Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Misiek napisał:

SUV się nazywa? Nazywa, prosze płacić, nie dyskutować :cop:

Panie, to jest jak z pancernikami niemieckimi w czasie międzywojnia. Nie mogli budować normalnych, to zbudowali kieszonkowe, które nie podlegały regulacjom. Także spokojnie się obejdzie ;)

 

A na serio, to nie wiem jaki segment konkretnie objąć mają te podatki - bo SUV to nie jest żaden segment, a można na siłę tam wrzucić auta małe jak Juke, Duster czy H-RV i smoki pokroju Q7, Cayenne czy Land Rover.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

A na serio, to nie wiem jaki segment konkretnie objąć mają te podatki - bo SUV to nie jest żaden segment, a można na siłę tam wrzucić auta małe jak Juke, Duster czy H-RV i smoki pokroju Q7, Cayenne czy Land Rover.

Dokładnie. Plus tak jak pisałem wyżej, byle kombi, czy inny sedan limuzyna będzie dłuższe i szersze niż taki Juke, czy nawet te większe jak Q5.

 

Chyba, że faktycznie mówimy o tym największym segmencie. Ale pytanie jaka jest klasyfikacja, bo od suvów w Europie jest segment J, a na wiki (może błędnie, nie chce mi się szukać) takie Q7 jest klasyfikowane jako segment E.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, me_who napisał:

Panie, to jest jak z pancernikami niemieckimi w czasie międzywojnia. Nie mogli budować normalnych, to zbudowali kieszonkowe, które nie podlegały regulacjom. Także spokojnie się obejdzie ;)

 

A na serio, to nie wiem jaki segment konkretnie objąć mają te podatki - bo SUV to nie jest żaden segment, a można na siłę tam wrzucić auta małe jak Juke, Duster czy H-RV i smoki pokroju Q7, Cayenne czy Land Rover.

 

Za Juke'a to akurat powinien być osobny podatek. Tak jak za Multiple :keke: 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Vami napisał:

 

Wiadomo że w Niemczech od dawna panuje komunizm.

Wyobraź sobie, że każdy mieszkaniec Poznania (faktyczny, nie zameldowany) kupuje sobie w tym samym momencie Dodge'a Rama 3500 i zaczyna nim jeździć do pracy w centrum. Urocza perspektywa.

Tego typu rozwiązanie to dla mnie nic innego, jak rozwinięcie przepisów drogowych – ktoś mógłby powiedzieć, że ograniczenie do 50 km/h w obszarze zabudowanym to też pomysł wrednych komuchów, bo nikt mi nie będzie mówił, ile mogę zapierdalać.

 

Kryterium rozmiaru samochodu przy planowaniu ograniczenia ruchu samochodowego w centrach miast to najlepszy pomysł z możliwych - o wiele lepszy niż ten biorący pod uwagę normę emisji spalin albo rodzaj napędu.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...