Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, me_who napisał:

Jprdl, tyle czasu szukałem Lone Wolf and the Cub/Samotny wilk i szczenię, znalazłem na stronie Dark Horse, mają swoją apkę do czytania komiksów, cała seria jest w mega promocji, to kurwa ma założoną blokadę regionalną :roll:

Więc pewnie żeby działało musiałbym zainstalować VPN :-k

Po przeczytaniu tego posta jestem jednoczesnie szczesliwy i smutny.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

 

Mamy parcie na szkło. Ten rok to:

Polsat - bo radni wymyślili, że w ramach oszczędności nie będą oświetlali ulic

TVN - bo do szpitala trafiło dziecko, które połknęło agrafkę i w izbie przyjęć stwierdzili, że skoro połknęło to trudno

TVP - bo w ramach oszczędności stwierdzili, że zlikwidują kosze na śmieci na ulicach :D

Rodzina L. zaraziła sporą część mieszkańców Krotoszyna, wywalili na kwarantanne załogę karetki i jedną brygadę w zakładzie produkcyjnym a dodatkowo zarazili ministra środowiska <3

 

Także dzieje się :D 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Jeśli kiedyś nakręcą o Was film to jego tytuł będzie generowany na podstawie poniższej tabelki. Pierwsza kolumna to dzień urodzin, druga i trzecia to inicjały imienia i nazwiska.

Wpisujcie tytuły!

U mnie "Mechaniczny posterunek z ekstraklasy"

 

90968522_2913230872070128_77023528812900

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...