Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie fabuła jest dla mnie okej, nie ma jakiegoś szału. Fizyka jazdy jest IMO milion razy lepsza niż wcześniej, kontrolować auto o niebo prościej, a auto moim zdaniem dosyć łatwo rozwalić. Parę razy ewidentnie coś uderzyłem jednym kołem i miałem je zablokowane - w życiu bym się nie spodziewał takich detali.

 

Franklin najnudniejszy, Michael i Trevor oczywiście lepiej znacznie. I ja wiem czy pust? W centrum mam mega ruch i dużo ludzi, na reszcie terenów też fajnie. Nie wiem, może gram w jakaś mocno spatchowaną wersję, ale ja nie mam do czego się mocno przyczepić.

Odnośnik do komentarza

Czwórka GTA ponad wszystko. Fabuła, klimat, radyjka, samochody, zazębiające się DLC. W piątce tylko grafika lepsza, a i to nie w jakiś monumentalny sposób. Nie zdołałem tego czegoś przejść z uwagi na coraz większe znudzenie plotem (a próbowałem już dwa razy).

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...