Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Chyba że dostanę jakąś mega ofertę. Real skończył poza pucharami (10. miejsce), więc kto wie :-k . Póki co chcę namieszać w Lidze Mistrzów, ale problemem jest budżet. W Newcastle walcząc o utrzymanie miałem 3-4 razy więcej kasy. Ostatecznie zdobywamy rekordowe 90 punktów, a Fafa w 26 meczach zachowuje czyste konto (bije o 3 mecze rekord Ter Stegena w lidze). Marc wicekrólem strzelców, Diaz królem asyst, a Nem z drugą średnią w lidze. Trener Albacete - idiota - nie wystawiał mojego wonderkida w ataku i spadł xD.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! U nas w firmie też mobilizacja w związku z COVID-19, zaczynam czuć powagę sytuacji.

 

U mnie wczoraj wieczorem niespodziewanie wiadomość o odwołaniu/zmiany prowadzenia zajęć na online. Niespodziewanie, bo jeszcze w zeszłym tygodniu poszedł mail w tonie raczej "nie ma co panikować", a wczoraj mieliśmy zebranie z naszą dyrektor i nawet słowem na ten temat się nie odezwała.

 

Co do HO, to regulamin przewiduje 10 dni w roku, do tego nienastępujących po sobie, ale w mailu do pracowników otwarto furtkę "po akceptacji dyrektora jednostki organizacyjnej". Jak pojawi się jeszcze kilka przypadków w Warszawie, to podejrzewam, że i to się zmieni ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schizzm napisał:

A u mnie wprowadzą pracę zdalna jak:

1. Państwo nakaże

2. U kogoś wykryją wirusa, więc siła rzeczy będą musieli wszystkich odizolować (ale zakładamy wersję, że po prostu wszystkich zamkną w budynku firmy, żeby nie było :keke: )

3. Ktoś z firmy umrze :)

 

Dzień dobry! 

To jak u mnie, ale tylko pkt 1. i ugryzie ich w dupę to, że prkatycznie nikomu nigdy nie zgodzili się na HO - nikt nawet nie ma sprzętu do tego :roll: póki co wszyscy z mobilnym sprzętem (pewnie jakiś jednocyfrowy procent pracowników) mają przykaz zabierania go ze sobą w razie gdyby nagle trzeba było zamknąć wrota. W sumie nie obraziłbym się, mam parę prywatnych rzeczy do nadrobienia :D 

Odnośnik do komentarza

No moja do tego szpitala lepiej trafić nie mogła :) Nawet wejść tam nie za bardzo, a czasem coś trzeba dowieźć i dziś taka misja mnie czeka. 

 

A w robocie praca w domu dla 25% pracowników z założeniem że jak ktoś zachoruje to wszyscy na HO. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak miałbym sprzedawać nowe samochody z domu. 
 

Z drugiej strony wczoraj cały dzień w nim przesiedziałem i było to najgorsze co mogłem zrobić, bo naczytałem się takiej ilości informacji na temat wirusa, że w tym momencie czekam tylko żeby pójść do pracy i czymś się zająć. 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...