Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do czasów w FM-ie. Właśnie sprawdziłem.

FM 2010 - 1950 godzin

FM 2013 - 717 godzin

FM 2015 - 1755 godzin

FM 2016 - 3799 godzin

FM 2017 - 3383 godziny

FM 2018 - 6763 godziny

FM 2019 - 78 godzin

FM 2020 - 363 godziny. 

 

Razem: 18808

 

Myślałem, że będę miał najwięcej biorąc pod uwagę, że często grę mam włączoną np. całą noc, ale muszę uznać wyższość Vamiego :(

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mi seminarium spierdoliło mielone. Kurwa, nazywaliśmy je pączkami. Jebane, wielkie kule tłustego gówna. Jadłem je dwa razy. Na pierwszym roku, z niewiedzy, co skończyło się jedną z największych biegunek mojego życia. Następnie na ostatnim, aby sprawdzić, czy może coś się zmieniło. Okazało się, że efekt był ten sam. Do dzisiaj mam mdłości na widok mielonych.

 

Gorsze w seminarium były tylko: gówno na drabince (żeberka) i żużel (kaszanka).

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu byłem sam do opieki nad synem, ale udało się dowieźć dwa zadania rekrutacyjne + duży raport do roboty. Miło mieć te rzeczy z łba, nienawidzę zadań rekrutacyjnych, jebane złodzieje czasu, bo ja oczywiście nie umiem ich zrobić tak ogólnie, tylko muszę pisać o szczegółach, bo inaczej bym się źle czuł, że nie opisałem wszystkiego rzetelnie. I tak 7 stron tekstu wyszło i chyba 4-5h roboty nad tym :roll: A to na dodatek jest mój drugi wybór, bo to firma w Warszawie (Wrocławiu dokładnie właściwie). 

 

A w środę lecę do Dublina, zobaczymy jak tam się sprawy potoczą :-k Sama rozmowa wydaje mi się, że powinna pójść spoko, ale bardziej zastanawiam się jakie warunki mi zaoferują i czy łyknę je od ręki czy jednak będę się zastanawiał czy nie lepiej wziąć tę warszawską ofertę, gdzie już stawkę znam (o ile ona też się pojawi oczywiście, bo mogą w końcu też mnie zewsząd odpierdolić :kekeke:).

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

W tym tygodniu byłem sam do opieki nad synem, ale udało się dowieźć dwa zadania rekrutacyjne + duży raport do roboty. Miło mieć te rzeczy z łba, nienawidzę zadań rekrutacyjnych, jebane złodzieje czasu, bo ja oczywiście nie umiem ich zrobić tak ogólnie, tylko muszę pisać o szczegółach, bo inaczej bym się źle czuł, że nie opisałem wszystkiego rzetelnie. I tak 7 stron tekstu wyszło i chyba 4-5h roboty nad tym :roll: A to na dodatek jest mój drugi wybór, bo to firma w Warszawie (Wrocławiu dokładnie właściwie). 

 

A w środę lecę do Dublina, zobaczymy jak tam się sprawy potoczą :-k Sama rozmowa wydaje mi się, że powinna pójść spoko, ale bardziej zastanawiam się jakie warunki mi zaoferują i czy łyknę je od ręki czy jednak będę się zastanawiał czy nie lepiej wziąć tę warszawską ofertę, gdzie już stawkę znam (o ile ona też się pojawi oczywiście, bo mogą w końcu też mnie zewsząd odpierdolić :kekeke:).

Pewnie juz o tym wiesz, ale czynsze w Dublinie sa koszmarne i bardzo szybko rosna, jest tez malo dostepnych mieszkan bo jak ktos tylko wynajmie cos przyzwoitego to sie tego kurczowo trzyma, a od kryzysu w 2008 nowych wlasciwie sie nie buduje.

Odnośnik do komentarza

U mnie obydwa posiadane efemy na czele, nad kupnem 2020 się zastanawiam, ale szesnastki jeszcze nie przeszedłem :keke: , parę rzeczy chciałbym w niej jeszcze zrobić - wygrać  Ligę  Mistrzów i Mistrzostwa Świata  czy doprowadzić szóstoligowy  FC United od Manchester chociaż do ekstraklasy, o wygraniu jej nawet nie wspomnę.

Screenshot_20200228-192719_Chrome.jpg

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...