Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Brudinho napisał:

Problem jest taki, że pomimo faktu, że FYM objebał ludzi z pieniędzy i sąd stwierdził, że oj tam oj tam. To taki temat ogólno dostępny z falą hejtu mógłby sąd już zainteresować bo hejt itp :D

I tak powstają nieporozumienia na temat sądów.

Oj tam, oj tam stwierdziła prokuratura, sąd nawet nie wie, że taka sprawa istnieje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Tych informacji raczej nie, ale samego tematu bym nie odkrywał - choć cwaniakuję, bo ja oszukany nie zostałem, a wgląd miałem ze względu na bycie w MT (a obecnie jestem zamieszany, bo te zwrot 1/3 wpadł na moje konto, jako skarbnika forum) - bo jednak w wątku przejawiały się jakieś informacje, które nie miały wyjść szeroko i być dostępne dla każdego, kto ma tylko konto na forum.

 

Co nie zmienia faktu, że mianowanie tego tematu do tematu roku było słabe, bo to robienie z i tak małego forum miejsca dla mniej i bardziej wtajemniczonych, KMWTW i inne heheszki.

Nie pamiętam, czy tam czasem nie było jakichś dokumentów z naszymi adresami, nr telefonów, mailami, czy coś, więc bym tego nie odkrywał mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Misiek napisał:

Właśnie sobie odpaliłem halftime show na youtube na ofi NFL, kuźwa jakie to liczby wykręca. Już 25 milionów wyświetleń :o Chociaż biorąc pod uwagę populację USA to może i normalny wynik, ale robi wrażenie i tak.

 

Też nadrobiłem. I to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają....Shakira śpiewa, gra na gitarze, na perkusji a ten kurwa jej mąż gamoń pierdolony nawet w piłkę grać nie umie.

  • Lubię! 2
  • Haha 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Też nadrobiłem. I to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają....Shakira śpiewa, gra na gitarze, na perkusji a ten kurwa jej mąż gamoń pierdolony nawet w piłkę grać nie umie.

hehe, śpiewa, hehe gra... to trochę tak jak jej mąż gamoń ;) 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, schizzm napisał:

Czy @Hajd pozbierał się po zaoraniu? Będzie jakaś odpowiedź? Szykować prażoną kukurydzę? :)

Jak dla mnie temat wyczerpany, dalsze ciagniecie tej dyskusji byłoby mocno nudne. 

Poki co z zainteresowaniem sledze poczynania Herthy i Milanu :)

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ale mi dzisiaj ziomek zespojlerował Super Bowl. Pół dnia nie włączałem fejsbuka, nie słuchałem radia itd. No i siedzimy se na obiedzie i jeden kolega, który coś tam kojarzy NFL pyta się czy oglądałem, więc mówię, że nie i staram się unikać informacji. No to on, że spoko i nie będzie mówił. Na to włącza się drugi, który w ogóle nie ogarnia i mówi: "No ja też w radiu słyszałem kto wygrał, ale nie pamiętam nazwy drużyny.... za to wiem kiedy ostatni raz wygrali!"

Ja pierdole, wtedy też już wiedziałem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...