Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

"Opcja służy do raportowania niewłaściwej zawartości. Zabrania się korzystania z niej jako formy komunikacji z grupą moderacyjną."

Raportowanie postów kojarzy nam się raczej ze wskazywaniem niewłaściwej treści, a nie z sugerowaniem ciekawych cytatów etc.

 

Ten komunikat odstraszył mnie od zaraportowania quotesa.

 

Jak chcecie można raportować i wysyłać PW, noł problemo

Odnośnik do komentarza

No o tym, że quotesowano przez raport dowiedziałem się właśnie teraz. Pytanie czy wytrzymacie po 10 raportów na quotesa?

 

Tak, kłotesuj przez raport. Az tylu tych zlotych mysli nie ma, zeby co drugi post wrzucac do kłotów. Po to jestesmy, zeby te raporty obsługiwac. A przez raport kazdy admin bedzie mogl sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza

Ja z wnioskiem formalnym,

 

Można wprowadzić w Dziale HP, propozycje qłotsów z całego CMF i Marynii. Ułatwi to wyłapywanie perełek, szczególnie dotyczy to Marynii, bo perełki pojawiają się szybko i czasem MT nie zdąży zareagować. W temacie podana będzie pełna wypowiedź, wraz z linkiem do niej

+1

 

Z raportem jeżeli jest brak reakcji nie wiadomo co się dzieje, a w specjalnym temacie post nie zginie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Nie wiem czemu ta emota się nie wyświetla, nic z emotkami nie było robione od dłuższego czasu, plik znajduje się tam gdzie był, szablon emotek jest niezmieniony od dawna. Kombinowałem nad tym, ale na razie niczego nie wymyśliłem. Pewnie rozwiązanie jest banalne i za jakiś czas problem zniknie. Na razie proszę się uzbroić w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Czy w profilu użytkownika dałoby się zrobić, żeby wyświetlało się zdecydowanie więcej ostatnich postów (teraz bodajże 5) albo przycisk, żeby zobaczyć wszystkie bez wchodzenia w wyszukiwarkę i szukania postów autora? Myślę, że wtedy, jeśli ktoś jest aktywny, to mógłby lepiej śledzić dyskusje, w których zabrał głos.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...