Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Hajd napisał:

Żonaci, 

Tez czasami macie ochotę wystrzelić swoich teściów w kosmos jal Vami lewaków, najlepiej w pakiecie z własnymi rodzicami? 

Bo ja tak

 

Pod pewnymi względami tak, ale generalnie to spoko ludzie, a nieporozumienia raczej wynikają z ich nadgorliwości, niż złych intencji. No i trochę się różnimy poglądami w ogóle na życie, ale jak się mówi o dupie maryni, albo o punktach wspólnych, to da się żyć. Co do bycia dziadkami, to są takimi, jakich miałem ja - nie mających dla wnuków czasu :/ 

 

Z moimi rodzicami zawsze za to miałem dobry kontakt, nawet gdy jako nastolatek starałem się naginać granice, a oni zamiast się ze mną ścierać, to te granice przesuwali ;) a odkąd się wyprowadziłem od nich, to nawet znakomity. Zresztą moją żonę też traktują jak swoje dziecko. Jeśli chodzi o wnuki, to moja mama jest idealną babcią, zawsze ma siłę i czas żeby spędzić z nimi czas, a z moim synem wydeptała wiele kilometrów za Pokemonami, choć pewnie nie ma bladego pojęcia o co chodzi ;) Jaką jest teściową należałoby zapytać mojej żony. 

Odnośnik do komentarza

Moja teściowa jest najlepszą mamą na świecie, właściwie to mam zgrzyt w głowie gdy myślę o niej jako "teściowej" z uwagi na negatywne konotacje. Teść... Też jest ok, ale od dwóch lat zaczyna pogrążać się w odmętach zrzędzenia i to już jest coraz mniej ok (wobec całego świata, nie tylko wobec mnie). Zbiegło się to z przechodzeniem na emeryturę.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Hajd napisał:

Żonaci, 

Tez czasami macie ochotę wystrzelić swoich teściów w kosmos jal Vami lewaków, najlepiej w pakiecie z własnymi rodzicami? 

Bo ja tak

Tak, ale nasililo sie to 10x po pojawieniu sie dzieci. A 1000x odkad u nich mieszkam :roll:

A moi rodzice za to super. Tata czasem ma swoje najsluszniejsze zdanie i wkurza go odmienne, ale nauczylem sie juz go zgaszac, wiec powkurza sie, pomamrocze pod nosem i nie ma tematu ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Domyslilem sie ale moje pytanie dotyczy powodow dlaczego ktos tak ustalil. Wydaje mi sie, ze innych uzytkownikow tez interesuje to jak wyglada sytuacja, przebieg procesu i ogolnie czy udalo sie odzyskac pieniadze od bylego administratora tego forum. Ktos ukradl troche kasy bedac znanym w pewnym srodowisku - co tu ukrywac? I jeszcze nominujecie ten temat do tematu roku, w ktorym zwycieza. 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Seju said:

Domyslilem sie ale moje pytanie dotyczy powodow dlaczego ktos tak ustalil. Wydaje mi sie, ze innych uzytkownikow tez interesuje to jak wyglada sytuacja, przebieg procesu i ogolnie czy udalo sie odzyskac pieniadze od bylego administratora tego forum. Ktos ukradl troche kasy bedac znanym w pewnym srodowisku - co tu ukrywac? I jeszcze nominujecie ten temat do tematu roku, w ktorym zwycieza. 

trochę to śmierdzi Iconizmem ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

Żonaci, 

Tez czasami macie ochotę wystrzelić swoich teściów w kosmos jal Vami lewaków, najlepiej w pakiecie z własnymi rodzicami? 

Bo ja tak

Teściowa cudowna kobieta, nie wiem, czy mógłbym trafić lepiej :-k 

No i widzimy się w piątek #warszawa

 

ale to gdzieś przy metrze na Woli, co nie? ;) 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Seju napisał:

Domyslilem sie ale moje pytanie dotyczy powodow dlaczego ktos tak ustalil. Wydaje mi sie, ze innych uzytkownikow tez interesuje to jak wyglada sytuacja, przebieg procesu i ogolnie czy udalo sie odzyskac pieniadze od bylego administratora tego forum. Ktos ukradl troche kasy bedac znanym w pewnym srodowisku - co tu ukrywac? I jeszcze nominujecie ten temat do tematu roku, w ktorym zwycieza. 

Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że zaraz po całej sytuacji sporo ludzi było przekonanych o niewinności FYM-a i z racji na długą znajomość z nim chciało załatwić wszystko we własnym gronie i tak po prostu zostało.

 

Bez zagłębiania się w szczegóły sprawa wygląda tak: FYM najprawdopodobniej przepierdolił hajs forumowiczów (łącznie około 3 tysiące) na bukach i liczył na to, że przed zlotem wszystko wróci, no ale pewniaczki nie weszły. Potem oddał część (chyba coś około 1/3 całej kwoty), po czym kontakt się urwał. Sprawa pozostałej kwoty trafiła do białostockiej prokuratury, ale ta nie dopatrzyła się znamion czynu zabronionego i umorzyła postępowanie (czy tam odmówiła jego wszczęcia, jak zwał tak zwał).

 

I rzeczywiście, nie ma sensu trzymać tych informacji w tajemnicy.

  • Lubię! 5
  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Hajd napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że zaraz po całej sytuacji sporo ludzi było przekonanych o niewinności FYM-a i z racji na długą znajomość z nim chciało załatwić wszystko we własnym gronie i tak po prostu zostało.

 

Bez zagłębiania się w szczegóły sprawa wygląda tak: FYM najprawdopodobniej przepierdolił hajs forumowiczów (łącznie około 3 tysiące) na bukach i liczył na to, że przed zlotem wszystko wróci, no ale pewniaczki nie weszły. Potem oddał część (chyba coś około 1/3 całej kwoty), po czym kontakt się urwał. Sprawa pozostałej kwoty trafiła do białostockiej prokuratury, ale ta nie dopatrzyła się znamion czynu zabronionego i umorzyła postępowanie (czy tam odmówiła jego wszczęcia, jak zwał tak zwał).

 

I rzeczywiście, nie ma sensu trzymać tych informacji w tajemnicy.

Tych informacji raczej nie, ale samego tematu bym nie odkrywał - choć cwaniakuję, bo ja oszukany nie zostałem, a wgląd miałem ze względu na bycie w MT (a obecnie jestem zamieszany, bo te zwrot 1/3 wpadł na moje konto, jako skarbnika forum) - bo jednak w wątku przejawiały się jakieś informacje, które nie miały wyjść szeroko i być dostępne dla każdego, kto ma tylko konto na forum.

 

Co nie zmienia faktu, że mianowanie tego tematu do tematu roku było słabe, bo to robienie z i tak małego forum miejsca dla mniej i bardziej wtajemniczonych, KMWTW i inne heheszki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...