Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Fenomen napisał:

no dobra, ale skad wiadomo, ze artykul ktory podales i w ktorym twierdza, ze to fejk, sam nie jest fejkiem? :D

 

co za czasy...

 

Bo racjonalnie tłumaczy to, dlaczego NA RAZIE jest to fejk i mówi, że w przyszłości może rzeczywiście tak się stanie, bo Cristiano jest znany ze swojej działalności charytatywnej. Poza tym to pierwszy artykuł z brzegu, który znalazłem, na twiterze od razu pojawiły się sprostowania. 

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj musiałem na chwilę do redakcji wyskoczyć, bo jutro i pojutrze zamykamy numer i zanosi się, że pierwszy raz wszystko zdalnie, więc trzeba było trochę plików przerzucić na FTP-a, aby z chaty klikać.

 

Ale ja nie o tym. Jak na niedzielę ok. 11, gdy jechałem, to jakby ktoś mi nie powiedział, że jest wirus, to trudno byłoby to zaobserwować. Ruch typowo niedzielny, na stacji benzynowej ktoś się też kręcił, ktoś na spacerze z psem, ktoś na przystanku czekał, na osiedlu też znajomych spotkałem, którzy szykowali się na spacer. Tak że chyba w sumie dobrze, że nie ma jakiejś przesadnej schizy, żeby choćby na chwilę z domu nie wyjść. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Perez napisał:

A ja dzisiaj musiałem na chwilę do redakcji wyskoczyć, bo jutro i pojutrze zamykamy numer i zanosi się, że pierwszy raz wszystko zdalnie, więc trzeba było trochę plików przerzucić na FTP-a, aby z chaty klikać.

 

Ale ja nie o tym. Jak na niedzielę ok. 11, gdy jechałem, to jakby ktoś mi nie powiedział, że jest wirus, to trudno byłoby to zaobserwować. Ruch typowo niedzielny, na stacji benzynowej ktoś się też kręcił, ktoś na spacerze z psem, ktoś na przystanku czekał, na osiedlu też znajomych spotkałem, którzy szykowali się na spacer. Tak że chyba w sumie dobrze, że nie ma jakiejś przesadnej schizy, żeby choćby na chwilę z domu nie wyjść. 

 

Polecam grupę Koronawirus w Poznaniu. Ludzie krytykują innych za to że kupują czekoladę w Żabce, a nie siedzą w domu.

Odnośnik do komentarza

Kumpel na stacji po wczorajszej nocce stwierdził, że dawno nie miał takiego ruchu i nie sprzedał takiej ilości wódy :keke: 

 

A kumpela w Krotoszynie w księgarni walnęła taki utarg jaki na ogół udaje jej się walnąć w 3 miesiące, więc są jakieś pozytywy. 

Chociaż się zastanawiam czy będą czytać czy to substytut papieru :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Znaczy wiecie, idealny stan obecnie, to ze nikt nigdzie nie wychodzi i nie ma z nikim stycznosci.

 

Ok stan, to ze ludzie nie dotykaja sie i nie przebywaja w duzych skupiskach, zachowuja duze odstepy na zewnatrz, raczej ograniczaja jakiekolwiek przebywanie wewnatrz.

 

Najgorzej jak ludzie stoja w dlugachnych kolejkach w Biedronkach i Castoramach.

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne, pełna zgoda. My dlatego własnie z dwoma ziomkami ustaliliśmy, że numer zamykamy zdalnie, żeby nie siedzieć 2 dni po 12h w małej klitce. Od jutro home office i dzieciaki na kwadracie. Czasami się zastanawiam, co groźniejsze - koronawirus czy 2 tygodnie z dziećmi w mieszkaniu :D. 

4 minuty temu, Brudinho napisał:

Kumpel na stacji po wczorajszej nocce stwierdził, że dawno nie miał takiego ruchu i nie sprzedał takiej ilości wódy :keke: 

 

A kumpela w Krotoszynie w księgarni walnęła taki utarg jaki na ogół udaje jej się walnąć w 3 miesiące, więc są jakieś pozytywy. 

Chociaż się zastanawiam czy będą czytać czy to substytut papieru :-k 

 

U mnie to samo znajomy, który prowadzi sklep z grami. W środę jak nigdy miał taki obrót, jak zazwyczaj ma po całym weekendzie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

z jakiego przepisu? 

Z każdego w sumie. Przecież to praktycznie tylko wlanie śmietany ;)

1 godzinę temu, kolek23 napisał:

Kuerwa jaki ja mam problem ze strzelaniem bramek w tym FM'ie :/ W Premier League odpowiednio 48 i 58 w dwóch sezonach, na początku tego 6 bramek w... 5 meczach. Akcje wyglądają miodzio, tylko w niektórych meczach jest ich mało, a czasami w końcowej bazie WB i IF mogliby imo dogrywać zamiast strzelać. W tym sezonie na wyjazdach 0 goli w dwóch meczach.

Poka taksę.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Hajd napisał:

Fajna sprawa ten discord i streamy. Jakbym nie mial zony i dziecka, to bym tam siedział caly dzien

Ja będę wpadał wieczorami, bo Marta mnie uzna za totalnego przegrywa w innym wypadku j stracę status samca alfa.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...