Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Meler said:

Przecież zamknięcie sklepów (albo ogłoszenie tego) to przepis na 38mln zarażonych bo w sobotę każdy będzie wbijał w tłumie do sklepu po cokolwiek :)

sklepów i aptek nie zamkną, ale wjazd do miasta już tak

Odnośnik do komentarza

U mnie w przyszłym tygodniu ma być 40 Barry'ego. Robi malutką, kameralną, ale co z tego skoro ma przyjechać z Bawarii, gdzie liczba zachorowań skoczyła w ciągu doby z 366 do ponad 500. Plus ma być jego siostra z mężem i dzieciokami :(

W robocie będę miał z tego tytułu pod górkę, bo mamy zgłaszać wszelkie spotkania z osobami z zagrożonych rejonów.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

U mnie w firmie wyjebane jajca. Żadnych informacji ani procedur.

No bo formalnie chyba się zwija, a nowi właściciele jeszcze nie mogą? Więc wyjebane.

 

U mnie szacunek, pokupowane środki dezynfekujące za grube talary, dezynfekcja przed wejściem do biura, ograniczenie do minimum wejść z zewnątrz. Tylko HO brakuje jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza

@Feanor tak zawsze byłeś ostrożny w swoich osądach na temat szans LFC, uprawiałeś różne nekromancje ;) I teraz mi przyszło do głowy:

Liverpool po 30 latach ma praktycznie mistrzostwo na wyciągnięcie ręki, nikt ich nie zatrzyma - a tutaj nagle ktoś w EPL wymyśla skasowanie sezonu w związku z tym, że nie dokończono rozgrywek i bęc.

Wtedy serio bym nalegał, żebyś założył jakąś religię albo co :-k

  • Lubię! 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

@Feanor tak zawsze byłeś ostrożny w swoich osądach na temat szans LFC, uprawiałeś różne nekromancje ;) I teraz mi przyszło do głowy:

Liverpool po 30 latach ma praktycznie mistrzostwo na wyciągnięcie ręki, nikt ich nie zatrzyma - a tutaj nagle ktoś w EPL wymyśla skasowanie sezonu w związku z tym, że nie dokończono rozgrywek i bęc.

Wtedy serio bym nalegał, żebyś założył jakąś religię albo co :-k

 

United sprowadza Ighalo z Chin, przypadek?

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

O cię chuj xD

Hiszpania już w coraz ciemniejszej dupie z wirusem, dyrekcja w firmie wysłała maila, że należy myć rączki, nie jeździć na północ Włoch i nie wchodzić w większej liczbie niż 4 do windy, i większej niż 70 na stołówkę xDDDDD

Jak w tym memie, pewnie ktoś kliknął wyślij i z głowy, można wracać do CS-a :D

 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, me_who napisał:

@Feanor tak zawsze byłeś ostrożny w swoich osądach na temat szans LFC, uprawiałeś różne nekromancje ;) I teraz mi przyszło do głowy:

Liverpool po 30 latach ma praktycznie mistrzostwo na wyciągnięcie ręki, nikt ich nie zatrzyma - a tutaj nagle ktoś w EPL wymyśla skasowanie sezonu w związku z tym, że nie dokończono rozgrywek i bęc.

Wtedy serio bym nalegał, żebyś założył jakąś religię albo co :-k

Just another day in paradise. 
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szramek napisał:

U mnie w bloku sami emeryci więc w sytuacji kryzysowej po prostu ich ograbię z zapasów.

Mój kolega bawił się najpierw w ASG (ja zresztą z nim), ale to mu nie wystarczało i zaczął interesować się różnymi eventami z udziałem broni ostrej (jest ich całkiem sporo w Polsce). Wyrobił sobie pozwolenie na broń „w celach sportowych”, a ponieważ jest kolekcjonerem z zamiłowania, ma obecnie w domu ponad 20 sztuk działającej broni palnej :) na czacie klubowym (należy do klubu bitewniakowców chodzieskich, jako i ja) stwierdził, że w razie chaosu zrobi z nas lokalną milicję :D Uspokoił mnie :)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, schizzm said:

O cię chuj xD

Hiszpania już w coraz ciemniejszej dupie z wirusem, dyrekcja w firmie wysłała maila, że należy myć rączki, nie jeździć na północ Włoch i nie wchodzić w większej liczbie niż 4 do windy, i większej niż 70 na stołówkę xDDDDD

Jak w tym memie, pewnie ktoś kliknął wyślij i z głowy, można wracać do CS-a :D

 

 

W Hiszpanii zaraz będzie gorzej niż we Włoszech po lekturze artykułu od @lad. Ja się trochę śmiałem z Litewskiego rządu ogłaszającego stan wyjątkowy bez zachorowania, ale jednak dobra decyzja :) przy 3 przypadkach zamknęli szkoły :)

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...