Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie była wina pirata, jeśli się nie mylę. To po prostu "głupota" twórców, którzy wprowadzili taką możliwość działania gracza, że ten się zablokuje na amen i potem nie przejdzie gry. Kajko i Kokosz jest jednym z (nie)sławnych przykładów tego typu rozwiązań i "jak nie projektować gier przygodowych" :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Man_iac napisał:

A propos przygodówek - Gone Home jest za darmo na Epicu. Nie grałem jeszcze, ale recenzje ma niezłe, a na rynku przygodówek posucha straszna - chyba wypróbuję. 

Nie polecam. Było w plusie. Nudny ze słabym zakończeniem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, SZk napisał:

Zachcialo mi sie bawic w ePlatnika ZUS - zaprawde powiadam Wam: to, jak zjebane jest wysylanie tego przez profil zaufany zalozony przez Millenium, to jest tragedia. Ze 20 razy wpisywalem hasla do bankowosci, bo zamiast przerzucac mnie na potwierdzanie operacji wysylania, otwieral mi glowna strone banku. A zrobilem to tylko dlatego, ze teraz podjechac na 5 minut raz na 3 miesiace z recznie wypelnionymi drukami nie wypada...

 

Nie no obsługiwanie ZUSowego ustrojstwa przez profil zaufany rodzi wkurw. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Man_iac napisał:

A propos przygodówek - Gone Home jest za darmo na Epicu. Nie grałem jeszcze, ale recenzje ma niezłe, a na rynku przygodówek posucha straszna - chyba wypróbuję. 

 

A jak Twoi pracownicy w restauracjach?

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, jmk napisał:

 

A jak Twoi pracownicy w restauracjach?

Słabo - jak wszędzie. Nie jestem zwolennikiem dostaw jedzenia, bo uważam, że to niszczy jakość jedzenia, ale trzeba było się z tą formą przeprosić. Zwolnień na razie nie ma (poza pracownikami na okresach próbnych), ale to kwestia czasu, jak ta sytuacja potrwa dłużej, bo jednak dostawy to minimalizowanie strat, a nie utrzymanie restauracji. Mam kilka pomysłów na wyjścia awaryjne, ale na razie za wcześnie i za szybko sytuacja się zmienia, żeby o nich mówić. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Dobrze że chociaż podstawę masz.

Ja się mogę pochwalić.

Ruszamy w tym roku z pewną inwestycją. Drogą.

Ta inwestycja jest zależna od zagranicznych partnerów.

Zdawało się, że sprawa jest beznadziejna, bo "zamknięto granice", a bez tej inwestycji szykowaliśmy się do redukcji sporej ilości etatów. Dopiero po fakcie okazało się, że to zamknięcie granic to pic na wodę, fotomontaż. Nie wierzcie w to, rząd jak zwykle łże.

Obcokrajowcy do nas przyjechali w miniony poniedziałek i normalnie pracują i nie są poddawani kwarantannie, wszystko odbyło się legalnie. Dzięki temu jak dobrze pracują, prawdopodobnie inwestycja za tydzień/dwa zacznie się spłacać. Dzięki temu, że udało mi się ten problem przyjazdu obcokrajowców rozwiązać, spadek związany z wirusem lada moment zasypiemy dzięki nowej inwestycji, dzięki czemu podjęliśmy decyzję, że nikogo nie zwalniamy, a pracownicy na razie nie odczują finansowych skutków pandemii.

 

Czuję dobrze, człowiek. Dawno mi praca nie dała takiej satysfakcji jak oglądanie ludzi z ulgą obserwujących koniec miesiąca, bo spodziewali się wypowiedzeń.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...