Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, BartuS napisał:

 

a tak zupelnie powaznie, to nie masz mozliwosci pracy zdalnej ze wzgledu na okolicznosci?

 

Nie dostałem zgody, bo mamy za dużo pracy wymagającej bycia w biurze. Jutro mam urlop, bo ogólnie miałem zaplanowany wylot do Aten na ten weekend na kawalerski mojego świadka. Tylko najpierw ja zrezygnowałem (tydzień temu), po konsultacji ze swoją doktor, a teraz ekipa też odwołała. Jeśli chodzi o przyszły tydzień to "zobaczymy jak się rozwinie przez weekend".

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

 

Nie dostałem zgody, bo mamy za dużo pracy wymagającej bycia w biurze. Jutro mam urlop, bo ogólnie miałem zaplanowany wylot do Aten na ten weekend na kawalerski mojego świadka. Tylko najpierw ja zrezygnowałem (tydzień temu), po konsultacji ze swoją doktor, a teraz ekipa też odwołała. Jeśli chodzi o przyszły tydzień to "zobaczymy jak się rozwinie przez weekend".

 

 

 

Mam nadzieję, że podejmujesz wszystkie środki ostrożności. Żona wywalona z domu donosi zakupy do progu a Ty nie masz kontaktu z innymi ludźmi? 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

W mszy w tym brzydkim kościele na Wilanowie nie weźmie udział stu biskupów, bo wirus. Ale sama msza się odbędzie, bo czemu nie xD

Podejście kościoła do zdrowia wiernych to nie nowość. Przecież od lat np. zniechęcają do używania prezerwatyw. 

Odnośnik do komentarza

Chodzę tylko do i z pracy cały tydzień jedną trasą, raz byłem u klienta w kancelarii. Mam środek dezynfekujący od znajomej lekarki, który noszę ze sobą, ale też nie popadam w paranoję. Dbam o siebie trochę bardziej niż zwykle. Do centrów handlowych czy dużych sklepów nie chodzę, ale w osiedlowym byłem. Od jutra będę się starał ograniczać wychodzenie do minimum, jeśli szef się zgodzi na zdalną pracę od poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Teraz, szramek napisał:

Powiedz mi proszę jahu na co poszły te 9 stów?

 

Jakie zapasy można zrobić za takie pieniądze? Kawior i trufle kurwa kupiłeś?

Na wszystkie produkty które się nie psują plus 5 opakowań papieru choć rekord biedronki w której robione były nie pobity bo poszło tam 1100 najwięcej

Odnośnik do komentarza

No to mi się nie zdarza wydać w markecie tak mało, ale to dlatego, że zamiast np. kupować karton mleka co drugi dzień wolę raz w miesiącu kupić zgrzewkę. W trakcie miesiąca to ja dokupuję tylko wędliny, sery, pieczywo, warzywa itp. a takie produkty, które można przechowywać zawsze mam w zapasie niezależnie od epidemii. 

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole jacy ludzie są zjebani.

 

Co chwile ktoś do mnie pisze że ma informacje z pierszej ręki, a to że Katowice są całe zarażone i zakaz wyjścia na ulicę, a to że od poniedziałku wszystkie sklepy zamknięte bo znajomy w policji powiedział...no ja pierdolę, a to wykształceni ludzi. 

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Meler napisał:

Ja pierdole jacy ludzie są zjebani.

 

Co chwile ktoś do mnie pisze że ma informacje z pierszej ręki, a to że Katowice są całe zarażone i zakaz wyjścia na ulicę, a to że od poniedziałku wszystkie sklepy zamknięte bo znajomy w policji powiedział...no ja pierdolę, a to wykształceni ludzi. 

 

 

U nas to samo.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...