Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, schizzm napisał:

wracam z roboty i idę obczaić co się dzieje w mojej osiedlowej mercadonie :-k

Nie było tak źle. Bez dużych kolejek, ale też i dlatego ze:

brak miesa

brak warzyw

brak mleka

brak wody

brak ryżu i makaronu.

 

Ale tak jak chyba @Gabewrzucał, tu też bezglutenowe rzeczy były, więc można było coś wybrać.

Zakupy uzupełniające spróbuję zrobić w sobotę. Myślę że hiszpańska natura będzie silniejsza i między 15 a 17 jak zawsze będą poobiadowo siedzieć w domach, a wtedy sklepy też uzupełniają towar ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie brak chleba, brak mięsa poza najdroższymi rzeczami (polędwica czy kaczka), brak wędlin, mało mleka, brak jajek. Ludzie w koszykach po 3/4 opakowań dużych ręczników papierowych xD

 

Najlepsza była babcia jakaś zdziwiona ilością ludzi:

 

- no ja tylko po chusteczki.

 

Fajne mi "tylko" skoro miała jakieś 80 małych opakowań.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, schizzm napisał:

Nie było tak źle. Bez dużych kolejek, ale też i dlatego ze:

brak miesa

brak warzyw

brak mleka

brak wody

brak ryżu i makaronu.

 

Ale tak jak chyba @Gabewrzucał, tu też bezglutenowe rzeczy były, więc można było coś wybrać.

Zakupy uzupełniające spróbuję zrobić w sobotę. Myślę że hiszpańska natura będzie silniejsza i między 15 a 17 jak zawsze będą poobiadowo siedzieć w domach, a wtedy sklepy też uzupełniają towar ;)

 

 

 

Glutenowcy mają problem z ryżem ;) z tego co wiem mam tylko dwa ktore, które mogę jeść - sonko/Risana w normalnej cenie i uncle bens w przegietej. No i wiadomo, że tego pierwszego już nie mam jak kupić, więc kupiłem więcej drogiego. Makaron, ziemniaki kupuje jak zawsze - raz na tydzien czy dwa, zależy czy zupa z ziemniakami czy makaronem ;)

 

 

IMG_20200312_183350.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pierdole ja na te dwa tygodnie chyba zamkne się na silowni i nie będę wychodził kurwa zamówię sobie tylko teścia i hormon wzrostu a jak będzie chciało mi się pić to tylko kreatyne z pre workoutem poproszę tylko meme żeby donosił mi omlety z białkiem kurwa i jakoś to by było, kurwa tak bym dojelab że pojechał bym chyba do tego wuhan i sam wypierdolił tym wszyskim kitajcą co wpierdalają vifony o smaku nietoperzy kurwa co im te nietoperze zrobiły chuj im w dupe

 

:D 
 

  • Lubię! 3
  • Haha 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Ej, ale o co chodzi z tym kurwa papierem toaletowym? Przecież jak nas uziemią, to równie dobrze można sobie dupsko podmywać pod prysznicem/w umywalce mellow.png 

Przeciez Polakom trzeba bylo trzy tygodnie trabic o tym ze maja myc rece zanim zaczeli niesmialo probowac (w glowie nucac refren Bajmu, bo bez tego po trzech sekundach ich swierzbi zeby przerwac ten przykry proceder), a ty wyjezdzasz z grubym kalibrem jakim jest mycie dupy. Powolutku, step by step.

 

 

 

  • Lubię! 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja miałem mocną akcję kilka dni temu w FM 2016, gram sobie FCUnited i walczę o awans z Conference North, trzy kolejki do końca idziemy łeb w łeb z Boston Utd, a bezposredni awans tylko z pierwszego miejsca. Do nas przyjeżdża 22gi zespół w tabeli,  ale jeszcze nie zdegradowany. Wypadli mi wszyscy napastnicy, wstawiam więc obiecującego juniora, który tam ze dwa razy wcześniej zagrał ogony, bez fajerwerkow, poza tym gramy najmocniejszym składem, rozpędzone wysokie morale i w ogóle. Przegrywamy rzecz jasna, i to nie jakiejś typowo efemowe 0-1 po kanonadzie z naszej strony, tylko 0-5 po wyrównanym meczu, na 10 strzałów rywale mieli 5 celnych :keke:. Boston United odskoczył nam wtedy na 3 punkty, ale potem przegrali jeden mecz i ostatecznie kończymy sezon z taką samą ilością punktów, my na pierwszym miejscu. 

 

 

A poza tym biegunka, wszyscy w domu już przeszli, jutro jak wydobrzeję robie objazd po sklepach bo mi baba spokoju nie daje :)

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...