Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przestałem wchodzić na Weszło nie ze względu na buki ( :P ), ale na osobę samego Stanowskiego. Nie potrafię zrozumieć jak ktoś może napisać coś takiego:

 

Cytat

Nie będzie mnie moralizował ktoś, kto porzucił własne dzieci.
Nie będzie mnie nawracał ktoś, kto bywał na klubowych imprezach, gdzie zamawiano prostytutki.
Nie będzie mnie uczył biznesu ktoś, kto kręcił na delegacjach.
Nie będzie mnie napominał człowiek, który na koszt oligarchy kwaterował całą rodzinę w hotelu podczas turnieju tenisowego.
Nie będę słuchał o klasie ze strony kogoś, kto notorycznie łamie dane słowo.


A później to:
 

Cytat

Ale to lepsze od waszego sposobu – drobnych insynuacji, gdzieniegdzie przemyconych dyskredytujących sugestii, niby niewinnych uszczypliwości i uwag, grubych kłamstw podawanych w formie niewinnych kłamstewek…


I teraz niech ktoś, kto nie siedzi mocniej (KMWTW) w tym środowisku ma ogarnąć do kogo on kieruje te słowa z pierwszego cytatu? Przecież Ci ludzi robią dokładnie to samo, co on robi z jednego powodu: nie chce im się chodzić po sądach. Dlatego też Stanowski nie napisał tego, bo się bał o dzieci lub małżeństwo kolegi. Tylko on też wolałby nie zostać podany do sądu za coś co napisał :)

 

Uważam, że większość tego środowiska dziennikarskiego to goście, których bardziej ogarnięty kibic, potrafiłby zaorać w programie na żywo. To nie są ludzie, którzy znają się na piłce, tylko mają tam kolegów, którzy sprzedają im newsy i mówią o czym mają, a o czym nie mają, pisać. Dlatego taka dyskusja by była łatwa, bo człowiek spoza tego kółeczka nie byłby uwikłany w żadne układy. I tak, mam na myśli tutaj również siebie. Kwestia tego jakbym zareagował na brak obycia przed kamerą, bo takiego doświadczenia mi zdecydowanie brakuje.

  • Lubię! 6
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Ludzie nie znają czegoś takiego jak porwania czy zagrożenie terrorystyczne. Nawet w środku nocy kobiety bez obaw chodzą po ulicach a dzieci uczą się się formułek matematycznych w jasnym świetle ulicznych lamp.

Czo ta KRLD :lol: Nie wiem czy po prosty propaganda im się ulała, czy ktoś był na tyle odważny, że przemycił info, że nie mają światła w domu :D

Odnośnik do komentarza

Panowie Maryniarze,

 

Koncert Uriah Heep wczoraj był rewelacyjny :) Nie żałuję ani minuty!

 

Tymczasem zacząłem sobie odświeżać dyskografię Deep Purple. i stwierdzam że s/t, czyli trzecia i ostatnia płyta z Evansem jest zajebista!

"Why Didn't Rosemary?" ma takie bujanie, jakie ostatnio słyszałem na koncercie z okazji trzydziestolecia rozpadu Non Iron w "Pod Minogą". Nóżka sama chodzi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, verlee napisał:

w USA pierwsze prawybory demokratów — jak jest remis w jakimś poniższym okręgu, to rzucają monetą, żeby rozstrzygnąc komu dać delegata xD widea w wątku

a mogliby jak cywilizowani ludzie robić rzuty karne

 

Najlepiej takie w starym amerykańskim stylu, czyli z rozbiegiem z połowy.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...