Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Następny weekend, czemu nie? :D 

 

A mi w FM zaczęło żreć Evertonem. Pierwszy sezon, juz chyba pisąłem, że to była mega zamuła. Nie było źle, bo 11. miejsce, ale jakaś taka nuda. I ten sezon też zaczął się identycznie. Ale teraz jestm w połowie stycznia, jestem na 5. miejscu, 5 wygranych pod rząd,  i fajnie się gra.

Odnośnik do komentarza

Nawet i ja gram! Powoli kończy się drugi sezon, a pierwszy w III lidze. Raczej spisany na straty, co najwyżej miejsce w górnej połówce, ale jest jeden plus - prezes obiecał przekształcić klub w profesjonalny. Tak że latem ostre poszukiwanie wzmocnień, ogarnięcie taksy i ponowna walka o awans do II ligi. 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Perez napisał:

Nawet i ja gram! Powoli kończy się drugi sezon, a pierwszy w III lidze. Raczej spisany na straty, co najwyżej miejsce w górnej połówce, ale jest jeden plus - prezes obiecał przekształcić klub w profesjonalny. Tak że latem ostre poszukiwanie wzmocnień, ogarnięcie taksy i ponowna walka o awans do II ligi. 

:o

 

Ale w FM20? Naprawdę? Ogarniasz to wszystko? :D

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajnie to poogarniali, idzie się połapać. Jedynie oczywiście problemy natury "czemu tak mało bramek strzelam" :). Pierwszy sezon przeleciałem na 4-2-3-1, ale bez żadnych udziwnień, byle tylko były ładne zielone kółeczka przy każdej pozycji. Awans ładnie wszedł. W III lidze już trochę trudniej, no to jakaś taksa z netu (nie znoszę grzebać się w taktyce) i niby były momenty, ale chyba zrobiło się za trudno na tych moich grajków. Aczkolwiek takie coś zaczęło irytować:

 

- Chełmianka - Unia 1:0 - oni 5 celnych, ja 15

- Wisła Sandomierz - Unia 2:0 - oni 7, ja 11

- Unia - Hetman - 1:1 - ja 9, oni 2

- Unia - Wisłoka - 1:2 - ja 11, oni 4 (u mnie na dodatek cztery setki)

- Unia - Wólczanka 1:1 - ja 10, oni 2

 

Chyba nie było meczu, który przegrałbym zdecydowanie. Nawet jak było 1:3 z Motorem to podobne posiadanie, w strzałach podobnie, a i tak plecy. No ale nic, może też za duża rotacja składem, bo plusem tych kontraktów tymczasowych jest fakt, że można zatrudniać i zwalniać praktycznie bez konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...