Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie roboty, to ja dzięki swojej się nabawiłem jakichś zjebanych ataków paniki. Np. budzę się w nocy z walącym sercem. Niby powinno mnie to przerażać, ale jednak trochę śmieszy, że z takiego błahego powodu mój mózg/organizm potrafi się obsrać :mellow:

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, lad napisał:

Odnośnie roboty, to ja dzięki swojej się nabawiłem jakichś zjebanych ataków paniki. Np. budzę się w nocy z walącym sercem. Niby powinno mnie to przerażać, ale jednak trochę śmieszy, że z takiego błahego powodu mój mózg/organizm potrafi się obsrać :mellow:

To nie jest nic blahego. Idz do lekarza! 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

@schizzm jak zawsze pod prąd :D 

To nie tak, akurat spór fizyki GTA IV z GTA V jest dość popularny ;)

+1 Do tego co pisał @Feanorz tym że ja przeszedlem V.

Ale właśnie, w IV zazębiające się DLC, tutaj niby to rozwinęli w jedną grę, ale mi się na dłuższą metę fabularnie i jeśli chodzi o rozgrywkę zupelbie nie klei. A Franklin - dzięki za przypomnienie jak się nazywa - to szczyt nijakości w grach i zupełnie niepasujacy element rozgrywki i jego postępowanie i relacje nie mają żadnego uzasadnienia. 

 

Wypadanie przez szybę w GTA IV <3

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lad napisał:

Odnośnie roboty, to ja dzięki swojej się nabawiłem jakichś zjebanych ataków paniki. Np. budzę się w nocy z walącym sercem. Niby powinno mnie to przerażać, ale jednak trochę śmieszy, że z takiego błahego powodu mój mózg/organizm potrafi się obsrać :mellow:

 

Ja dzisiaj myślałem, że zostanę mordercą :keke: Kontaktowałem się z @wojt3k odnośnie pozycjonowania naszej firmowej strony. Dostałem screeny z Sanuto przedstawiłem współpracownikom i jeden odjebał @Man_iac i powiedział, że się nie zgadza ze mną i z moim kolegom :keke: Bo nie :roll: Jak zacisnąłem powieki to do drzemki miałem błyski przed oczami :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

W ogole jestem po dwóch godzinach biegania z rakietą. I to chyba był jeden z najgorszych tenisow w moim życiu. Więcej biegałem po piłki niż do piłek ;), a mój serwis  nie istniał. Spokojnie seta przegrałem podwójnymi błędami :P

Ale co plecy czuję, to moje. 

 

I dzisiaj graliśmy na korcie głównym imienia Marca Lopeza :cool: :P

Odnośnik do komentarza

Izi, dzięki za troskę. Nie chciałem zabrzmieć jak attention whore :D

 

Na razie dopóki nie miesza mi to za bardzo w głowie, czekam na lepsze dni i staram się wychillować jak mogę. Na razie bardziej mi przeszkadza zjebane kolano i to jest mój priorytet medyczny, bo niemożliwość uprawiania sportu mnie dołuje zdecydowanie bardziej.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w samochodzie zaczalem sie martwic, bo mnie tak sciskalo w klatce piersiowej i sie zastanawialem czy to nie wszystko przez ten natlok roboty. Ale pozniej ogarnalem, ze mam jakis nerwobol w lopatce i mi promieniuje na cala klatke piersiowa, ledwo sie ruszam.

Odnośnik do komentarza
 
Ja dzisiaj myślałem, że zostanę mordercą :keke: Kontaktowałem się z [mention=1502]wojt3k[/mention] odnośnie pozycjonowania naszej firmowej strony. Dostałem screeny z Sanuto przedstawiłem współpracownikom i jeden odjebał [mention=169]Man_iac[/mention] i powiedział, że się nie zgadza ze mną i z moim kolegom :keke: Bo nie :roll: Jak zacisnąłem powieki to do drzemki miałem błyski przed oczami :keke: 

A najgorsze, że zapowiadany na 1 marca wjedzie update Google i może się okazać że nagle wszystko się odwróci i będzie „u mnie zielono”
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

No u mnie cyklicznie sie pojawiaja tak raz na pol roku / rok. Ja generalnie nie mam stresujacego zycia, wiec raczej nie doszukiwalbym sie drugiego dna :)

 

Mnie kiedyś zasugerowano, że nerwobóle objawiały się jako reakcja na mocne duszenie w sobie stresu. Każdy ma stresy, czasami je się ignoruje/nie zauważa. Miewam tak, że pod dużym stresem go ignoruje i ogarniam (elo pracka), ale potem po paru miesiącach to wychodzi. Lepiej zwrócić uwagę na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...