobie nie potrafimy poradzić z kierownictwem strony? Gdzie napisałem, że w ogóle musimy sobie z tym radzić? Z manipulowania egzamin zdałeś na 5, szkoda że trudniej Ci się odnieść do zniszczenia Twojego argumentu o tym, że jesteśmy tu dla promocji. Zresztą, nawet nie wchodzę w tą dyskusję, bo tu Pucek wojuje, a mi nic do tego - prostuje tylko fakty, CMF z marketingowego punktu widzenia stanowi dla nas margines.

Odnośnik do komentarza

Zlituj się Henkel z tą promocją, kliki z CMF to margines naszych UU, jedyne co nas tu trzyma to ten pakt, który wszyscy podważacie i decyzja tych, którzy zdaniem Icona są nieprzychylni CMF.

No to dajcie sobi siana z tym paktem... Jakies pakt z 2001 Was tu trzyma? Tylko? Jak sobie nie umiecie poradzic z kierownictwem strony to niech Pucek nie przychodzi tutaj plakac :]

 

Pucku nie musisz odpowiadac - dobrze wiem, ze bys chcial.

Nie wnosiłem o głosowania dlatego, aby zakończyć współpracę CM Revolution i CMF, ale żeby zabrać pałkę do bicia po głowach, także do bicia po innych głowach i także do tego, abym sam nie mógł nią bić. Jednakże zarządzający scenowym forum boją się swoich użytkowników (pewnie ze względu na tę pałkę) i ich głosu, więc nie róbmy już z dyskusji o kształcie sceny Maryni, bo szkoda. Myślę, że to już zakończony temat, a szkoda, bo można było zrobić coś i zmienić coś na lepsze, dla polepszenia atmosfery.

Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że sobie nie potrafimy poradzić z kierownictwem strony? Gdzie napisałem, że w ogóle musimy sobie z tym radzić? Z manipulowania egzamin zdałeś na 5, szkoda że trudniej Ci się odnieść do zniszczenia Twojego argumentu o tym, że jesteśmy tu dla promocji. Zresztą, nawet nie wchodzę w tą dyskusję, bo tu Pucek wojuje, a mi nic do tego - prostuje tylko fakty, CMF z marketingowego punktu widzenia stanowi dla nas margines.

Przyznaje, ze margines - to zadna tajemnica.

 

Poradzic sobie z kierownictwem strony musicie skoro to kierownictwo trzyma sie tego paktu, a Puckowi on tak psuje krew, bo chcialby miec wlasne forum... Nie wiem po ktorej stronie jestes - natomiast z Twoich wypowiedzi mozna wnioskowac, ze tez Cie ten pakt jakos specjalnie nie cieszy.

Odnośnik do komentarza

Zlituj się Henkel z tą promocją, kliki z CMF to margines naszych UU, jedyne co nas tu trzyma to ten pakt, który wszyscy podważacie i decyzja tych, którzy zdaniem Icona są nieprzychylni CMF.

Akurat kto jest nieprzychylny to ja dobrze wiem. Na szczęście nie stanowicie większości.

 

Wiele razy powtarzałem, że mam wiele szacunku do CM Rev jako serwisu, który zrobił dużo dla rozwoju sceny. Nie mam za to szacunku dla osób, które plują na dokonania tych, którzy byli przed nimi. Powiem więcej - gdyby na CM Rev nie było Pucka i Bartona, to pewnie z chęcią napisałbym dla tego serwisu co jakiś czas felieton czy poradę. Tak długo jak będą tam figurowały te dwa nicki nie mam takiego zamiaru. Na CFM jest Perez, który dużo lepiej radzi sobie w kontaktach międzyludzkich. Dla ludzi takich jak on warto się poświęcić. Dla Was dwóch szkoda czasu. A piszę to nie po to żeby Wam dowalić, a po to żebyście wreszcie uzmysłowili sobie czemu spora część osób nieprzychylnie patrzy na CM Rev. Na stronie jest wiele świetnych osób, które lubię. Dzięki Wam trudno jednak jest mi polubić ten serwis jako całość. I pod tym zdaniem pewnie podpisze się większość użytkowników tego forum.

 

Widziałeś kiedyś mnie na CM Rev zakładającego manifesty nawołujące do rozwiązania serwisu, albo manifesty bijące w dobre imię strony? Nie. Bo to nie mój ogródek. Więc Wy nie właźcie buciorami do naszego.

 

A ankiety Ci mogę Pucku zagwarantować. Jeżeli wyniki nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące i nadal będziesz bił pianę, to zostaniesz dożywotnio zbanowany. Nie za poglądy, a za najzwyklejszy trolling. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jednakże zarządzający scenowym forum boją się swoich użytkowników (pewnie ze względu na tę pałkę) i ich głosu, więc nie róbmy już z dyskusji o kształcie sceny Maryni, bo szkoda. Myślę, że to już zakończony temat, a szkoda, bo można było zrobić coś i zmienić coś na lepsze, dla polepszenia atmosfery.

