Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To ja dam druga propozycję. Zróbcie ankietę na temat przynależności CMRev do tego forum.

 

Coś co powinno być zrobione już dawno, z okazji wdrożenia Suflera, Manifestów, linku ... ale widocznie co poniektórzy nie mają jaj, więc i nie ma po czym lizać. Tzn nie po jądrach bo może mają coś innego.

Odnośnik do komentarza

To ja dam druga propozycję. Zróbcie ankietę na temat przynależności CMRev do tego forum.

 

Coś co powinno być zrobione już dawno, z okazji wdrożenia Suflera, Manifestów, linku ... ale widocznie co poniektórzy nie mają jaj, więc i nie ma po czym lizać. Tzn nie po jądrach bo może mają coś innego.

 

Zripostowałbym każdy fałszywy argument z Twojego postu, ale to nie temat na dyskusję o kształcie CM Rev i kierunku rozwoju naszego serwisu. Na zaczepki reagować nie będę - szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

Moja propozycja pewnie się nikomu nie spodoba, ale spróbuję ;). Skończmy tę kłótnię w sposób demokratyczny (właśnie demokracji na forum domagał się Pucek), czyli wyborami ;). Na pewnym kolarskim forum właśnie w taki sposób co jakiś czas [z tego co pamiętam to chyba co 2 lata] wybiera się moderatorów. Myślę, że to sprawiedliwe, bo nie decydują o tym osoby zarządzające stronami o FM i Icon, a my, userzy.

Odnośnik do komentarza

Bardzo konkretna propozycja Icona, który pokazał, że jednak jest gotów na kompromis dla dobra cmf.

Pytanie brzmi czy to byłby jak to określił Brachu Zarząd? Jeśli tak to jakie miałby kompetencje i sens jeśli istniał by oprócz tego MT?

Czy chodziło o to, że obecny MT ulega rozwiązaniu i powstaje nowy wg tych przedstawionych zasad?

FM zone - 2 osoby

CFM - 2 osoby

cmrev - 2 osoby

cmf - 2 osoby

+ Icon jako root czyli nowy 9 osobowy MT. No chyba, że któraś ze stron nie chce swoich przedstawicieli.

Forum mozna by potraktować jako jedną ze stron i te 2 osoby mogły by być z obecnego składu MT lub też można by zrobić coś w stylu "wyborów", gdzie zgłosiły by się osoby chętne i nowy 7 osobowy skład + Icon w swoim gronie wybrali by wśród nich te 2 odpowiednie osoby. Jeśli już ma być nowe rozdanie to opcja 2.

Wtedy dochodzi do zawarcie ponownej umowy jak w 2001, że strony te zobowiązują się do umieszczenia linka do forum w widocznym miejscu oraz zapewniają, że nie będą otwierać swoich własnych for.

Wilk syty i owca. Nie dojdzie do niepotrzebnego rozłamu, nowych fot itd. Obecni admini stają się modami i nadal pomagają prowadzić te forum, no chyba, że ktoś nie będzie chciał.

Odnośnik do komentarza

FM zone - 2 osoby

CFM - 2 osoby

cmrev - 2 osoby

cmf - 2 osoby

+ Icon jako root czyli nowy 9 osobowy MT. No chyba, że któraś ze stron nie chce swoich przedstawicieli.

 

Ja proponuję coś takiego:

FM Zone - 10 osób, najlepiej każda z innego województwa

CFM - też 10 osób + weteranka

cmrev - 20 osób (w końcu oficjalka) + Miles Jacobson

cmf - 30 osób (w końcu będzie to zarząd tego forum) + obowiązkowo zwycięzcy wszystkich kategorii w CMF Awards i najlepszy typer

Walne zgromadzenia powinny się odbywać raz na kwartał. Lokalizacja może być tylko jedna - Wodzisław Śląski. Na zgromadzeniach przez 3 dni delegaci będą głosować nad przyznaniem Vamiemu warna za obejrzenie Maczety przed premierą.

 

A teraz na serio - ludzie, opanujcie się. Chcecie jakieś zarządy tworzyć na zwykłym forum internetowym :lol: O ile rozumiem "wysłannika" z każdej strony w MT, o tyle tworzenie jakichś dziwnych rad nadzorczych podejmujących ważne decyzje w sprawie forum (są takie? :lol:) jest już sporą przesadą.

Odnośnik do komentarza

Za moich czasow bylo tak, ze ze w sprawach forum MT wypowiadal sie juz po ustaleniu wspolnego stanowiska, a nie poprzez przesmiewcze posty swoich czlonkow - byloby milo, gdyby powrocono do tej iscie salomonowej zasady, zwlaszcza jesli my, userzy, mamy w miare powaznie traktowac tutejsza wladze (czlonek MT, ktory naigrywa sie z waznych decyzji w sprawach forum, sam wystawia sobie swiadectwo).

