Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu nocnych sms-ów to pracownik trochę się zmieszał, jak przywitałem go pytaniem, czy udało mu się znaleźć krzyha.

 

A tak poruszając inny temat, to ja trochę martwię się o @Hajd, że po takim zaoraniu to on przestanie wchodzić na forum ze wstydu i stąd pytanie, czy w takiej sytuacji będą przeprowadzone wybory uzupełniające, czy zostanie mniejszy MT? 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Kurwwa, właśnie musiałem odmówić podpisania umowy klientowi, bo okazał się być obywatelem Egiptu bez karty pobytu w PL. Najśmieszniejsze jest jednak to, że jak mu wytłumaczyłem o co chodzi to pokazał mi węgierskie prawo jazdy xddd

 

E: a żona z Nigerii.

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, Man_iac said:

A tak poruszając inny temat, to ja trochę martwię się o @Hajd, że po takim zaoraniu to on przestanie wchodzić na forum ze wstydu i stąd pytanie, czy w takiej sytuacji będą przeprowadzone wybory uzupełniające, czy zostanie mniejszy MT? 

jakie zaoranie? link poproszę :)

13 minutes ago, lad said:

Kurwwa, właśnie musiałem odmówić podpisania umowy klientowi, bo okazał się być obywatelem Egiptu bez karty pobytu w PL. Najśmieszniejsze jest jednak to, że jak mu wytłumaczyłem o co chodzi to pokazał mi węgierskie prawo jazdy xddd

 

E: a żona z Nigerii.

a po polsku mówił coś? :D

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Kinas napisał:

a po polsku mówił coś? :D

"Dzień dobry"

20 minut temu, Hajd napisał:

Żonaci, 

Tez czasami macie ochotę wystrzelić swoich teściów w kosmos jal Vami lewaków, najlepiej w pakiecie z własnymi rodzicami? 

Bo ja tak

Ja nie. Moja teściowa to złota baba.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Hajd napisał:

Żonaci, 

Tez czasami macie ochotę wystrzelić swoich teściów w kosmos jal Vami lewaków, najlepiej w pakiecie z własnymi rodzicami? 

Bo ja tak

 

Opowiadaj! :D. 

 

A odpowiadając na pytanie - ja mam ekstra teściów. Ba, mam wrażenie, że chętniej do nich jeżdżę niż żona :). Już z 9 lat się znamy, nigdy nie było jakichś nachalnych wjazdów w temacie wychowania dzieci czy czegokolwiek w zasadzie. Wiele razy już pomagali w awaryjnej sytuacji (dziecko się rozchorowało itp.), zawsze można wpaść na niedzielny obiadek, teściowa pomoże w kwestiach finansowych (księgowa), teść już wiele razy z autami nam pomagał (mechanik z zawodu). No, oczywiście trzeba dodać, że ja jestem wzorowym zięciem ;). 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...