Nikt tu sie nie boi uzytkownikow - ankiete Icon pewnie spokojnie by zrobil, ale skoro Ty stawiasz warunek, ze ma byc ona wiazaca to on stawia swoje warunki. Podejmiesz rekawice? Likwidacja forum kontra likwidacja Twojej osoby.

 

No i przede wszystkim to juz dawno nie jest forum ogolnoscenowe, forum na ktorym podejmowane sa ogolonoscenowe decyzje czy tez forum ktore zrzesza wiekszosc scenowiczow. Zly adres wiec wybales jesli chcesz mowic o ogolnoscenowym forum.

 

Fakt, szkoda, ze juz sobie idziesz...

Odnośnik do komentarza

Zlituj się Henkel z tą promocją, kliki z CMF to margines naszych UU, jedyne co nas tu trzyma to ten pakt, który wszyscy podważacie i decyzja tych, którzy zdaniem Icona są nieprzychylni CMF.

Widziałeś kiedyś mnie na CM Rev zakładającego manifesty nawołujące do rozwiązania serwisu, albo manifesty bijące w dobre imię strony? Nie. Bo to nie mój ogródek. Więc Wy nie właźcie buciorami do naszego.

 

A mnie widziałeś? Wymień proszę jeden przykład odkąd mnie pamiętasz na Scenie, który potwierdzi, że uderzałem w ten niepisany pakt czy w CMF z punktu widzenia współpracy z CM Revolution? Nie ma takiego, nie wiem czy nie zauważyłeś, ale ja jestem z tej grupy na CM Revolution, której CMF nie przeszkadza, bo pewnie by mnie na CM Revolution nie było, gdybym tu nie zaczynał z Robim Robsonem.

Odnośnik do komentarza

A mnie widziałeś? Wymień proszę jeden przykład odkąd mnie pamiętasz na Scenie, który potwierdzi, że uderzałem w ten niepisany pakt czy CMF z punktu widzenia współpracy z CM Revolution? Nie ma takiego, nie wiem czy nie zauważyłeś, ale ja jestem z tej grupy na CM Revolution, której CMF nie przeszkadza, bo pewnie by mnie na CM Revolution nie było, gdybym tu nie zaczynał z Robim Robsonem.

Niestety zapisałeś się na mojej karcie pamięci głównie w kłótniach w temacie CM Rev. Odnoszę wrażenie, że nie jesteś przychylny temu miejscu. Jeżeli się mylę, to tym lepiej. W takich sytuacjach uwielbiam nie mieć racji :)

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od wszystkiego, ankieta: czy chcesz zlikwidować to forum, w której miałyby wziąć udział osoby tu wchodzące (mające forum w zakładkach, w ulubionych, w przyciskach i kartach w różnych przeglądarkach) mogłoby kandydować na tekst roku. Halo, wszyscy, którzy wchodzicie tu po to, żeby sprawdzić czy forum jeszcze stoi - ręka w górę!

 

Natomiast co do postulatu pierwszego mam mieszane uczucia. Wszak przyznaje się nagrodę w kategorii zarówno pomocnik, napastnik, obrońca i bramkarz roku, jak również piłkarz roku, nie rozbijając tego na najlepszego dryblera i najbardziej ukochanego przez kibiców gracza. A może po prostu dołożyć kategorię: najbardziej pomocny forumowicz, a forumowicza roku pozostawić w takiej nazwie jak dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Abstrahując od wszystkiego, ankieta: czy chcesz zlikwidować to forum, w której miałyby wziąć udział osoby tu wchodzące (mające forum w zakładkach, w ulubionych, w przyciskach i kartach w różnych przeglądarkach) mogłoby kandydować na tekst roku. Halo, wszyscy, którzy wchodzicie tu po to, żeby sprawdzić czy forum jeszcze stoi - ręka w górę!

Ręka w górę i do tablicy ;)

Natomiast co do postulatu pierwszego mam mieszane uczucia. Wszak przyznaje się nagrodę w kategorii zarówno pomocnik, napastnik, obrońca i bramkarz roku, jak również piłkarz roku, nie rozbijając tego na najlepszego dryblera i najbardziej ukochanego przez kibiców gracza. A może po prostu dołożyć kategorię: najbardziej pomocny forumowicz, a forumowicza roku pozostawić w takiej nazwie jak dotychczas?