Odnośnik do komentarza

FM zone - 2 osoby

CFM - 2 osoby

cmrev - 2 osoby

cmf - 2 osoby

+ Icon jako root czyli nowy 9 osobowy MT. No chyba, że któraś ze stron nie chce swoich przedstawicieli.

A teraz na serio - ludzie, opanujcie się. Chcecie jakieś zarządy tworzyć na zwykłym forum internetowym :lol: O ile rozumiem "wysłannika" z każdej strony w MT, o tyle tworzenie jakichś dziwnych rad nadzorczych podejmujących ważne decyzje w sprawie forum (są takie? :lol:) jest już sporą przesadą.

W takim razie co Ci nie pasuje w propozycji Qcza? Czyzbys sie bal o swoj stolek ;)?

Odnośnik do komentarza

Za moich czasow bylo tak, ze ze w sprawach forum MT wypowiadal sie juz po ustaleniu wspolnego stanowiska, a nie poprzez przesmiewcze posty swoich czlonkow - byloby milo, gdyby powrocono do tej iscie salomonowej zasady, zwlaszcza jesli my, userzy, mamy w miare powaznie traktowac tutejsza wladze (czlonek MT, ktory naigrywa sie z waznych decyzji w sprawach forum, sam wystawia sobie swiadectwo).

Czyli mam każdą swoją wypowiedź na forum konsultować z Iconem albo najlepiej całym MT? :lol: Bierzesz wszystko zdecydowanie zbyt poważnie.

 

W takim razie co Ci nie pasuje w propozycji Qcza? Czyzbys sie bal o swoj stolek ;)?

Nie pasuje mi tworzenie jakichś dziwnych zarządów na zwykłym forum internetowym, które w dodatku funkcjonuje całkiem nieźle.

"Stołek" mógłbym oddać nawet w tej chwili, naprawdę się tym nie przejmę.

Odnośnik do komentarza
Czyli mam każdą swoją wypowiedź na forum konsultować z Iconem albo najlepiej całym MT? :lol:

Wystarczy, zebys pomyslal, jak wypowiadasz sie w sprawach forumowych w dziale sluzbowym. Inaczej propagujesz wizerunek czlowieka, ktoremu powierzono odpowiedzialnosc za forum, a ktory sie do tej odpowiedzialnosci nie poczuwa - jak sadzisz, jakie zdanie moze miec user o takim czlonku MT?

Odnośnik do komentarza

Za moich czasow bylo tak, ze ze w sprawach forum MT wypowiadal sie juz po ustaleniu wspolnego stanowiska, a nie poprzez przesmiewcze posty swoich czlonkow - byloby milo, gdyby powrocono do tej iscie salomonowej zasady, zwlaszcza jesli my, userzy, mamy w miare powaznie traktowac tutejsza wladze (czlonek MT, ktory naigrywa sie z waznych decyzji w sprawach forum, sam wystawia sobie swiadectwo).

A myślisz, że propozycja Icona to wspólne stanowisko wypracowane przez MT?

Zdziwiłbym się, gdyby tak było - za szybko to wszystko poszło.

 

No i popieram Venda. Całe to Wasze plecenie od 3-4 ostatnich stron to jeden wielki ROTFL. Zrozumiałbym, gdybyście debatowali i spierali się nad budżetem kraju, ale tu chodzi TYLKO o zwykłe forum internetowe, które powinno ludzi łączyć a nie dzielić i jątrzyć. Znaczna część z wypowiadających się cierpi po prostu na chorobliwy przerost ego i musi zajmować lub walczyć o jakiś "stołek" by zaspokoić swą zwykłą próżność.

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że to nie jest stanowisko MT, bo Icon przedstawił je kilka minut po zakończeniu ze mną rozmowy na GG. Skądinąd zdziwiłoby mnie to, gdyby nim było, bo oznaczałoby to, że MT jest jak karp głosujący za przyspieszeniem Bożego Narodzenia.

 

A, miałem się nie wypowiadać, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Czyli mam każdą swoją wypowiedź na forum konsultować z Iconem albo najlepiej całym MT? :lol:

Wystarczy, zebys pomyslal, jak wypowiadasz sie w sprawach forumowych w dziale sluzbowym. Inaczej propagujesz wizerunek czlowieka, ktoremu powierzono odpowiedzialnosc za forum, a ktory sie do tej odpowiedzialnosci nie poczuwa - jak sadzisz, jakie zdanie moze miec user o takim czlonku MT?

Czekaj czekaj - ty myślisz, że ja nie traktuję poważnie moich obowiązków jako moderatora? Jeśli tak, to grubo się mylisz.

 

Żeby nie było niejasności - Icon nikomu z MT nie przedstawił swojego pomysłu.

Odnośnik do komentarza

A myślisz, że propozycja Icona to wspólne stanowisko wypracowane przez MT?

Zdziwiłbym się, gdyby tak było - za szybko to wszystko poszło.

czepiacie się.

Icon napisał:

Moja propozycja jest taka [...]

Czytanie ze zrozumiem się kłania, bo wyraźnie napisał "moja propozycja" a nie oficjalne stanowisko MT.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...