Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Hidalgoo napisał:

nam też się przymierzają do zamknięcia biura na jakiś czas, aczkolwiek oficjalnie pewnie od poniedziałku dopiero.

Ja po dzisiaj o tym marzę. Liczyłem ilość "przezabawnych sytuacji":

- 6 żarcików "nie podam Ci ręki bo korona he he"

- 5 żarcików "przywitajmy się łokciami/dupskami/czymkurwa kolwiek bo korona hue hue hue"

- 4 rozmowy o tym jak wykupili zupki chińskie, srajtaśmę, makarony i nie martwią się idiotami, którzy będą panikować i to wykupować ?‍♂️

- 2 atencyjne kurwy wchodzące i jakże naturalnie kaszlące i rozglądające się czy robią totalną furorę

- 5 żarcików "ojej kichnęłaś/kichnąłeś. KORONA!"

- 2 pożegnania "może do jutra jeśli nas korona nie zabije/rozłoży"

 

A to w ledwie połowę czasu pracy gdy brałem udział w telekonferencji i słyszałem co się dzieje wokół, a nudząc się słuchając pierdół (jak to na tele) zacząłem liczyć te przezabawne rzeczy. Resztę dnia spędzam wyalienowany w słuchawkach. Ogólnie jestem posrany ze śmiechu bardziej niż po obejrzeniu polskich kabaretów i jeszcze trochę i będę do was pisać z więzienia :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie za to poza wytycznymi kadr (cała Polska: praca zdalna, w ostateczności na miejscu, moje kadry: praca na miejscu, w ostateczności praca zdalna :keke: ) rozbroił mnie fakt, że informatyka naszego powołali do wojska :keke: <suchar>znając sprawność naszego rządu to chyba chcą, by im antywirusa zainstalował</suchar>

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

No i Mann na wylocie z Trojki. Do przewidzenia, ale w takim razie kto tam w ogole zostal?

A zamykanie szkol to przeciez srodek prewencyjny, nie oznacza armagedonu :roll:

Z punktu widzenia rodziców to jednak mały armageddon. Nie zapominajmy, że jedną z głównych funkcji szkół jest zajęcie ba.. młodzieży na czas pracy rodziców.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, wwosik napisał:

Z punktu widzenia rodziców to jednak mały armageddon. Nie zapominajmy, że jedną z głównych funkcji szkół jest zajęcie ba.. młodzieży na czas pracy rodziców.

Oby nie było z tego tytułu wielu dramatów rodzinnych, gdzie rodzice oddadzą dzieci do dziadków - grupy najbardziej narażonej na zgon z powodu wirusa. Bo niestety ludzie często mają problem z łączeniem faktów :-k

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, wwosik napisał:

Z punktu widzenia rodziców to jednak mały armageddon. Nie zapominajmy, że jedną z głównych funkcji szkół jest zajęcie ba.. młodzieży na czas pracy rodziców.

no i jest jeszcze jedna grupa przypadkow specjalnych, gdy rodzice tych dzieci, ktorymi teraz beda musieli sie zajac (bo z roznych przyczy nie moga sie nimi zajac dziadkowie / szkola / ktokolwiek inny) sa lekarzami lub pielegniarkami pracujacymi na oddzialach zakaznych - zostajac w domu z dziecmi zmniejszaja drastycznie i tak juz ubogi personel :-k

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...