Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, ajerkoniak napisał:

Bo podobnie nie pojmujesz sprawy jak i ruchu #metoo chociażby. Jak i tam nie było empatii i zrozumienia to i tu się nie spodziewałem.

Empatia nie ma tu nic do rzeczy, tylko minimum logiki. 

 

Właśnie szukam nowego stołu. Jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzać stolarzy, czy mają jakieś wyroki, bo ktoś z wyrokiem dobrego stołu nie zrobi. No chyba, że stół będzie dobry, a tylko nie można przyznać, że jest dobry, żeby nie promować kultury gwałtu. 

Odnośnik do komentarza

Muszę zgodzić się z Maniakiem :picard:

 

To, że  Polański  zrobił coś obrzydliwego, nawet jeśli jest obrzydliwym typem, nawet jeśli nie mogę na tego, jak opisała ofiara pamiętnego gwałtu, "kurdupla przypominającego fretkę" patrzeć, nie rzutuje to w zaden sposob na poziom filmów,  które robi. Dla mnie mógłby "Oficera i Szpiega" nakręcić nawet z więziennej celi. Tak z boku patrząc, właśnie sztuką jest docenić coś pomimo osobistej niechęci do osoby, która to stworzyła. Skoro ten film jest dobry, i został wyreżyserowany tak, że  zasługuje na Cezara, to dlaczego miał nie dostać?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał:

Kwintesencja tego, o czym pisałem. FM na 100%

 

mecz.jpg

 

Jeszcze tylko dodam, że w statsach trzy setki :). No ale nic to, ostatni mecz sezonu o pietruszkę, trzeba sensownie wzmocnić skład i może kolejny sezon lepiej wypadnie. 

fiu, fiu... nic się nie zmieniło widzę... a Myśliwiec nie dostał żółtej kartki? cienias!

 

eluwina

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysfiol napisał:

@me_who, także sto lat ? 

Sam gardzi życzeniami "stu lat" a innym daje.

 

Także ja, odcinam się od powyższych "stu lat" i życzę szanownym jubilatom jak najwięcej przeżyć. Najlepiej jak najlepszych!

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Feanor napisał:

@me_who imponujące jest, jak człowiek z kongresówkowej Wielkopolski potrafił się rozwinąć! Byle tak dalej, co najmniej 70 lat jeszcze!

 

Albo 80.

Najlepsze życzenia :lol: 

To pewnie dlatego, ze jestem w pierwszym pokoleniu Kongresówka, a od strony tate prawilnie Wlk. Ks. Poznańskie kilka pokoleń wstecz i jeszcze nie wszystkie geny uległy zatarciu :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...