Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jmk napisał:

No 5 osób może być na mszy. Chyba to bez porównania, że na konkretną godzinę wchodzi tylko 5 osób i nikt więcej nie czeka pod drzwiami, żeby wejść jak ta osoba wyjdzie, żeby ograniczać to jak w sklepie?

 

 

 

Wiadomix, modlić się można tylko w kościele.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kolek23 napisał:

Grał ktoś w MyCareer NBA 2k19 i 2k20? Jest cokolwiek nowego, oprócz historyjki ;) ?

 

@Dudek chyba coś wspominał o 2k20

Za krótko grałem w 19 gdzie w zasadzie zrobiłem tylko początkową historię, żeby mieć porównanie. Tutaj też mam w sumie może z 8 spotkań :-k Kto ma game passa ten nie wydaje grosza ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Pierwsza rocznica zawsze najważniejsza, więc muszę się pochwalić: dziś mija mi rok bez mięsa (ptaków, ssaków i w ogromnej większości przypadków ryb).

 

Jak sobie wyobrażałem ten dzień, to planowałem napisać wielki elaborat, a dziś napiszę tylko: no big deal. Polecam każdemu, bo każdy tak może, a to bardzo fajne (dla ciała i umysłu), zdrowe, przyjemne i stymulujące.

  • Lubię! 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

Pierwsza rocznica zawsze najważniejsza, więc muszę się pochwalić: dziś mija mi rok bez mięsa (ptaków, ssaków i w ogromnej większości przypadków ryb).

 

Jak sobie wyobrażałem ten dzień, to planowałem napisać wielki elaborat, a dziś napiszę tylko: no big deal. Polecam każdemu, bo każdy tak może, a to bardzo fajne (dla ciała i umysłu), zdrowe, przyjemne i stymulujące.

Ja wyrzucilem z diety wedliny, mieso czasem zjem u mamy, ryba raz dwa razy w tygodniu. Potwierdzam - no big deal. Jem wiecej warzyw, ale jakbym mial calkiem obciac mieso, to tez nie byloby to problemem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

Strasznie mnie wkurza w tym Days Gone, że wszystko próbuje Cię zabić. Jak nie świrusy to wilki jak nie wilki to liny rozwieszone na drodze, albo snajper albo wieczyści. No nie da się poobczajać widoczków 

Chyba, że później będzie lepiej @Scorpio

Będzie o tyle lepiej, że jak podbijesz sobie żyćko injektorami nero, to trudniej Cie zabic. Ale generalnie widoczkow nie poogladasz, bo co chwila możesz się na coś natknąć. Ale tak powinno być- to nie rdr2 tylko walka o przetrwanie. 

 

/maly spoiler/ Ja 2 dni temu skończyłem główną fabułę. Były napisy ale po tym gra się dalej. Wczoraj czyscilem mape (bo pucharki) i było dokończenie kilku wątków. Jeden z nich, na koniec, po prostu mnie zmroził. Zupełnie się czegoś takiego nie spodziewałem, więc bardzo liczę na DG2 :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...