Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, szramek napisał:

Zrobiłem drobne zapasy, kilka puszek z żarciem, zgrzewka wody, ryż. W sumie takie standardowe zakupy. W markecie niby sytuacja spokojna, chociaż ruch dosyć duży jak na środek tygodnia. Ale czuję że jak się pojawią pierwsze przypadki w pomorskim może być srogo.

 

Od 3 dni nie mogę kupić papieru toaletowego....bez kitu. Puściutko. To samo z ryżem i pomidorami w puszce :keke: 

Odnośnik do komentarza

Ok nie byłem parę dni w sklepie, poszedłem i chryste. Ludzie z wózkami pełniejszymi niż równowartość moich miesięcznych zakupów. Mój faworyt to koleś jadący na dwa wózki na raz. Jeden pełen parówek, wody, zupek chińskich, jakiś tam wędlin, chipsów i paluszków. Drugi pełen mrożonek, mięs i zimioków. A ja chciałem kupić tylko papier toaletowy (brak), ryż (brak) i paprykę. Cóż mam paprykę, ale głupio się nią podcierać :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja zaczynałem od 4. szwedzkiej @lad i teraz jestem zdobywcą Ligi Narodów UEFA, MIstrzem Hiszpanii i generalnie osrałbym jakieś Valencie, Seville czy inne Atletico gdyby mnie chcieli. Nad Realem i Barcą bym się zastanowił, choć przecież moimi dzieciakami rozjebałem jednych i drugich w pył.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pulek napisał:

Jak to odrzuciłeś?! Ja brałem pierwsze co się pojawiło. 

 

W co celujesz w takim razie? 

 

1 minutę temu, Vami napisał:

Ja zaczynałem od 4. szwedzkiej @lad i teraz jestem zdobywcą Ligi Narodów UEFA, MIstrzem Hiszpanii i generalnie osrałbym jakieś Valencie, Seville czy inne Atletico gdyby mnie chcieli. Nad Realem i Barcą bym się zastanowił, choć przecież moimi dzieciakami rozjebałem jednych i drugich w pył.

No ta chińska ekipa miała bilans 0-0-12, a AFK Linkopping też z bilansem na 0 z przodu. Wolę coś bardziej stabilnego na początek :D 

Odnośnik do komentarza

Choć z drugiej strony... Już szósty sezon w tym Espanyolu się będę kisił. W sumie piąty i pół.

 

2028/29 - 16. miejsce (tylko wiosna)

2029/30 - 3. miejsce

2030/31 - 4. miejsce

2031/32 - 3. miejsce

2032/33 - 1. miejsce

 

Najgorzej że mój zarząd jest totalnie nieambitny. Nadal chcą, bym... wszedł do Ligi Europy (!). Trochę mnie to martwi, bo nie ma kasy przez to. Może rzeczywiście uznam, że moja misja w Espanyolu dobiegła końca...

 

Z ciekawych klubów wakat mają Liverpool, Roma i Valencia, ale nie czuję się gorszy od żadnego z nich.

Odnośnik do komentarza

Kontrakt mi się kończy za dwa sezony. Teoretycznie mógłbym go wypełnić. Spróbować spokojnie wygrać MŚ 2034...

Teraz, schizzm napisał:

Chińczycy dalej rządzą Espanyolem? 

 

Tak. Nadal Chen Yansheng.

Hiszpania wygrywa nie tylko Ligę Narodów, ale i MŚ U-20. Za chwilę może jeszcze zdobędzie złoto na Euro U-21 :D.

Odnośnik do komentarza

Zaczynasz bez licencji jako Sunday League Footballer, więc masz atrybuty w granicach 3-5. Jesteś bezrobotny i kierujesz się rozwojem swojej postaci, czyli tak jakbyś naprawdę szedł do pracy. W skrócie: zdobywasz kolejne skille, zarabiasz hajs, a sukcesy sportowe są miłym dodatkiem ;) .

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...