Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

nie on pierwszy, nie ostatni

No i?

Poważnie powszechność popełnienia wykroczenia/przestępstwa ma uzasadniać likwidację kary?

X nie pierwszy, nie ostatni spyta się o cracka na forum - ułaskawić?

 

W 2000 roku moim pierwszym postem na forum była prośba o cracka do CM 97/98.

Później występowałem pod multikontem Yaw_Acheampong.

 

Tak, wiem, należałoby mnie wypierdolić raz na zawsze. Przygotuj stryczek.

Odnośnik do komentarza

Johniss będzie odbanowany wieczorem. Sprawę Hyde i Pedrosa omawiamy. Innych zbanowanych nie pamiętamy. Jeżeli ktoś się upomni to na pewno rozpatrzymy jego sprawę.

 

To ja. Witam ponownie.

Rozumiem, że nawywijałem w dziale Karier, otwierając i zamykając kolejne tematy, oraz niepotrzebnie zakładałem następne multikonta (które to już? piąte?). Dotarło to do mnie. Uważam jednakże, iż zasługuję na jeszcze jedną szansę, mimo idiotycznego zachowania z mojej strony. Obiecuję jednocześnie poprawę, gdybym ową szansę otrzymał. Jeżeli wniosek o odbanowanie będzie dla mnie negatywny - trudno, aczkolwiek nie ukrywam, że fajnie byłoby korzystać w pełni "legalnie" z forum; jeżeli - pozytywny, to prosiłbym o zostawienie konta obecnego (głównie ze względu na nick, który na pierwszym koncie jest idiotyczny, a poza tym nie chcę, żeby ludzie kojarzyli mnie ze spamowaniem i zachowaniem nie na poziomie).

Tyle z mojej strony. Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na Waszą decyzję.

Odnośnik do komentarza

FYM - napisałem przecież, że Johniss zostaje odbanowany, nie ma żadnych masek, zakazów itp. Był pomysł z No HP, ale stwierdziliśmy, że jednak go nie wdrożymy w życie.

 

Vulture - możesz legalnie pisać. Ale miej świadomość, że kolejnej szansy nie dostaniesz.

 

makaron to Maślak. Jeżeli będzie chciał tu pisać, to się odezwie, bo ma jeszcze jedno multi, które nie było zbanowane ;)

Odnośnik do komentarza

Skoro tak się sprawy mają to ja się chciałem ładnie zapytać czy moja sprawa faktycznie jest rozpatrywana. Dodatkowo widziałem, że niejednokrotnie wspominało się tutaj "szansę", jaką niby dostałem - ciekawy jestem czy ktokolwiek w ogóle pamięta, na czym owa szansa polegała. A tak w ogóle to chciałbym zostać. Mogę czy nie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość MitnickMike

Fristajlowy temat w dziale o FM12 to nietrafiony pomysł. Zakupiłem FM12, ostatni w jaki grałem to 06 albo 07, wchodze poszukać jakichkolwiek wskazówek co do gry i... muszę czytać posty, że komuś przeglądarka nie działa. Bez jaj. Taki kącik może służyć do komunikacji pomiędzy userami (coś na wzór maryni, jednak takiej wybitnie gimowej). Dobrze, ze powrócono do zasady "masz pytanie - załóż temat". Ale i tak powiem, że burdel w działach o FM woła o pomstę do nieba, FAQ jest tak opracowane że...lepiej, żeby go w ogóle nie było, temat z dodatkami to samo. Aż się łezka w oku kręci na jakim poziomie była opracowana wersja 06...

Odnośnik do komentarza

Po kilku dniach Euro uważam, że pomysł z tematem dla każdego meczu jednak jest błędem. Ciekawsze dyskusje jednak były, gdy był jeden temat jak w latach poprzednich. Może to miałoby większy sens, gdyby był temat dla jednej grupy. Na etapie drugich i trzecich spotkań w grupie ciężko już wypowiadać się bez odniesienia do innych meczów w tej samej grupie.

Rozumiem, że to eksperyment, ale moim zdaniem poszedł za daleko.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...