IMO dobra sugestia. Weźmiemy to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Sam jestes be... w ktorym miejscu dodatki do FM-a 2010 czy 2011 sa latwiejsze w tworzeniu w stosunku do poprzednich wersji? Chyba nie powiesz mi, ze przy facepackach do FM 2005 pracowales na warstwach... IMO postulat kompletnie nietrafiony ;) Nadal mozna pracowac nad skomplikowanymi skinami, wycinanie C-O jest trudniejsze niz wsadzenie zdjecia w ramke (jak bylo kiedys), a zgodnosc z prawem? To sie nie zmienia od lat, nikt sie do tego nie przyczepil cztery lata temu, nikt sie nie czepia dzisiaj (oprocz ciebie - autora niejednego facepacka), ale ten temat byl juz tyle razy walkowany, ze nie ma sensu go znowu zaczynac.

Dlatego piszę jako autor "niejednego" facepacka, który zna zagadnienie ...

 

Bardzie pasuje do tej kategorii *"Kradziej" roku niźli Grafik roku, z czego większość doskonale sobie zdaje sprawę. To jak propagowanie piractwa i przyznawanie dla najlepszego pirata ... zaszczytnego miejsca.

 

* - wiadomo ale cicho sza, bo trzeba ścigać tylko i wyłącznie tych co rzekomo krzywdzą SI. Zresztą w tym i w tym temacie nikt nie ma prawa być sędzią ... ale można przeciwdziałać.

 

A skiny są bardziej dodatkami, niż przejawem umiejętności graficznej. Bo żaden problem z przekolorowaniem skórki, cała zabawa zaczyna się w xml-ach.

Odnośnik do komentarza

Skoro jak zwykle nie mogę liczyć na merytoryczną dyskusję na tym forum, ponieważ jego użytkownicy są stworzeni do wklejania linków i wymyślania ciętych ripost tępych niczym... a może okej, tym razem ustąpię, bo pokaz tego widać powyżej, to chciałbym, aby poddano pod głosowanie cztery pomysły:

 

1. Oddzielenia kategorii Forumowicz/Użytkownik Roku na:

- Najbardziej Lubiany Użytkownik Roku (nad nazwą można by jeszcze podyskutować)

- Najbardziej Pomocny Użytkownik Roku (nad nazwą można by jeszcze podyskutować)

 

2. Likwidacji dotychczasowego sposobu przeprowadzania CMF Awards i zastąpienie go innym, wyłonionym w drodze dyskusji i w porozumieniu pomiędzy CM Forum, Centrum FM, CM Revolution i FM Zone.

 

3. Przeorganizowania forum Scena FM, a w szczególności działu Serwisy i projekty tak, aby nie był on miejscem odwiecznych scenowych wojen i takiego chorego sposobu na komentowanie materiałów poza serwisami. Zamiast tego utworzenie w tym miejscu tylko i wyłącznie newslettera zawierającego nowości oraz linki do materiałów w konkretnych serwisach.

 

4. Likwidacji CM Forum.

 

I oczywiście zapewnienie ModTeamu, że wszystkie podjęte decyzje w drodze głosowania znajdą przełożenie na rzeczywistość, a nie zostaną ukryte, jeżeli coś pójdzie nie po myśli co poniektórych. Niech demokracja wreszcie zwycięży na tym forum :).

 

 

 

 

Odnośnie punktu 1.

 

Jestem za.

 

Odnośnie punktu 2.

 

Ja się nie zgadzam. To jest plebiscyt forumowy, chcesz to można by zrobić wspólny plebiscyt na podstawie porozumienia trzech stron. Wybiki mogłby zostać opublikowane i na stronach i na forum. Kwestia dogadania.

 

Odnośnie punktu 3.

 

To jest forum dyskusyjne a nie tablica z ogłoszeniami.

 

 

Co dotyczy punktu 4, ja się nie zgadzam. Nie lubisz tej strony ok, ale ja ją lubię i nie zgadzam na likwidację. Nawiązałem na niej wiele super znajomości, tak jak Ty na Rev na Waszym forum. Domyślam się, że pomysł z likwidacją CMF ma umożliwić Ci ustanowienie Suflera jedynym prawowitym forum o Football Managerze :D

 

Ja zgłaszam punkt 5, likwidację CMRev :keke:

 

Co do CMF Awards, to może dodać kategorię Paszkwil Roku 2010 (ja już mam kandydata)

Odnośnik do komentarza

To doskonały pomysł! A gdyby jeszcze przez to stawał się szefem ModTeamu, to byłoby świetnie. Chociaż nie wiem czy znowu na serio można by to postulować, bo znowu zostanę zmiażdżony...

Bez nadmiernego przesadyzmu. Rewolucji tu nie potrzebujemy. Wystarczy już jedna w okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...